nubira vládne světu!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Lidi, děláte si srandu??? Kufr "možná jakš takš, ale na Nubiru nemá"??? Octávka Combi má oprati Nubiře Combi kufr větší v základu o 148 litrů a při sklopených sedadlech o 102 litrů...Jestli chcete mermomocí pomlouvat Octavii, tak si budete muset vybrat něco jinačího než objem kufru ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Reklama
 

Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

taky bych o kufru oktávky pochyboval... ona má přeci největší ve třídě a nubi zas tak velkej nemá....možná dvě mrtvoly, ale rozhodně ne napříč :lol:

Oktávka jasně válcuje i o třídu výš kufráky i kombi se neztratí.... a jízdní vlastnosti má také o třídu výše než Nubi, která není tak jistá v zatáčkach....ale to je asi z hanění vše.... ať mi někdo ukáže oktávku v plný kalbě jako Nubi, stejnýho data za stejnou cenu..... a tady jsme doma my!!!!
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pavel Beneš píše:taky bych o kufru oktávky pochyboval... ona má přeci největší ve třídě a nubi zas tak velkej nemá....možná dvě mrtvoly, ale rozhodně ne napříč :lol:

Oktávka jasně válcuje i o třídu výš kufráky i kombi se neztratí.... a jízdní vlastnosti má také o třídu výše než Nubi, která není tak jistá v zatáčkach....ale to je asi z hanění vše.... ať mi někdo ukáže oktávku v plný kalbě jako Nubi, stejnýho data za stejnou cenu..... a tady jsme doma my!!!!
Hmm no spotreba asi taky trosku vede u skodarny :roll: :cry:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

ale já bych viděl chybu prostě v systému dodávání ropy..... zatímco mi ho kupujem, Korea vrtá ropovody.... tak je to asi nes....e
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

no to s tym kufrom je fakt... uz na oct. sedan je kufor dlhy ako tyzden pred vyplatou, ale pritom si skuste sadnut na zadne sedadlo za priemerne vysokeho sofera - uz po 5 minutach budete rozmyslat co s nohami a nedajboze tak ist na dlhu cestu... myslim, ze mohli trocha z toho kufra ubrat a dopriat pohodlie aj cestujucim, nielen batozine...

v tomto nad oktavkou vyhrava aj espero... ;) :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

S tím místem je problém...nafasovali podvozek ze čtyřkovýho golfa, takže se s tím nedalo moc co dělat...akorát v roce 99 se vybraly opěradla předních sedadel a od modelového roku 2001 se předělaly zadní opěradla a celá zadní sedadla se posunula ždibec dozadu...není to žádná sláva, ale pomohlo to...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

peter NR píše:no to s tym kufrom je fakt... uz na oct. sedan je kufor dlhy ako tyzden pred vyplatou, ale pritom si skuste sadnut na zadne sedadlo za priemerne vysokeho sofera - uz po 5 minutach budete rozmyslat co s nohami a nedajboze tak ist na dlhu cestu... myslim, ze mohli trocha z toho kufra ubrat a dopriat pohodlie aj cestujucim, nielen batozine...

v tomto nad oktavkou vyhrava aj espero... ;) :lol:
Naprostý souhlas. Mám 187 cm a do Oktávky se na zadní sedadla nemůžu vejít, měl jsem problém jet 5 km, déle už bych asi nevydržel. Kdo chce mít velký kufr a odvést řidiče a max. dva spolujezdce, ať si koupí Tranzita :D
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Velikost kufru soudím podle věcí, které jsem se pokoušel do ní dát. Možná je chyba ve "tvarování" kufru, možná ve mě, ale do Nubči jsem toho dal prostě víc.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nehodlám polemizovat o papírovejch hodnotávch velikosti kufru ani jednu neznám ale už sem se setkal s názorem že Nubi ho má větší než Octávka ale moc tomu nevěřím když se na ně dívám :lol:
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

papirove ochcavka a i lip resenej..nubca ho ma blbe vytvarovanej,ale neni potreba se hadat .. obe auta pohody..trosku uz vypadaj ..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

DREAM píše:papirove ochcavka a i lip resenej..nubca ho ma blbe vytvarovanej,ale neni potreba se hadat .. obe auta pohody..trosku uz vypadaj ..
Oktávka ho má líp řešenej?...No dobře, nebudem se hádat. ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“