Petrm poradil a ono to funguje!!! Děkuji!!!!

Moderátor: Blue Lanos

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

By mě zajímalo, jestli tohle tvrzení máš potvrzený alespoň nějakou tabulkou v Excelu... Já už to totiž zkouším podruhý a po snížené spotřebě ani náznak. Sice se mně zdá, že to líp jede, ale nejspíš se mně to opravdu jen zdá... Vím, že tam mám "lepší" benzín (alespoň podle reklamy - BTW proč právě TOHLE nekontroluje ČOIka, jestli v těch nádržích vedle sebe je opravdu něco jiného?), takže mám pocit, že to jede líp...
Reklama
 

Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

LIFELIKE píše:
Qtinka píše:Tak porad - na akej cerpacke teraz tankujes, a na akej si tankoval predtym - mne sa celkom osvedcil Shell. Teda, zatial mi "check" ani neblikol, ale zaujima ma to...
Dik :)
Ja na 99% tantukem na OMV.... tiež mi nikdy Check nezasvietil, kedy nemal... Je pravda, že som nikdy netankovala na Slovnafte.... po nedobrých skúsenostiach ešte so škodovkou.
A môže to byť aj benzínom. Práve dnes mi kamarátka opisovala, ako chodili cela firma tankovať na nejakú súkromnú firmu. Má služobnú Fóbiu a kým nezmenila pumpu, tak mala stále problémy. Odvtedy žiaden.
Slovnaft i u nas ma spatnou povest, nebo jestli nahoda...? :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Blue Lanos píše:
Akri píše:..a za chvili nebude zadnej :lol:
Co pak asi tlaci tu ropu? Ano je to tvoj plynecek ale ani toho nebude :lol: :lol:
To bude muset jist vic hrachu a poridit si nejaky plynojem :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“