Espero alebo Felicia???

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

tomisoft píše:No vsetko zalezi od stylu jazdy. Pocul som od viacerych ludi ze aj felda si po meste potiahne tak 10l benzinu. :lol:
Tak ať sundaj cihlu z toho plynu :lol: ...mně jezdí Felcka po městě za 7 litrů...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

volba

Příspěvek od simone »

ak maš 100tis ČK alebo Sk tak sa popoyeraj po niečom novšom ale od Fedz ruky preč maju ju 2ja kamoši a stale maju problem s karoseriou //hrdza/. A za tu cenu kup radšej Nexiu alebo Lanosa. Ak sa ti podarí dobra kupa tak aj Nubiru. Je tu na forume za 100tis kombi pozri PREDÁM vyzerá pekne. Ja som kupoval moju za 130tis rv 1999 s LPG
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Jo dneska sem zjistil že skoro u každé felicie (včetně fotrovej 98 ) se ozývá ložisko spojky, bo co to je? :roll: :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
kennys
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 23, 2006 14:29
Bydliště: Kuřim

Příspěvek od kennys »

Pánové,feldu jsem koupil v únoru 2000 jako novou v LXi - 50 Kw MPíčko...po 5 tis km. odešla zapalovací lišta,po 8 tis. katalyzátor,po 10 tis. km elektrika a mně dobrá nálada,protože jsem si říkal,že tak jednoduchého auta nemůže byt tolik poruch(alespon ne u noveho)..tenkrat jsem za neho s nejakou vybavou strelil 270 tis kč...mno po těch 10 tis jsem ho chtěl prodat,ale nakonec jsem vydržel a asi udělal dobře - do 60 tis. nebyla jedina zavada (az na vymenou brzd. kotoučů,zadniho sterace a dobijení - ale v podstate prkotiny které jsem opravil sám) a docela me to prekvapilo. Kdyz jsem se ji v rijnu minuleho roku zbavoval (z důvodu uz lehce hlodajici koroze - byt auto bylo garazovane,ale hlavne z duvodu bolesti hlavu-140 km/h na dalnici neni zadny med a kdyz to clovek jezdi 3x do tydne praha - brno.....:x ),tak se po ni za cenu 120 tis kč jen zaprášilo ....a za 129tis jsem koupil Mondeo MK 2 - po prvnim majiteli,jen 80 tis. najeto se serviskou,dovoz německo-jelikož se v autech vyznam,tak jsem provedl dukladnou kontrolu a opravdu odpovidalo 80 tis. je ve velmi dobre vybave bude mi ho opravdu lito :( prez zimu jsem s nim do teď najel 20 tis bez jediného zavahani,ale z duvodu koupi bytu atd atd...musi jit pryč :(...takze jen abych to upřesnil - chcete-li tiche pohodlne auto tak od feldy ruce pryc - hlucnost,nepresne razeni,tezke rizeni (ale docela solidni jizdni vlastnosti)...a hodne nadsazena cena vzhledem ke konkurenci a uzitne hodnotě...
Ford Mondeo MK II (1998),1.8 16V liftback,plna výbava mimo klimy...ale pujde pryc :(
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Pred rokom som riešil rovnaký problém. Predal som Š 105,
mal som 100 tis. a chcel som kúpiť auto. Rozmýšľal som nad Feliciou
kombi alebo niečim iným. Mal som ale podmineku ABS a posilňovač
riadenia (kvoli mojej manželke), a ak by bolo aj s LPG. Asi som mal
nešťastnú (alebo šťastnú) hviezdu nad sebou, nenašiel som feldu kombi
ktorá by mala ABS s posilňovačom riadenia. Jedna mala ABS s plnou
výbavou - klíma, elektrika ..., ale bez posilňovača riadenia, druhá naopak.
Mal som požiadavku na hlavne veľké auto - aby som pomestil do toho
svoju rodinku. Keď sa mi vyskytlo Espero - veľké, pohodlné, s plnou výbavou, aj bez LPG tak som ho zobral. A zatiaľ neľutujem. Veľké
pohodlné a lacné auto. Vychýtavam na ňom také muchy - drnčanie
rýchlostnej páky, zodraté púzdra stieračov, el. anténa, ale ináč bez
zásadných vážnych problémov. Spotreba mesto do 9l/100km,
diaľnica 130km/h tak cca 6.2l/100km. Samozrejme že naložený celou
rodinou. Hrdza tam je, ale moc si nervy nežeriem, chcel som
užitočné auto a nie pekné.
Švagor má feldu, a je tiež s ňou spokojný bez porúch.
Vyber so podľa toho na čo ju potrebuješ.
Švagor je sám, auto do práce a na nákupy - FELDA.
Ja mám dve deti, auto na prevoz rodiny či na nákupy, či na dovolenky
a na ostatné využívanie - ESPERO.
A na záver, pri Espere nemusíš sa báť zlodejov ani závisťi.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Ja ked som kupoval Nexiu núkali mi feldu,ale to už som bol zaľúbený do Nesii a nemienil som ustupiť. Dokonca mi urobili cenu o 10 tis. menej ale feldu by som nebral. Ale to je len môj osobný názor. Nič proti felde :o) :mrgreen: :o)
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“