Detailní informace o srazu Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Docent píše:No, info ze srazu... Největší dojem ve mně vyvolal obsah Robertova kufru a mám dojem, že se mu ty stírače zkroutily samy vibracema, co ta jeho aparatura vydává :lol: . Nebo už přinejmenším chápu jeho souseda (tím ho ovšem neomlouvám a jeho čin neschvaluji, frajer by byl, kdyby si do svého auta pořídil to, co měl v kufru Řezník a bojoval s Robertem stejnými zbraněmi :lol: ).
:lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

V.Brousek píše:Je tam asi svinská zima,mají zatuhlé prsty a určitě nemají náladu nám,kteří jsme nemohli a ti kteří nechtěli jet cokoli psát.Musíme si počkat až dorazí zpět.Určitě bude nějaká foto dokumentace.Mě je osobně líto všech,že jim počasí nevyšlo.Snad někdy jindy to bude lepší.
Zima ještě nebyla nejhorší, ale stálý déšť a všude mokro :( . Ondras fotil jako vzteklej, já pár obrázků taky mám, i pár kamer se našlo, takže během weekendu se to tady jistě objeví.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Jo všude mokro a já už nevyjel, všude samý blato :( Ještě jednou děkuju Pecovi za vytažení, a ostatním, kteří mi pomohli.. (omlouvám se, ale všechny osobně neznám)

P.S. Když už jsem u těch děkování, tak bych málem zapomněl poděkovat Vojtovi za gumové návleky na pedály, takže Vojto, ještě jednou mnohokrát děkuju ! :)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

BTW na kolik taková aparatura přijde? Myslím vlastní zařízení, ukroucené stírače, propíchané pneumatiky apod. do toho nepočítej :lol: .
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Robert píše:Jo všude mokro a já už nevyjel, všude samý blato :( Ještě jednou děkuju Pecovi za vytažení, a ostatním, kteří mi pomohli.. (omlouvám se, ale všechny osobně neznám)

P.S. Když už jsem u těch děkování, tak bych málem zapomněl poděkovat Vojtovi za gumové návleky na pedály, takže Vojto, ještě jednou mnohokrát děkuju ! :)
Sice trochu pozdě,ale přece.Roberte vše nejlepší k svátku.Dostal jsi hobla na srazu ?
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

A sakra, jsme ti ani neblahopřáli, natož abychom ti dali pusu :lol: . Takže za 5 minut 11, ale přece: dodatečně vše nejlepší a pořádnýho hudlana :lol: .
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Docent píše:Já to vzal ještě zkratkou přes pivovar Černá hora, abych poznal místní krajové speciality :lol: . Pár fotek mám, ale nemám kabel k foťáku ani čtečku na karty, takže budou až v pondělí :oops: .
Pockej tou specialitou myslíš Opat(ODPAD) jesi se nepletu....
Měl jsem možnost ho hodnotit v několika podnicích a nikdy nezískal ani bod :roll: :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Hobla jsem na srazu nedostal a jsem jedině rád, pač bych se válel akorát v blatě :D

Docent: Když teda vynechám zmíněné pokřivené stěrače, tak odhadem to vyjde na 7.500,- (rádio, woofer, zesilovač a ovály) a je to složeno ze starších komponentů ;)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Olda píše:Pockej tou specialitou myslíš Opat(ODPAD) jesi se nepletu....
Opat ne, zkoušel jsem Ležák, Granát, Kvasar a Black Hill (což je ovšem nějaký pivní aperitiv se spoustou bylinek, což mne nějak nezaujalo). Pak maj ještě 11ku Páter, tu jsem zatím také nekoštoval ;) .
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Tak sa mi vcera asi o 20:00 podarilo uspesne vratit domov po najazdeny asi 530 km. Inac az na to pocasie bolo super( aj ludia aj auta).
Skoda ze som nestihol spoznat viac ludi z fora. Nabuduce budem musiet prist skorej.
A dakujem aj tym par ludom ktory mi pomohli a rozmenili nejake peniaze :)
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Rado: Tvýho Matizka jsem viděl, vypadá moc pěkně a kola mu fakt sluší :) Chtěl jsem pak za Tebou přijít, ale pořád jsi někde lítal :lol:
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

dik :) ..... no ja som bol taky trochu dezorientovany. Ale zato tvojho Matiza bolo pekne pocut...to sa nedalo nevsimnut :lol:
Nabuduci zraz uz si vyhradim viac casu.....teraz sme sa trochu ponahlali a aj to pocasie takze jedno z druhym a hned to ubehlo.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Rado píše:Ale zato tvojho Matiza bolo pekne pocut...to sa nedalo nevsimnut :lol:
Hihi :lol: taky dík :D
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Zamčeno

Zpět na „Srazy“