prasklá přední pružina

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

prasklá přední pružina

Příspěvek od jožín »

Všechny zdravim.Potkal mi problem, kerý opeláky potkává( alespoň to na svých stránkách píšou). Za stejně dramatických a nejistých různých metod hledání nejistého klepání a zvonění jsem po několikátém sundání kol, kontrol podběhů, různých kapes spíš náhodou přišel na to, že mám prasklou přední levou pružinu.( RV 1989 najeto 74 500km). Na vrakáči mi řekli, že kromě rozdělovače a cívky je všechno stejný. Nemáte někdo nějaký poznatek ohledně pružin? Opeláci nedoporučujou péra z vrakáče.Mají se prej měnit obě.V Elitu jedna stojí 935 kč. Neví někdo kde by se daly koupit levněji? Nebo risknout vrakáč? Příbuznej zná majitele. Dal jsem vám námět k životu.Mějte se dobře a dík za odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilanK »

Ja na espere z 96 , naj. 67 000 km a pruziny koncia zivotnst. Ak ich zoberies z vrakoviska asi ziadna vyhra, mozno vydrzia a mozno ich budes po roku aj tak menit za nove . V Krci maju pruziny(zadna) za 1000 kc a zatial sa mi nikde nepodarilo najst lacnejsie. Ak sa ti to podari daj vediet . Dik
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Levněji jak za +/- tisícovku se pružiny sehnat nedají. Z vrakáče je to taky možnost, ale zpravidla si moc nepomůžeš. Za první stojí přibližně polovinu, co nové a za druhé se za dva měsíce může stát, že ti zase prdne.
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Re: prasklá přední pružina

Příspěvek od Dan »

jožín píše:Všechny zdravim.Potkal mi problem, kerý opeláky potkává( alespoň to na svých stránkách píšou). Za stejně dramatických a nejistých různých metod hledání nejistého klepání a zvonění jsem po několikátém sundání kol, kontrol podběhů, různých kapes spíš náhodou přišel na to, že mám prasklou přední levou pružinu.( RV 1989 najeto 74 500km). Na vrakáči mi řekli, že kromě rozdělovače a cívky je všechno stejný. Nemáte někdo nějaký poznatek ohledně pružin? Opeláci nedoporučujou péra z vrakáče.Mají se prej měnit obě.V Elitu jedna stojí 935 kč. Neví někdo kde by se daly koupit levněji? Nebo risknout vrakáč? Příbuznej zná majitele. Dal jsem vám námět k životu.Mějte se dobře a dík za odpovědi
Zdar, to buď rád, že to byla jen jedna, mně praskly, nebo spíš jsem objevil, že mám prasklé, tři. Měnil jsem pak před měsícem všechny 4, dávali mi tam sice z kadeta, jsou rozměrově stejné, ale vyšly mě o 200 na jednu dráž než originály daewoo. Kadet cca 5, daewoo 4,2 v prodejně v Praze na Žižkově, teď si nevzpomínám, jak se jmenuje..

Na druhou stranu, na to, že měly za sebou 185 tkm po našich tankodromech, to docela jde..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: prasklá přední pružina

Příspěvek od Peter KE »

jožín píše:Všechny zdravim.Potkal mi problem, kerý opeláky potkává( alespoň to na svých stránkách píšou). Za stejně dramatických a nejistých různých metod hledání nejistého klepání a zvonění jsem po několikátém sundání kol, kontrol podběhů, různých kapes spíš náhodou přišel na to, že mám prasklou přední levou pružinu.( RV 1989 najeto 74 500km). Na vrakáči mi řekli, že kromě rozdělovače a cívky je všechno stejný. Nemáte někdo nějaký poznatek ohledně pružin? Opeláci nedoporučujou péra z vrakáče.Mají se prej měnit obě.V Elitu jedna stojí 935 kč. Neví někdo kde by se daly koupit levněji? Nebo risknout vrakáč? Příbuznej zná majitele. Dal jsem vám námět k životu.Mějte se dobře a dík za odpovědi
si zozen z VECTRI 1 su asi kvalitnejsie a pasuju
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Rozhodne dej novy, na starych nic neusetris muze kdykoli prasknout. U tech novych si muzes bejt par let jistej ze budou OK
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Mně z Racera upadla v 80 km/h rychlosti dva závity levé přední pružiny...docela sranda :D Rozhodně měnit za nové a obě naráz...na tomhle nemá cenu šetřit...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „RACER“