XENONY do Matize

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

XENONY do Matize

Příspěvek od Badger »

Podívejte co jsem objevil na polských aukcích. Ty Poláci mají snad všechny vychytávky na Matize a nejsou ani tak drahý, v přepočtu okolo 8tis. :P

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103493490

Co na to říkáte??? :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Asi jako zapíjet bůček archivním vínem v ceně 10 kKč za sedmičku... Mně furt nějak nejde do hlavy, proč dávat do laciného auta takovéhle doplňky a nekoupit si rovnou auto dražší :roll: ?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docente, myslim ze kdo chce aby v noci videl xenon oceni, at ma matese nebo medveda. JA bych si to do nexie klido dal ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Příspěvek od Miloš »

Pravda, pravda :lol:
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:Docente, myslim ze kdo chce aby v noci videl xenon oceni, at ma matese nebo medveda. JA bych si to do nexie klido dal ;)
Jó,jó,ale ta cena.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

za ty prachy bych uvažovla pořídit to pro Soptíka. Do roka to mam na žárofkách nazpátek :shock:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

no ty jo,kdyz kupujes co mesicn to novy zarovky :roll:

jinak ja jsem taky nadsenej z tyhle aukce,maj tam pekny veci co bych chtel..ma nekdo zkusenosti s postovnym???
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:no ty jo,kdyz kupujes co mesicn to novy zarovky :roll:

jinak ja jsem taky nadsenej z tyhle aukce,maj tam pekny veci co bych chtel..ma nekdo zkusenosti s postovnym???
Ondras myslim jo, i osobne co Ondro?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Docent píše:Asi jako zapíjet bůček archivním vínem v ceně 10 kKč za sedmičku... Mně furt nějak nejde do hlavy, proč dávat do laciného auta takovéhle doplňky a nekoupit si rovnou auto dražší :roll: ?
ve věci aktivních prvků zvyšujících výkon bych s tebou souhlasil, u prvků pasivní bezpečnosti ne, xenony - proč ne? a za cenu mateze + dalších osm tisíc prostě auto s xenonama nedostanes, leda opet neco, co si tam dokoupis ...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

DREAM píše:no ty jo,kdyz kupujes co mesicn to novy zarovky :roll:

jinak ja jsem taky nadsenej z tyhle aukce,maj tam pekny veci co bych chtel..ma nekdo zkusenosti s postovnym???
Poštovné s dobírkou PL->CZ je za nesmysl. Je to kolem 500Kč, takže se to vyplatí až u dražších věcí. Bez dobírky okolo 300Kč, ale převod peněz předem vyjde ještě dráž. Navíc málokterý polák to pošle do Česka. Řešením může být zaslání na nejbližší poštu v polsku na poste-restante, ale nemám ověřeno, že to jde i s dobírkou.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

hmm..tak to je skoda..jedine,ze bych se po 10 letech jel podivat na trhy do jelenie gory a rovnou nakoupil kazety SNAP a PLISNOVY dziny :lol:
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Krtek píše:za ty prachy bych uvažovla pořídit to pro Soptíka. Do roka to mam na žárofkách nazpátek :shock:
Místo H7 dáš xenony v pohodě i za méně než 8 000 a budeš mít po starostech ;) dají se koupit celé sady které jen zapojíš do původních konektorů a nasadíš víbojku a je hotovo
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

petrm píše:
Krtek píše:za ty prachy bych uvažovla pořídit to pro Soptíka. Do roka to mam na žárofkách nazpátek :shock:
Místo H7 dáš xenony v pohodě i za méně než 8 000 a budeš mít po starostech ;) dají se koupit celé sady které jen zapojíš do původních konektorů a nasadíš víbojku a je hotovo
aj na slovensku a na lanosa?? ;)
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

mazesk píše:
petrm píše:
Krtek píše:za ty prachy bych uvažovla pořídit to pro Soptíka. Do roka to mam na žárofkách nazpátek :shock:
Místo H7 dáš xenony v pohodě i za méně než 8 000 a budeš mít po starostech ;) dají se koupit celé sady které jen zapojíš do původních konektorů a nasadíš víbojku a je hotovo
aj na slovensku a na lanosa?? ;)
Samozřejmě ;) Dají se koupit tzv. universální sady, kde se jen trošičku upraví díra pro žárovku v parabole a cena je asi 5000,- Kč ;) Bohužel pokud nemáš dvouparabolové světlomety s dálkovými H1, příjdeš o dálková světla. Pak je tu jen možnost BiXenonů, ale to už je cenově někde jinde ;)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tohle je dodavatel který je schopen je dodat znám se osobně s jedním člověkem z téhle firmy jen se mi za to nechce dávat tolik peněz http://www.lt-sezam.cz jinak tohle je to co mám na mysli ;) http://www.lt-sezam.cz/index.php?menu=4 ... ecnejmeno=
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“