lacikem po dalnici

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
bigmac
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 13, 2006 12:08
Bydliště: Frederiksberg, Dansko

lacikem po dalnici

Příspěvek od bigmac »

Tak jsem nedavno poprve poradne provetral svy auto - lacetti HB 1.4 na ceste z danska do prahy - svistel si to hezky 140-160, na chvili jsem to rozjel az na 170, jelo se pohodlne a i kdybych mel silnejsi auto, vetsi rychlost uz mi neni prijemna :-). Takze spokojen :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Re: lacikem po dalnici

Příspěvek od Kessler »

bigmac píše:Takze spokojen :lol:
To je dobře :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Já jel se Sedanem včera po silnici 1. třídy 185 km/h a šlo by to víc, ale už jsem měl docela strach.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: lacikem po dalnici

Příspěvek od Krtek »

Kessler píše:
bigmac píše:Takze spokojen :lol:
To je dobře :D
to přejde, neboj :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: lacikem po dalnici

Příspěvek od milosh »

bigmac píše:Tak jsem nedavno poprve poradne provetral svy auto - lacetti HB 1.4 na ceste z danska do prahy - svistel si to hezky 140-160, na chvili jsem to rozjel az na 170, jelo se pohodlne a i kdybych mel silnejsi auto, vetsi rychlost uz mi neni prijemna :-). Takze spokojen :lol:
posli fotky a zaregistruj se zde, at se se svym krasavcem pochlubis ;)

http://nubira.daewooclub.com/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

v rakousku uz je 160tka...zvykej si na vysokou rychlost nechces prece jet mezi felckama v pravym nejpomalejsim :-))))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

DREAM píše:v rakousku uz je 160tka...zvykej si na vysokou rychlost nechces prece jet mezi felckama v pravym nejpomalejsim :-))))

NO JO, ALE JEN ASI NA JEDNOM 20 KM ÚSEKU DÁLNICE (ZKUŠEBNĚ) - Tak bacha pokuty jsou mastný :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

na dalnici Praha - Hradec je i 210ka :)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

jo a někdo má i neomezenou :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

DREAM píše:v rakousku uz je 160tka...zvykej si na vysokou rychlost nechces prece jet mezi felckama v pravym nejpomalejsim :-))))
To snad ne...160 jsem jel jenom jednou a už to nikdy neudělám...hrozně jsem se bál ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Kessler píše:
DREAM píše:v rakousku uz je 160tka...zvykej si na vysokou rychlost nechces prece jet mezi felckama v pravym nejpomalejsim :-))))
To snad ne...160 jsem jel jenom jednou a už to nikdy neudělám...hrozně jsem se bál ;)
Jojo, je to mazec.....Sedět ve sporťáku, tak to bych se nebál, ale v rodinném autě.....to strach nastane!!!!! :?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

190 a jede to krasne..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

djpsx píše:
Kessler píše:
DREAM píše:v rakousku uz je 160tka...zvykej si na vysokou rychlost nechces prece jet mezi felckama v pravym nejpomalejsim :-))))
To snad ne...160 jsem jel jenom jednou a už to nikdy neudělám...hrozně jsem se bál ;)
Jojo, je to mazec.....Sedět ve sporťáku, tak to bych se nebál, ale v rodinném autě.....to strach nastane!!!!! :?
Co v rodinném autě, ale v Racerovi...jsem namouduši myslel, že se to vznese...no ale dost OT, tady je to Nubira&Lacetti téma...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Jan Tyml
Příspěvky: 23
Registrován: stř srp 02, 2006 09:59
Bydliště: Praha

Re: lacikem po dalnici

Příspěvek od Jan Tyml »

bigmac píše:Tak jsem nedavno poprve poradne provetral svy auto - lacetti HB 1.4 na ceste z danska do prahy - svistel si to hezky 140-160, na chvili jsem to rozjel az na 170, jelo se pohodlne a i kdybych mel silnejsi auto, vetsi rychlost uz mi neni prijemna :-). Takze spokojen :lol:
Konečně jsem měl měl možnost vyzkoušet co Lacík (i když jenom 1,4) dovede. Cestou do Itálie na hory jsem jel v Něměcku co to dá a dalo to 190. pořád jsem čekal, jestli se to vyšplhá na 200, ale ani náhodou. Vzhledem k tomu, že mám najeto asi 4 000, doufám, že se to ještě trochu pohne. Jednou jsem musel kvůli kamionu, který vjel naprosto bezohledně do levého pruhu, dost razantně brzdit a auto se chovalo velmi mravně. Fakt je, že mám HB, wagoon je těžší a asi by brzdil trochu hůř. Průměrná spotřeba za cestu tam a zpět cca 8,5 litru, což mi přijde celkem ok. Malá perlička na závěr: když jsme z Německa přejeli do Rakouska, okamžitě bylo vidět, že každý ubral na nějakých 140-150, ale cestou zpátky při přejezdu z Německa do Čech jeli všichni stejně, jako by u nás nebyla 130ka, ale neomezená rychlost.
Připojuji se k heslu "Ať nám jezdí a nezlobí."
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

mne sa podarilo na benal 200 ale na lpg 185 asi tak. cesta Košice - Prešov sucho slnečno
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“