MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Habron píše:Staré vraky můžete nechat přímo (neekologicky) zlikvidovat stržením do propasti :lol:
Když půjdeš příkladem ..... :lol: :lol: :lol: Ondráš kousek výš píše ...kupředu levá, zpátky ni krok. Doufám, že před tím krokem kupředu nebudeme stát na okraji propasti.
Reklama
 

Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Já se svýho vraku zatím zbavit nechci :lol:
Uživatelský avatar
Závůrka
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 29, 2005 19:44
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Příspěvek od Závůrka »

Dnes mi dorazila průkazka, díky za ni :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jj
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Kolik už je členů ???
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jakým způsebem se můzu stat clenem matiz klubu? :D
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Napiš Vojtovi soukromou zprávu . Pokud chceš samolepku , doraž na sraz , mám nějaký v zásobě.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tomáš píše:Kolik už je členů ???
S Lotosem111 je nás už 17 s průkazkou.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tak jsem dnes poslal Vojtovi nějaké ty údaje a manželkou se taky staneme členy Matiz Clubu, pokud nás tedy přimete :oops:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

opakuji jeste jednou, domena http://MATIZ.DAEWOOCLUB.COM je k dispozici a zdarma vcetne hostingu a db 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak ji drž, než ji někdo využije pro prasárničky jako web bývalého Úřadu pro veřejné informační systémy :lol: . BTW celkem důkaz inteligence pracovníků Ministerstva informatiky :roll: .
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak už je nás 24, ale stránky dělat neumím!!!!! Já jsem rád, že už trošku zvládám fórum. Někdo by se toho musel ujmout.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ja bych je klido nejak spachal, ale uz fakt nevim jak bych to stihal osefovat :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Podekovani za průkaz

Příspěvek od Vazoun »

Ještě jednou bych touto cestou rád poděkoval - Vojtovi - za vystavenou a doručenou průkazku člena klubu - Matízkářů - pod číslem 20
Slibuji zde veřejně že učiním vše pro řádné vyrovnání finanční náhrady ale
také poštovních výdajů.Celé velké rodině Daewoo/Chevrolet přeji hezký
slunný den ze severu Čech/Šluknovsko/ penzista - Vazoun :P :lol:
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Dnes mi Vojta osobně doručil průkazky a tričko, tak mu chci také ještě jednou poděkovat!!! Obojí je super!!! :P :P :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“