co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

V.Brousek píše:Že má dcera je po operaci a operace proběhla bez komplikací.Děkuji všem lékařům s Vinohradské fakultní nemocnice.
Super a prajem skoré uzdravenie!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:Že má dcera je po operaci a operace proběhla bez komplikací.Děkuji všem lékařům s Vinohradské fakultní nemocnice.
Tak to blahopreji, drahej benzin nasere, ale zdravi je vzdy bude na 1.miste !!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

děkuji Mipo a Milosh
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Příspěvek od Vojta »

V.Brousek píše:Že má dcera je po operaci a operace proběhla bez komplikací.Děkuji všem lékařům s Vinohradské fakultní nemocnice.

Gratuluji! Zdraví je přece jen to nejcennější, co člověk má.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Vojto díky
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dnes jsem si byl víc jak po půl roce zahrát tenis. Hrál jsem s klukem o dvacet let mladším 2 hodiny na slunci. PŘEŽIL JSEM (a ještě k tomu vyhrál) Snad se dožiju i rána :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Mňa dnes naozaj potešilo, že sa mi celkom fajn podarilo natlačiť do Kaloska bicykel :). Sice som musela demontovat z bike predné koleso, ale zmestil sa. Pôvodne som mala značné obavy....
A ešte viac ma potešilo, že napriek niekoko krát opakovanému daždu som nakoniec na bicykli vôbec nezmokla. :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Krásnou půlnoc!13 nad nulou je holt jaro ;)
Takový krásný radosti jako kolo do Kalose a nebo že jsem už po třetí dědkem :lol: Vnučka se jmenuje Kateřina.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Vojta

Příspěvek od Vojta »

To TOPOL: Gratuluji k vnučce!
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Topol píše:Krásnou půlnoc!13 nad nulou je holt jaro ;)
Takový krásný radosti jako kolo do Kalose a nebo že jsem už po třetí dědkem :lol: Vnučka se jmenuje Kateřina.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Tak ať se jí v životě daří, je zdravá a její první auto bude Daewoo nebo Chevrolet:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Oldřich Novák
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 29, 2006 10:28
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Oldřich Novák »

Topole GRATULUJI






KALOS 1.2 HB
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Topol píše:Krásnou půlnoc!13 nad nulou je holt jaro ;)
Takový krásný radosti jako kolo do Kalose a nebo že jsem už po třetí dědkem :lol: Vnučka se jmenuje Kateřina.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Blahoželám. Prajem nech je stále zdravá a štastná ako len môže byť! A nech ti robí radosť.
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ak bude tvoja vnucka lebn spolovice po tebe tak je zasa o jedneho dobreho cloveka navyse ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Taky přeju aby se jí v životě dařilo a všechno nejlepší i těm dalším třem vnoučatům, které nepochybně časem přijdou ;) :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Minulý týden mě potěšilo, že nám v servise opravili stahování oken v Sedanu (šly jen od řidiče, ta pojistka byla nějak zaseklá) a pak že můžem přijet zítra na opravu klimky (nefunguje, nespíná). Hurá!!!

Kdyby tak měl člověk víc času, aby si to mohl opravit sám.....jo a je dneska krásně!!!
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“