Jaký pneu vybrat ?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

taky jsem našel tu Yokohamu. Jdu do nich. Za 1225 je to paráda a o litrlevnnější než moji předchozí Mišáci. Pak dam tady alespoň vědět o něčem co zas nikdo kromě mně nemá.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ja cekam na elektrony a pak do nich taky nejspise pujdu,ale do tech sipaku..libej se me .. na hlucnost prdim...verim znamymu,kdyz se tim zivi a rika,ze jsou v poho
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Zkus tyhle:
http://www.az-pneu.cz/web/index.php?got ... _impetus_2

Mam 195 na moji Nubi jsou tichy, dobre sedej a za rozumny penize. Doporucil mi je chlapik, co k nemu jezdim do pneuservisu. Tu firmu vlastni Bridgestone.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Krtek píše:taky jsem našel tu Yokohamu. Jdu do nich. Za 1225 je to paráda a o litrlevnnější než moji předchozí Mišáci. Pak dam tady alespoň vědět o něčem co zas nikdo kromě mně nemá.
no moc nejasej ja ty tvoje rozmery mam taky :cry: :cry: :cry: .ale na netu jsem koukal na testy pneu a nankang tam prohral spolecne s barumkou uplne vsecko.takze tohle si urcite nekoupim.a navic jak to tak znam tak vydrzej 20 tis a bude po nich.ale je pravda ze jsem je na aute nemel a tak nevim jak na tom sou doopravdy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

palikx píše:
Krtek píše:taky jsem našel tu Yokohamu. Jdu do nich. Za 1225 je to paráda a o litrlevnnější než moji předchozí Mišáci. Pak dam tady alespoň vědět o něčem co zas nikdo kromě mně nemá.
no moc nejasej ja ty tvoje rozmery mam taky :cry: :cry: :cry: .ale na netu jsem koukal na testy pneu a nankang tam prohral spolecne s barumkou uplne vsecko.takze tohle si urcite nekoupim.a navic jak to tak znam tak vydrzej 20 tis a bude po nich.ale je pravda ze jsem je na aute nemel a tak nevim jak na tom sou doopravdy.
No Michelinky za 2300 kč vydržely 30 tis km tak tohle když vydrží 2/3 km za 1/2 ceny tak to ujde. A má to o 10 m delší brzdnou dráhu něž všechny jiný gumy.... holt se bude líp dávkovat :x
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No prave.takovy ty dulezity veci ta guma moc neumi tak se mi to moc nezda.je pravda ze je levna ale i s abs je ta brzdna draha horsi tak nevim usetrit 2 tis na gumach a pak rozmlatit auto za 50 tis a vic.nedej boze nejakeho cloveka.fakt asi koupim radeji neco lepsiho.kdyz nesezenu nejake dobre starsi
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

palikx píše:No prave.takovy ty dulezity veci ta guma moc neumi tak se mi to moc nezda.je pravda ze je levna ale i s abs je ta brzdna draha horsi tak nevim usetrit 2 tis na gumach a pak rozmlatit auto za 50 tis a vic.nedej boze nejakeho cloveka.fakt asi koupim radeji neco lepsiho.kdyz nesezenu nejake dobre starsi
Přesně tak. Raději si připlatit a koupit dobré pneu (nemusí být nutně nejdražší, jen nejlepší poměr cena/výkon) a být v pohodě, než si pořád připomínat, abys brzdil vždycky o chvíli dřív, abys to ubrzdil.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Dneska jsem se konečně dostal na to přezutí. Byl jsem objednanej na půl devátou, tak jsem tam nechal ve čtvrt auto a šel domu. Přezouvařč mi řikal, ať mu dam kapku víc času, že přijela dodávka a nutně jí musí opravit nějaký kolo. Nebudu dělat krávu tak počkam. Řikal, že do hodiny by to mělo bejt. Tak tam jdu v půl jedenáctý a koukam, Soptík stojí, co jsem ho nechal a uvnitř dědek s Favoritem. Přezouvač se omlouval, že tam má to auto mimo pořadí a jen tak prones že ty gumy byl prej problém vůbec vyvážit, co že jsem to místo Michelinů pořídil. Alespoń už měl nazutý ty gumy na hliníkáčích. Tak jsem šel zas domu a po obědě už nandaval poslední kolo, když jsem přišel. Šéf pneuservisu zas něco prones že jsem ušetřil, že maji v akci GoodYearky za 1590 kč. Tak mu řikam že na netu je nemá psaný a prej že jo. Pak z něj vylezlo, že maji rozměr 195/50 ale já mam 195/55. Furt by mi je vnucoval (asi podle mišáků co jsem u nich předloni bral) ale já už neschválenej rozměr nechci. Ještě když to bylo kapku odležený jsem se ptal přezouvače, jestli už na nějakym autě ty Nakangy viděl nebo je nazouval a prej že ne. Tak když už jsem u nich nekoupil gumy, tak mně zkásli. Přezutí 135kč za gumu a 180 kč za závaží, prej ho bylo hafo. Nebyl jsem u toho tak nevim, jestli lakujou nebo ne. Každopádně 720 kč se mi zdá skoro až dost. Zatim jsem na těch Nakangách najel sotva 20 km po nákupech ale je znát že díky rozměru sednou Soptíkovi líp než ty nižší Michelinky. Míń to drncá, hukot ještě testnu, bylo po dešti a nechtěl jsem nějak blbnout než se kapku zajedou.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Tak já mám Barum Bravuris 195/50 a nemůžu si ztěžovat.Sedí jak přibité a na vodě jsou super. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ja bych rek ze barum a nankang je stejna trida..jen cesi sou proste patrioti a kazdej si nemuze ty uzasny barumky vynachvalit..u adac v nemecku je to trosku jinak :))

jak rikam muj znamej ty nankangy prodava a no problem .. sam na nich jezdi..schvalne se ho zeptam na to vyvazeni,se me nejak nezda..

ja asi dnes objednavam starsi alu 16tky + nejaky semperit pneu..asi taky shit..ale co..neresim..zimaky mam polsky kormorany a nadhera..
Naposledy upravil(a) DREAM dne ned kvě 14, 2006 11:01, celkem upraveno 1 x.
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Ty český barumy vyráběný v Rumunsku ? :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Včera jsem na nich najel asi 250 km a celkem dost sportovně na nový pneu a naprostá spokojennost ! První pneu, kde auto sedělo jakna kolejích a já lítal ven ze sedačky ! Uvidim jak se budou sjíždět. Podle mně mně servis napálil cenu páč jsem si přivez vlastní pneu a chtěl po nich jenom práci.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
MilosB
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 29, 2005 21:13

Příspěvek od MilosB »

To DREAM: Patrioti jak patrioti (češi). Já si koupil Barum Bravuris 195/55x15, ale vyrobil to francouzskej dělník, je na nich MADE IN FRANCE. O CZECH tam nikde není ani Ň.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

o tom ani Ň .. globalizace je vsemocna..ale porad je v povedomi lidi,ze barum levny a cesky .. a kvalitka..to,ze pravda je jina ..to uz je neco jineho
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tohle je tezky.dneska uz muzete koupit i good year z rumunska (prej nejmodernejsi zavod v evrope)a continentaly z cech barumky z francie a i jinych zemi.ja sem o vikendu koupil starsi michelinky za obe 700 jedna ma asi 6mm a jedna asi 5mm vzorku a tak myslim ze dobry.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“