Krtek zase ušetřil :-(((

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Krtek zase ušetřil :-(((

Příspěvek od Krtek »

Tak jsme byli se Soptíkem project nový pneu.... Najel jsem asi 200 kiláků celkem v pohodě a myslim i s vyskomy rychlostnim průměrem. Jenže cestou nazpátek z Plzně (zajel jsm si do mekáče) zastavuju v březnici (je tam vyhlášená diskotéka) okukuju to tam a rozmejšlim se jestli dát pade za vstup... ušetřim a jedu domu, stejně je tam akorát hafo nadrženejch puberťaček co chtěj jenom sex a sex a knedlíky uvařit neuměj. Jenže hned za Březnicí cestou na Příbram vidim značku slepá ulice. Prostě na hlavní, u výjezdu z města. Tak si řikam nějaká kravina, to by alespoň napsali co se děje. Jedu teda opatrnějš a furt čekam nějakej výkop, zbořenej most nebo tak něco. Přijedu k první vesnici (Chrást) a hned za značkou je tkovej ten jeden přenosnej zátaras a na něm značka zákaz vjezdu.... Zastavim před tom, posvítim si dálkovejma a hledam nějakou ceduli jak dál nebo co to je a proč se dál nesmí. Vidim pár metrů za tim nějaký lidi u auta, tak pomalu popojíždim se staženym okýnkem, že se zeptam co se děje, případně se tam otočim páč se nedá točit na úzký cestě před značkou ale ve vsi už jo... Přijíždim teda k těm lidem a........ pane řidiči, silniční kontrola tlumim rádio, pouštim jenom obrysovky a následuje rozhovor
Policajt: vaše doklady a doklady od vozidla
krtek: předává
P: víte, že je tu zákaz vjezdu ?
K: vim, ale viděl jsem vás tak se jedu zeptat kudy dál, případně se tady otočit.
p: to vám nemůžu přece věřit
K: a taky vidim že tady je plac na otočení a před značkou jenom 2 strouhy
P: usmívá se, tak si vystupte
K: napadá mně říct něco o slušnym slovíčku prosim po vzoru brana ale kašlu na to.
P: pojďte k našemu autu. Tak souhlasíte, že jste udělal přestupek ?
K: jo ale úplně nesmyslně
P: tak souhlasíte s pokutou 200 kč ?
K: a jaká je minimální sazba za takovouhle blbost ?
P: můžu vám dát až 1000 kč, máte u sebe peníze ?
K: no jo ale musíte mi rozměnit tisícovku.
P: tak jo, nasedá do auta a tahá bloky
K: nebo mam u sebe stovku, ale když mi rozměníte ten litr...-
P: dobrá, tak to dáme za stovku, když jste se nás jel tak zeptat.

V tu chvíli projíždí kolem po silnici stará škodárna jako by nic. Policajti znervozněli ale neodvážili se jí skočit do cesty, byla už moc blízko a nestihli to. Já si zase na poslední chvíli odpouštim poznám ku, proč ho hrdina nedoběhne. Po asi5 minutách policajt dopisuje ten blok.
K: a proč je to tu vůbec uzavřený ?
P: kopou tady kanalizaci, je to tady staveniště. Už v Březnici jste musel vidět, že to tu je neprůjezdný.
K: v Březnici je jenom značka slepá ulice a navíc je vedle cesty a vypadá tam jako omylem. podle mně jí měli dát se zátarasem doprostřed aby to bylo jasný
P: to by sem nemohli jezdit lidi co tu bydlej.
K: a kudy teda pojedu pryč , Musim se vracet ?
P: ne, jeďte dál a támhle na křižovatce zahněte doprava, dá se to object.
K: díky, nashle

Nasedam, podle rady lopicajta zahybam vpravo a..... končim na polní cestě která nikam nevede a končí nějakou hromadou asi po 50 m. Tak se vracim a pokračuju jako bych jel normálně. Projedu vesnici, nikde nic neni rozkopaný a dá se ject normálně. Na druhym konci vesnice jsou taky zátarasy a zákaz vjezdu. Objíždim ho a vidim tam pár aut jak taky přijeli k ceduli a točej to jinam. Mam teda takovej blbej pocit že na tom vybírání kde se jim to hodí něco bude. Je mi jasný že jsem jel na hlavní cestě Příbram - Březnice a v sobotu večer, kdy se tam sjížděj tuzeři na pařbu... celou dobu jsem na to myslel a jel podle předpisů. Pro příště teda ponaučení, vystoupit a za značku jít prověřit terén pěšky.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no kua, to je super servis stovka za odpoved :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

debílek

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

ja myslel, ze len u nas na SR to tak funguje. ale vidim, ze sme na tom stale rovnako.


inak na SR je teraz novinka, ze na "meracie auto" dali nalepky jedneho slovenskeho pivovaru a tvaria sa ako sluzobne auto. idu po dialnici asi 60(!) km/h , ze aj kamiony ich predbiehaju, a meraju. no comment.
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

peco píše: inak na SR je teraz novinka, ze na "meracie auto" dali nalepky jedneho slovenskeho pivovaru a tvaria sa ako sluzobne auto. idu po dialnici asi 60(!) km/h , ze aj kamiony ich predbiehaju, a meraju. no comment.
A aky pivovar to je??? predpokladam ze je to nalepene na bielej fabii
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Raekce na Krtkův příspěvěk:
Nebojte se,bude hůř.Až vstoupí v platnost nová vyhláška a městká policie bude mít pravomoce.To si teda užijeme.Kdo pamatuje PS VB mi dá za pravdu.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

nio píše:
peco píše: inak na SR je teraz novinka, ze na "meracie auto" dali nalepky jedneho slovenskeho pivovaru a tvaria sa ako sluzobne auto. idu po dialnici asi 60(!) km/h , ze aj kamiony ich predbiehaju, a meraju. no comment.
A aky pivovar to je??? predpokladam ze je to nalepene na bielej fabii

hej, biela fabia MA 271 IO (posledne 2 pismena som si neni isty)

a bola videna s CORGON nalepkou vzadu na kufri, a naboku na dverach

ale je to poznat podla toho, ze sluzobne auta NEZVYKNU mat folie vzadu a uz vobec nie vpredu :lol:
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nemas trvat na knedlikach ... ikdyz .. sex je zabava pro chudy..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

kdyby mi někdo řek, že zaastavil před značkou zákaz vjezdu, posvítil si na ní dálkovejma, objel jí a jel dál, tak bych mu řek, že je debil. No a za kilo jsem uvědomělej že se k nim taky řadim.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mne se to zda solidni, nedavno jsem byl u pravnika a za par otazek mi utoval neco kolem 575kc, tohle je primereny a jeste sis pokecal, jak to ctu :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Buď bych to ukecal, nebo nezaplatil (rozhodně ne hotově). Včera jsem byl s bráchou a mamkou v Praze ve Stavovském divadle. Odpoledne jsme se jeli podívat na Chodov do obch. centra. Koupil jsem lístky za 14 Kč (když jsem byl naposled v Praze stál nejvýš 12 Kč) a revizoři měli nějakou akci. Zkrátka měli jsme mít jízdenky za 20 Kč a ve finále jsme ukecali pokutu 2500 Kč a ještě nás upozornil pan revizor na krádeže kabelek, že tam řádí cikánské bandy. Předevčírem tam prý urvali nějaké paní tašku z ramene tak hnusně, že bohužel o ruku přijde (natřikrát zlomená a vyrvaná z ramenního kloubu).

Takže policajtům nic neplatit. Když už se něco stane a nepovede se to ukecat, tak na složenku a fertig.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

djpsx píše: ... urvali nějaké paní tašku z ramene tak hnusně, že bohužel o ruku přijde (natřikrát zlomená a vyrvaná z ramenního kloubu).
Vím že to nepatří k tématu, ale musim to napsat: Ku..y, ruky jim usekat. :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já byl v pátek na jednání v Pardubicích. V ulici Sladkovského, kde jsem měl jednání, jsem narazil na parkoviště. Pár aut tam bylo. Tak jsem tam zajel a zaparkoval. Po příchodu zpět jsem měl za stěračem od Městských strážníků vzkaz (Dopravní přestupek - vyhrazené parkoviště). Neměl jsem čas někam jezdit a hledat v Pardubicích Městskou policii. Vyfotil jsem si celé parkoviště, prázdný stojan od dopravní značky a jel jsem domů. Poslal jsem jim fotky mailem s tím, že jsem se žádného přestupku nedopustil - parkoviště není označené. Obratem jsem dostal e-mail, abych se dostavil na služebnu do Pardubic, protože jsem přestupek spáchal - někde na začátku ulice prý je značka, že celá oblast je zóna placeného parkování. No, nikam nepojedu a uvidím, co s tím budou dělat. Zkoušel jsem tam volat, ale odpovědný pracovník prý není přítomen. Přece nepojedu 150km tam a 150 zpátky.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

V ul. Sladkovského je legrace. Hlavně je to ulice, kde nejvíc poldové kontrolují parkování.....faktem je, že plaené parkoviště to je (automat je tam ale jeden a když zaparkuješ na konci ulice, tak musíš hafo daleko pro lístek. Takže pokud jsi měl zaplaceno parkovné, tak jsi z obliga. Pokud ne, bohužel mají policajti pravdu, ale nikam jezdit nemusíš. Stačí se domluvit po telefonu a poslat peníze na účet. Oni to tak zkouší, aby měli co nejméně práce. A kdyby něco, tak mi dej vědět. Kdyby ses třeba domluvil, jestli to můžeš po někom poslat apod., tak já tam skočím. Jsem přece z Pardubic.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ad Krtek: Myslim ze hosi vyrazili na dyzu, kdyz uz meli na vstup :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“