obitá karoséria pred zadným blatníkom

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

obitá karoséria pred zadným blatníkom

Příspěvek od LIFELIKE »

Pri prvom umývaní po zime (kedže mesiace mrzlo, tak som ho vôbec naumývala) som našla na hrane pri zadnom blatníku obité od kamienkov. Ked som zatvorila dvere, tak bolo jasné, že prečo k tomu prišlo. Dvere sú milimetrík zapustené dnu.
Má s tým niekto nejaké skúsenosti???? Chcem to zreklamovať ako závadu, pravdepodobne tie dvere nie sú dobre nastavené. Dalšiu zimu to bude obíjať dalej.
Obrázek

Obrázek
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tohle neni dverma ale nejspis odletujici spina od predniho kola.jinak si to neumim vysvetlit.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

To stejný mám na Langošovi, ale víš, tak v úrovni boční lišty. řekl bych, že se s tim moc nenadělá, jedině přelakovat a dát na to nějakou ochranou pásku. Ale nevím, jen nápad. ;)
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mám pocit, že keby tie dvere posunuli o milimeter dopredu, tak by sa obíjali dvere a nie miesto za nimi.
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: obitá karoséria pred zadným blatníkom

Příspěvek od ax »

[quote="LIFELIKE"]

to mi nepride ako od kamena to je casto take vylupnute a toto je skor dobite,nenastupoval syn do zadu so sankami? :)
JuST
Příspěvky: 26
Registrován: úte lis 08, 2005 13:00
Bydliště: LM-ZV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuST »

Ja mam s tym skusenost taku, ze na strane vodica mi to tiez obija a dvere nesedia a su zapustene dnu.
Na druhej strane su dvere trochu von tak ako by mali byt a tam nie je nic poskodene od kamienkov. pripadne odfotim, ale v servise mi povedali ze mam o 2-3 milimetre padnute dvere.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: obitá karoséria pred zadným blatníkom

Příspěvek od LIFELIKE »

ax píše:to mi nepride ako od kamena to je casto take vylupnute a toto je skor dobite,nenastupoval syn do zadu so sankami? :)
ja vzadu takmer nikdy nikoho nevozím..... a toto je fakt od kamienkov... je to rovnomerne obité na oboch stranách
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

JuST píše:Ja mam s tym skusenost taku, ze na strane vodica mi to tiez obija a dvere nesedia a su zapustene dnu.
Na druhej strane su dvere trochu von tak ako by mali byt a tam nie je nic poskodene od kamienkov. pripadne odfotim, ale v servise mi povedali ze mam o 2-3 milimetre padnute dvere.
vpadnuté ako vpadnuté......a čo s tým??? k tomu sa v tom servise nevyjadrili????
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: obitá karoséria pred zadným blatníkom

Příspěvek od ax »

[quote="LIFELIKE"]
ja som na to pozeral tiez,dvere su bud zarovno alebo kusok vonku a nemam nic,niesom fyzik ani nepoznam balistiku ale keby boli dvere zarovno alebo trochu vonku nic by sa nebolo stalo?ved ak to poskodi tak ze vylupne farbu tak to musi mat silu a keby boli dvere zarovno tak by to tam muselo aspon poskrkat aj ked lahko a ja som tam nenasiel asi naznak po skrabanci,no neviem.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“