17" AL disky a pneu 215/45 R17 - zapis do TP.

Moderátor: Blue Lanos

Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: 17" AL disky a pneu 215/45 R17 - zapis do TP.

Příspěvek od Olda »

Radoslav Hološka píše:Tento tyzden mi dojdu 17" AL disky AEZ WAVE a kupim pneu 215/45 R17 91W GOODYEAR EXCELLENCE alebo MICHELIN PILOT. Originalne disky su 15" a pneu 205/60 R15.
Mam nasledovny plan,ako zapisem na OU-odbor dopravy dodatocny rozmer: Predajca mi poskytne nemecky TUV certifikat,v ktorom sa pise,ze konkretny rozmer je povoleny na Leganzu. Tie 3-4 stranky dam uradne prelozit (1 stranka=600,- Sk...) a potom zajdem na odbor dopravy ako na hotovu vec. Nikoho sa nic nebudem pytat,len podam ziadost o zapisanie noveho rozmeru. Myslite ze to vyjde?
Rado prosímtě existuje i takový certifikát na nexii-plánuji 15-ky, ale absolutně nevím jak to zlegalizovat... :roll: , dík
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Oldo, u nas to jde normalne ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Akri píše:Oldo, u nas to jde normalne ;)
Přijdu-řeknu napiš mi tam 15-ky a odejdu - nebo normálně myslíš tady máš 2.sta na pivo a napiš mi tam 15-ky? :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Olda píše:
Akri píše:Oldo, u nas to jde normalne ;)
Přijdu-řeknu napiš mi tam 15-ky a odejdu - nebo normálně myslíš tady máš 2.sta na pivo a napiš mi tam 15-ky? :lol:
tak to máš pravdu já teda nedával 200. na pivo ale flašku whisky když jsem si šel pro SPZ a najednou byla uplně jiná čísla na výběr než před tím a co se týká kol tak mě stavili už několikrát a na 17 co tam mám neřekli ani píp.
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Olda píše:
Akri píše:Oldo, u nas to jde normalne ;)
Přijdu-řeknu napiš mi tam 15-ky a odejdu - nebo normálně myslíš tady máš 2.sta na pivo a napiš mi tam 15-ky? :lol:
Né jen si musíš sehnat certifikát ( knížečku ) k jakejmkoliv kolům v rozměru co chceš aby ti zapsali do techničáku (nejlíp u prodejce elektronů ) a s tou knížečkou dojít na DI a tam jim ukázat že tenhle rozměr kola pršel třeba německým TÜV a oni je bez problémů za 50 kolek zapíšou .
a co se týká kol tak mě stavili už několikrát a na 17 co tam mám neřekli ani píp.
A k tomuhle policajt ti na silnici ani nic říct nemůže jelikož nemá tušení co všechno ti tam kdo povolí a co je série ale nedej bože abys naboural to taky pojišťovna může říct to auto nemá co dělat na silnici jelikož neodpovídá technickým předpisům a nebude nic platit z povinnýho ručení a všechno to budeš cálovat ty :cry:
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 05, 2005 18:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

petrm píše:
Olda píše:
Akri píše:Oldo, u nas to jde normalne ;)
Přijdu-řeknu napiš mi tam 15-ky a odejdu - nebo normálně myslíš tady máš 2.sta na pivo a napiš mi tam 15-ky? :lol:
Né jen si musíš sehnat certifikát ( knížečku ) k jakejmkoliv kolům v rozměru co chceš aby ti zapsali do techničáku (nejlíp u prodejce elektronů ) a s tou knížečkou dojít na DI a tam jim ukázat že tenhle rozměr kola pršel třeba německým TÜV a oni je bez problémů za 50 kolek zapíšou .
a co se týká kol tak mě stavili už několikrát a na 17 co tam mám neřekli ani píp.
A k tomuhle policajt ti na silnici ani nic říct nemůže jelikož nemá tušení co všechno ti tam kdo povolí a co je série ale nedej bože abys naboural to taky pojišťovna může říct to auto nemá co dělat na silnici jelikož neodpovídá technickým předpisům a nebude nic platit z povinnýho ručení a všechno to budeš cálovat ty :cry:
I to se může stát a byl bych pěkně v Ř....
Leganza 2,0 CDX
audio Alpine IVA, repro DD a Oxygene, zesilovač GZ, xenony, zeleně podsvíceno, sníženo
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

disky

Příspěvek od john »

Zdravim, potrebujem poradit ohladne rozmeru liatinovych diskov na Leganzu. V TP sa uvadza rozmer 6J x 15 ET49 , no v ponukach predajcov diskov som nasiel vacsinou rozmer R15/6.5 a iba jeden 6 a 7 ale doporucene su pre Leganzu vlastne vsetky. tak teraz neviem ktory rozmer
rafov je mozne pouzit a nedostat sa do problemov :roll: .
obadal.rada
Příspěvky: 166
Registrován: sob zář 08, 2007 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: 17"

Příspěvek od obadal.rada »

já budu dávat na leganzu kola 225/45/17 a do techničáku to asi nebudu zapisovat
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hele bude to o hubu...staci aby si do nekoho drcnul a jak pojistovna zjisti,ze nemas kola dle TP tak nezaplati za tebe ani korunu...nevim jak je to v praxi ale takhle mi to rikal znamy pojistovak...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Když to taťka picnul do magora, kterej to na křižovatce zaheftnul a pošramotil mu zadek, tak pojišťovna nedělala caviky a zaplatila opravu (teda jemu, naší Nubi se nic nestalo :lol: ) a to přes léto máme "nepovolené" 16ky...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Asi taky zalezi na koho narazis...ja ikdybych tam mel 19" tak mam kamose pojistovaka kterej to vse vyridi...ale pokud to bude stoural tak se zacne obracet na ty kola aby pojistovna nemusela nic platit a asi by ani nemusela kdyz tam jsou kola ktery tam byt nemaji... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“