Klubová trička - kontrola objednávky, čtěte

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Schikula píše:Byl sem tam, tryčko mám. Je SUPER!!!
Jen jsem musel ze srazu až móóóc brzo pryč. :roll:
Ojoj, to jsi musel teda hodně rychle utéct, protože já tam snad ani žádný Tico neviděl :shock:
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Já ho viděl na parkovišti u restaurace, když jsem byli někdy po poledni na obědě. Takže to vypadá, že přijel akorát na oběd :lol: .
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Docent píše:Já ho viděl na parkovišti u restaurace, když jsem byli někdy po poledni na obědě. Takže to vypadá, že přijel akorát na oběd :lol: .
Jojo, byl tam. Přijel v koloně víc aut.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Schikula
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 18, 2005 16:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schikula »

Docent píše:Já ho viděl na parkovišti u restaurace, když jsem byli někdy po poledni na obědě. Takže to vypadá, že přijel akorát na oběd :lol: .
No, skoro to tak vypadá. Ale ani ten oběd jsem si nedal.
Kópil sem tričko, zaplatil zápisný, vyfotil si pár krasavců (aut!!!) a musel zase zmizet. :cry:
Tico SX - krabička na kolečkách, ale moje. :-)
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Schikula píše:
Docent píše:Já ho viděl na parkovišti u restaurace, když jsem byli někdy po poledni na obědě. Takže to vypadá, že přijel akorát na oběd :lol: .
No, skoro to tak vypadá. Ale ani ten oběd jsem si nedal.
Kópil sem tričko, zaplatil zápisný, vyfotil si pár krasavců (aut!!!) a musel zase zmizet. :cry:
Tak koukám, že jsi z Brna, tak si někdy dáme menší sraz tady, ne? :) Z které jsi části Brna? ;)
Schikula
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 18, 2005 16:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schikula »

Robert píše: Tak koukám, že jsi z Brna, tak si někdy dáme menší sraz tady, ne? :) Z které jsi části Brna? ;)
Já su z Kéniku. Klidně se můžem někdy někde srazit. Každopádně potřebuji inspiraci, páč sem na to svoje vozítko zatím nijak tůningově nešáhnul. ;)
Tico SX - krabička na kolečkách, ale moje. :-)
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Schikula píše:Klidně se můžem někdy někde srazit. Každopádně potřebuji inspiraci, páč sem na to svoje vozítko zatím nijak tůningově nešáhnul. ;)


na to srazeni pozor, lebo tuning prevalenej kapoty je hned na svete :lol: :lol: :lol:
Zamčeno

Zpět na „Srazy“