Maturita

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: studenti

Příspěvek od djpsx »

voyo píše:vy zberba studentska :) kua ked ja som bol maturant sa mi o aute mohlo len snivat a to som aj brigadoval ;) auto som si mohol kupit az v piataku na vyske :)
6 rocnu nexiu po nasich ;)
Vždyť já taky nemám auto vlastní. Jsou to auta rodinná. Jen jezdím v Kombi spíš já ;)
Ale když jsem si udělal řidičák, bylo to ve třeťáku na střední, tak jsem asi 3/4 roku neměl auto a pak jsem si koupil za vydělané peníze (byl jsem sčítací komisař při sčítaní lidu) Škodu 120L...
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Habron píše:
Oněgin píše:Tak já jsem na druhé straně barikády a příští týden zkouším 52 studentů v průběhu 4 dnů - bude to pěkné maso.
Taky jsem nějakou dobu byl na druhé straně barikády, ale pak se ukázalo, že práce v průmyslové sféře mě baví mnohem víc.
ja na gimplu doucuju rustinu, tak seem taky tak trochu barykadnik :D
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Peter KE píše:
Sato píše:Taktiez gratulujem...
Ja som tento tyzden porobil vsetky zapocty a cakaju ma uz len skusky :D
Zaklady elektroniky, Fyzika :cry: , Elektrotechnika2 a Matematicka analyza2
nechodis nahodou na TUKE?
Nahodou hej... :lol:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Sato píše:
Peter KE píše:
Sato píše:Taktiez gratulujem...
Ja som tento tyzden porobil vsetky zapocty a cakaju ma uz len skusky :D
Zaklady elektroniky, Fyzika :cry: , Elektrotechnika2 a Matematicka analyza2
nechodis nahodou na TUKE?
Nahodou hej... :lol:
myslel som si to......mam tak dajakych kamaratov a tiez maju ake predmety. Si v KE na internate?
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Peter KE píše:
Sato píše:
Peter KE píše: nechodis nahodou na TUKE?
Nahodou hej... :lol:
myslel som si to......mam tak dajakych kamaratov a tiez maju ake predmety. Si v KE na internate?
ss...
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Když tak čtu výše uvedené, tak si říkám, že dnešní studenti si nežijí špatně. Já si koupil ve třeťáku na výšce Škodu Garde a otec ne málem vykostil, že vyhazuju peníze. Přitom když jsem si chtěl půjčovat rodinnou limuzínu Škoda 120L, tak jsem se musel málem plazit.
No a teď, po třech letech praxe (a roku vojny) a třech letech modernizování domu, jsem si koupil konečně trochu solidní auto, tedy Nubíka. Být učitelem na západě, tak bych měl na auto za rok a ne jeté, ale funglovku. :(
Na druhé straně mě práce baví a málokdy nadávám na školu více než dvě hodiny denně :D .
Aneb jak říkají franštináři "c'est la vie".
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Oněgin píše:Když tak čtu výše uvedené, tak si říkám, že dnešní studenti si nežijí špatně. Já si koupil ve třeťáku na výšce Škodu Garde a otec ne málem vykostil, že vyhazuju peníze. Přitom když jsem si chtěl půjčovat rodinnou limuzínu Škoda 120L, tak jsem se musel málem plazit.
No a teď, po třech letech praxe (a roku vojny) a třech letech modernizování domu, jsem si koupil konečně trochu solidní auto, tedy Nubíka. Být učitelem na západě, tak bych měl na auto za rok a ne jeté, ale funglovku. :(
Na druhé straně mě práce baví a málokdy nadávám na školu více než dvě hodiny denně :D .
Aneb jak říkají franštináři "c'est la vie".
Tak, tak. Důležité je, aby nás práce bavila. Já konečně našel práci, která mě baví, i když ta kanořina mě taky bavila, ale vzhledem k tomu, že jsem učil na výšce, tak jsem musel neustále žádat o granty a vyloženě lhát a vymýšlet si, jak jsme dobří, aby státní agentura nasypala pár (stovek) tisíc.
Ale teď tak nějak nastala situace, kdy rekonstruuju barák skoro od základů (už druhý rok, ale letos snad už to skončíme), takže veškeré peníze padají do stavebních materiálů a nemám ani bohatý rodiče (vlastně teď už jen mámu) ani bohatýho tchána ani tchyni, tak musím na všechno vydělat. Ale šéf (i já) si všiml, že moje výkonost v práci poklesla, ale pořád beru stejnej plat, takže tímto mu velmi DĚKUJI, ale dost už off topic. Jen abyste věděli, jak jsem na tom ;-)
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

Tak ja to uz mam definitivne za sebou ,,, celkovo som zo sebou spokojny(na to ze som sa zacal ucit 4 dni pred maturou ),,,,moje vysledky:
informatika-2
matematika-3
slovencina-3
anglictina-3
fyzika-4

ta fyzika mohla byt aj leposia ale vybral som si fakt debilnu temu

tak prajem este vsetkym co este maturuju vela stastia

a este to ivan:: ziadne prazdniny ma necakaju budem cele leto makat ako blazon lebo potrebujem peniaze kedze som sa rozhodol nexiu vratit rodicom a kupit si auto za svoje a tiez budem potrebovat peniaze na skolu kedze chcem ist do prahy a nechcem velmi byt na intraku ale na private
Vojta

Příspěvek od Vojta »

To Pribo: Gratuluji k maturitě, na výsledky už nehleď, já říkám, že není důležité zúčastnit se, ale zvítězit (alespoň v tomto směru). V praxi stejně nikoho nebude zajímat, jaké jsi měl známky, ale co umíš.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vojta píše:V praxi stejně nikoho nebude zajímat, jaké jsi měl známky, ale co umíš.
Občas mi připadá, že není důležité co člověk umí, ale na co má papír, že umí... :?
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak ekonomiku som dal pre zmenu za jedna:-)))
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Kessler píše:
Vojta píše:V praxi stejně nikoho nebude zajímat, jaké jsi měl známky, ale co umíš.
Občas mi připadá, že není důležité co člověk umí, ale na co má papír, že umí... :?
No pro mě je to asi tak lepší :lol: :lol:
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Kessler píše:
Občas mi připadá, že není důležité co člověk umí, ale na co má papír, že umí... :?
No, když jsme u toho, tak mám pocit, že dnes je spíš důležitější, kde a kolik máš známých.
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Tak zatím jsem dnes dal dvě basy z češtiny, dívčiny se na to vykašali a neřekli ani fň.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Oněgin píše:Tak zatím jsem dnes dal dvě basy z češtiny, dívčiny se na to vykašali a neřekli ani fň.
A Ty učíš češtinu? (dívčiny se vykašali....)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“