Ako dať dole bočné blinkre?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Ako dať dole bočné blinkre?

Příspěvek od mipo »

Na zraze som od Ondráša kúpil biele bočné blinkre. Včera som ich chcel konečne nahodiť, lenže Ondrášov trik s kreditkami nefunguje (u Kalosa sa pod blinker kreditkou nedostanem, je privysoká).
Takže jediný spôsob bude asi zhodenie tých podbehov/krytov (či ako sa to volá) v blatníkoch. Sú prichytené šroubami, alebo sú to zase nejaké plastové patenty?
Obrázek
Z obrázku to vyzerá skôr na šrouby.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

hmm... mne sa tie biele bočné blinkre tiež páčia, ale vymeniť by bolo nad moje sily :)
veľa šťastia teda ...
Si tuším niekde spomínal, že to nie sú originál na Kalosa. Som zvedavá, ako to bude vyzerať ... lebo aj ja také chcem.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:Si tuším niekde spomínal, že to nie sú originál na Kalosa...
Sú na Matiz.
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

No ja neviem, mne sa zdá že sú aj na Kalose presne take isté ako na Matize. ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

No reknu ti ze se poustis do poradneho kusu prace pokud to bude stejny jako u espera tak fakt hodne stesti, ja sem ty podbehy cele nesundaval jen sem to odmontoval tak abych se dostal pod to rukou,blinkr sel ven behem 10 vterin, problem byl jinde, najit kde se to rozpojuje, tak to byl vorisek, ja sem to mel pomalu az u topeni pod kobercem a odhlucnovaci dekou prilepeny kabel ke kastli. Coz problem teprve me cekal, z pravy strany sem to zmak docela v poho, ale ta leva!!!! to byla pakarna zaprve sem se nemoh dostat k tym kabelum protoze mi prekazela RJ tak sla dolu, pak zase sem nemoh ten blinkr namontovat prekazela mi nadobka na odsrtrikovace, a u ty sem se prave mucil nejdyl potreboval sem dat tam tu gumovou zatku co budes mit na kabelech aby ti netekla voda do auta. Tak tu levou stranu sem delal pomalu 2 hodiny :lol: :lol: . Ale je mozny ze u kalose to je jinak nez u espera, u toho je to vymysleny na pikaču ;) ;) :twisted:
pak dej vedet jak si dopad :roll:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: Ako dať dole bočné blinkre?

Příspěvek od ax »

[quote="mipo"]
no ja ked som povoloval tie blatniky tak som ich mal na srob a ten srob sa zaskrutovaval do takej umelej hmoty,myslim ze idu dost lahko dole,az som sa cudoval ze to tie kamene este neporozbiali ten bakelit.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Kluci ja teda nevim jak presne to ma kalos ale treba u nubiry nebo matize se sendavaj asi tak za 5 vterin.nemusi se nic sendavat.jen se cely blinkr posune po blatniku smerem do predu(nebo do zadu)a pak se opatrne vykloni ven.na novem blinkru je videt pruzny uchyt a ten se musi tim posuvem blinkru zmacknout a protilehlou stranou(je tam jen malinkaty hacek)vyklonit.takhle to delame my a nemusime mackat ten pruzny hacek nicim.
tak to nekdo zkuste.jestli se to nepovede zitra vam vyfotim postup.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Na Lanosu je to stejne tak. Jen pozor, pri tom posouvani. Me ty stare blinkry praskly vzadu v tech zobaccich. Ale jak pise kolega, prace na pul minuty.
Lanos 1.5i, r.v.99
Odpovědět

Zpět na „KALOS“