TUNING PÁRTY HRADEC KRÁLOVÉ 30.6 - 2.7.06

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

TUNING PÁRTY HRADEC KRÁLOVÉ 30.6 - 2.7.06

Příspěvek od Badger »

Ahoj všem,
tato akce se nezadržitelně blíží :D

Kdopak z Vás se jí bude účastnit? A kdo z Matízkářů?
Mohli by jsme tam udělat nějakou prezentaci Daewoo Clubu a všech ostatních menších Clubů :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak tam urcite, nemam zajem jet na akci kde bude minimalne 30000lidi a aspon 10000aut a cekat budes vsude a jeste ti pres noc vykradou stan i auto, diky nechci, byl jsem jednou a radsi si udelam s vama srazik nekde u hypermarketu a pokecame hodku nez jet na tuto mega akci ktera je akorat zdimacka na prachy a staci si pak projet videa a fotky na netu :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Já mám teda zkušenosti a zážitky dobrý :D Co se týče front, tak přiznávám, že tam jsou, ale taky záleží kdy tam člověk přijede! Jinak mají organizaci slušně zmáknutou a člověk se taky hodně podívá a může zapařit jak s autem ( gumování, sprint :lol: ) tak večer osobně :lol:

Nějaký ten sraz by byl určitě vynikající nápad, jen my Daewoo :D :P :D Tak kdy a kde??? :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Badger píše:Já mám teda zkušenosti a zážitky dobrý :D Co se týče front, tak přiznávám, že tam jsou, ale taky záleží kdy tam člověk přijede! Jinak mají organizaci slušně zmáknutou a člověk se taky hodně podívá a může zapařit jak s autem ( gumování, sprint :lol: ) tak večer osobně :lol:

Nějaký ten sraz by byl určitě vynikající nápad, jen my Daewoo :D :P :D Tak kdy a kde??? :P
Vzdyt jeden nedavno byl, to je tvuj problem ze si tam nebyl... :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

To jsem byl opravdu čerstvým členem a nestíhal jsem to :( :( :( a taky jsem na začátku úprav :P
Tak snad někdy příště :(
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Kdo další z Vás se chystá na tento mega sraz??? :D Nebo, že by opravdu měli všichni špatné zkušenosti :(

Klucíííí holkýýýý jedéééém :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

to Badger: Daewoo srazy nejsou o úpravách, ale o lásce k Daewoo.

Já do HK nejedu, protože jsem v USA. Loni i předloni jsem tam byl, ale vždy jen kvůli sprintům, protože je tam dobrá dráha. Letos mi to bohužel unikne. Ale jinak Miloš má pravdu. Jsou tam tisíce lidí a tisíce aut, strašnej kravál, v noci se absolutně nevyspíš...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Ivan píše: Daewoo srazy nejsou o úpravách, ale o lásce k Daewoo.

Loni i předloni jsem tam byl, ale vždy jen kvůli sprintům, protože je tam dobrá dráha. Jsou tam tisíce lidí a tisíce aut, strašnej kravál, v noci se absolutně nevyspíš...
To je mi jasné, ale potom co jsem shlédl tento server, tak mě to chytlo ještě 1000x více a ani úpravám se nemohu ubránit :P

Lidi, auta a řev tam jsou. S tím s Vámi určitě souhlasím, ale dá se to 1-2dny vydržet :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Mě tyhle akce nijak zvlášť netáhnou. I když je to kousek, tak raději zajedu na Daewoo sraz, nebo se setkám s kolegy daewáky z okolí, ale jinak nemusím.

A navíc nemají tam Řezníkovi klobásky!!!!!! :lol: :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

hochu budeš se divit ale po dva minulé roky jsme je tam měli i když ne s kolkegy z daewooclubu ale byl jsem tam pokaždé s feliciaclubem .Docela povedená partička -Milosh jich určitě pár zná.

letos ale nepojedu protože už loni to bylo pomalu o život -to víš za náma měli ležení poláci a němci s rusama-takovej bordel jakej dělali-jsem ještě nikdy neviděl-A ŽE UŽ JSEM NĚJAKEJ VIDĚL :lol: :lol: :lol:
Až ti přistane TOITOI na autě tak se budete divit :shock: :shock: :shock:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Řezníku, to potvrzuju. Obzvláště Poláci se chovají fakt jako prasata!!!!!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Mě naháníte hrůzu pánové!!! :lol: Asi se tam teda pojedu podívat jen přes den a na noc domů, no ještě uvidíme :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

No,tak já jsem byl na 100% rozhodnutý,že tam letos pojedu,ale kámoš říkal,že mě pěkně pumpnou na vstupným.Tak teď nevím. :roll:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tuninh rullz samozrejme..jen jed..vsude je pohoda..skvely holky,auta a levny veci ve stankach ..

ja byl v mimoni..takze nepojedu (ikdyz cert ci),mam ted soukr. melu tak to resim a hluk vecer..no co ..jede se parit ne?? v jednom maj kluci,ale pravdu .. je to pracka na prachy..:))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tady máte odkaz http://www.tuningparty.cz/cz_main.php kde jsou ceny a program :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“