LPG legalne?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

LPG legalne?

Příspěvek od simone »

neviete sestra kupila novu Lacetti a či je povolena prestavba na LPG??
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Přestavovat nový auto na plyn? Minimálně přijde o záruku na motor + související součásti...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

nemusí Docente. já tot ak taky koupil. Záleží nan prodejcovi. už mi ěx měnili v záruce banálový čerpadlo + odtah a náhradní auto. Jak řikam, záleží na konkrétnim salonu.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
bimbo
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 22, 2006 20:11
Bydliště: Most

Příspěvek od bimbo »

Ahoj všichni -nevíte náhodou kolik stojí přestavba Nubiry na LPG?Já jen jestli se to vyplatí-najezdím okolo 15 000tis.km ročně,ponejvíc město
Zelená Nubča SX 1.6Wagon
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

pokud by ti tam dali podtlakovej systém tak počítej 20-25 tisíc kč. Pokud vstřikování plynu (jako mam já) tak od 30 tis. vejš. Výhodou je menší spotřeba a lepší spolehlivost ale vyšší spotřeba benálu. Mně se zapltatil až po 55 tis km. Nejde o to kolik najedeš ročně ale kolik km chceš naject s autem celkově.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

LPG

Příspěvek od simone »

Takže?? o zaruku nepride predajca povedal že ak to bude legalne neni problem. Moja prestavba do Nubiry stala 20tis
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
bimbo
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 22, 2006 20:11
Bydliště: Most

Příspěvek od bimbo »

Jo díky-ale přeci jenom vozit bombu pod tlakem v kufru-nechci domyslet kdyby to řachlo.No ale snad je to ok,ještě jsem neslyšel že by měl někdo až takovej problém a ti co LPG mají nedají na něj dopustit...Já měl auta vždy klasiku-benzin nebo nafta a o LPG přemýšlím jen kvůli penězům.Lepší jízdní vlastnosti na LPG než na benzín Nubira asi mít nebude-co myslíte??
Zelená Nubča SX 1.6Wagon
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

bimbo píše:Jo díky-ale přeci jenom vozit bombu pod tlakem v kufru-nechci domyslet kdyby to řachlo.No ale snad je to ok,ještě jsem neslyšel že by měl někdo až takovej problém a ti co LPG mají nedají na něj dopustit...Já měl auta vždy klasiku-benzin nebo nafta a o LPG přemýšlím jen kvůli penězům.Lepší jízdní vlastnosti na LPG než na benzín Nubira asi mít nebude-co myslíte??
Nevim, jak Nubira (moje určitě ne :x ) ale třeba u koktávek si dost lidi chválej že jim tolik neodskakuje zadní nápúrava protože je zatěžkaná. Já mam 3. auto na plyn a nějakýho výbuchu se bát netřeba. Jsou tam různý ty ventily atd talkže by se plyn buďto vypustil sám na silnici nebo naopak uzavřel přívod. Viděl jsem X shořelejch aut na plyn ale pokaždý šlo o závcadu v elektrice a nádrž to vydržela. ona plynová nádrž bejvá často jediný co z auta po požáru zbyde. Koukejtže na Novu až zase shoří plyňák. Až řachne první nádrž tak to bude událost jako Černobyl :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

LPG

Příspěvek od simone »

Aby som ukludnil tých čo maju strach z LPG bomby takže minulý rok domňa zozadu vrazil Golg 3ka bez brzdenia rýchlosť102km/h moja nexinka umrela namieste. Bomba bola na mieste rezervy len flexou sa dala vybrať!!! a bol na nej iba 10cm odreta farba. Ta bomba mi zachranila život pretože nenechala karoseriu ďalej rolovať. A benzinova nadrž ta nebola v tom zmatku plechov najdena ale našťastie som nemal iba par litrov benzinu čo hasiči pozbierali. Inak služi dodnes v mojej Nubirke . Samozrejme po tlakovej skuške.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

bimbo píše:Jo díky-ale přeci jenom vozit bombu pod tlakem v kufru-nechci domyslet kdyby to řachlo.No ale snad je to ok,ještě jsem neslyšel že by měl někdo až takovej problém a ti co LPG mají nedají na něj dopustit...Já měl auta vždy klasiku-benzin nebo nafta a o LPG přemýšlím jen kvůli penězům.Lepší jízdní vlastnosti na LPG než na benzín Nubira asi mít nebude-co myslíte??
bimbo, to s tym buchanim flase (nadrze) pod tlakom je mytus.. mas tam viacucelovy ventil, ktory ked zaznamena unik plynu vecsi ako je maximalna mozna spotreba, automaticky to vypne. takze aj ked urezes hadicku, plyn prestane unikat.. a ta nadrz je tusim viacvrstvova, takze to skor buchne cerpacka ako tvoje auto ;))
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Zatial Lacetti nemá povolenie a ani sa ešte nevie kedy bude.Všetko záleží od naších zákonodarcov(tvorcov).
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

seky píše:Zatial Lacetti nemá povolenie a ani sa ešte nevie kedy bude.Všetko záleží od naších zákonodarcov(tvorcov).
aha naslovensku ožnáne ale u nás na 99% jo, jinak bych nejezdil
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“