ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Příspěvek od petrm »

Tak sem mluvil dneska se šéfem o tom čtení závad a není problém se u nás zastavit a domluvit se za pár ( opravdu pár )korun to přečteme a domluvíme se co a jak dál jsme schopní zajistit i záruční servis v případě že to bude něco závažného že pane Krtičko :lol: :lol: tak kdyby něco servis je GOLC CAR U pekařky 1 Praha 8 Libeň Tel : 283840970 doufám že to nebude někomu vadit jako reklama ale tyhle údaje jsou tu už mockrát ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Veľká vďaka za ponuku, napíšem to aj na Kalos klub.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak som objednana na prvu servisnu prehliadku. Po uvažovani kam, som sa rozhodla ist tam, kde som auto pred rokom kupila (Fancar BA). Idem až 5.4. (skôr mi to kôli praci nevychazda). Cena vraj bude okolo 4500 Sk (auto s klímou).
V podstate sa nemám za ten rok veľmi na čo sťažovať. Auto ide dobre a iné drobnosti???? Nuž nemám ani Audi A3 ani A-čkový mercedes.

Teraz však uvažujem nad jednou vecou, čo ma trocha trápi už nejakú tú dobu. Pri rozbiehani, brzdení a po jazde našimi super hrbolatými cestami mi niečo cukne v predných šoférových dverách . Ide to z miesta zámku. Netuším, čo to môže byť a hlavne, prečo to robí. Ale ma to znervózňuje, lebo je to zvuk, ktorý tam nepatrí. Neviem, ako pod tým čalúneníém vyzerá, ale vie niekto, čo by to mohlo byť???? Mám centrál.... a v iných dverách nič nepočuť.
A hlavne, môžem tento svoj (podľa niektorých možno banálny) problém predostrieť na tej servisnej prehliadke???
A zajtra idem tankovať...už sa oteplilo, som zvedavá, či mi pôjdu zatvoriť tie dvierka na nádrži. Doteraz som vždy povinne musela nadväzovať známosti pri tankovaní, aby mi ho pomohli zatvoriť. Ja v aute a oni na povel zaklopiť dvierka :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Příspěvek od ax »

[quote="LIFELIKE"]

napis ako si dopadla vo fancare lebo neviem neviem ten personal servisu a vystupovanie bol dost neochotny,myslim ze Carex na Harmincovej je lepsi ale vies ako...kazdeho inak meraju.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

ax píše:
LIFELIKE píše:
napis ako si dopadla vo fancare lebo neviem neviem ten personal servisu a vystupovanie bol dost neochotny,myslim ze Carex na Harmincovej je lepsi ale vies ako...kazdeho inak meraju.
OK, idem v stredu, tak hned potom dám svoje dojmy na virtuálny papier.
Ked som auto kupovala, boli samozrejme príjemní napriek tomu, že som som si ho prišla kúpiť asi tak ako chlieb do Tesca :). Stihli vybaviť aj technický, aj ked bol piatok poobede ..... Odvtedy som tam bola len raz, ked som si objednala nejaké drobnosti a tie mi vtedy montovali. Tiez v pohode. Aj cenovo. Osobne to porovnávam s prístupom Auto-Pely v TT. To je predajca Opla, ale predáva aj Chevrolety.
Ved uvidíme..... nič mi nebráni tam už nikdy nejsť.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Takze to mame za sebou v Chevrolete Fancar v BA. Rano som tam auto nechala, nadiktovala som svoje zavady (nedali sa mi zatlacenim zatvorit dvierka palivovej nadrze, cukalo mi nieco v vodicovych dverach, vrzganie prednej napravy a drnci mi reproduktor pri vodicovi). Ja si premazat voz sama neviem, tak som to nechala na nich. Reproduktor dali aj iny a robilo to iste... netusia, co to je. Ale kaslem na to, lebo ked budu nejake peniazky, tak si tam dam ine .... lebo skusali tam dat opat taky isty papierovy ako tam aj bol. Dvere boli Ok nakoniec, len skusali podotahovat, co sa dalo .... ono ten problem s cukanim ustal den pred servisom :). Takze klasicky servisovy syndrom. Ale je to v poriadku aj nadalej.
Takze menili: motorovy olej + filter, prevodovy olej, filter klimatizacie + nejaký odmastnovač, mazadlo .... material celkom 3200Sk
previedli: výmena oleja v motore, v prevodovke, premazanie, výmena filtra klimatizácie, diagnostika ....... praca celkom 1777Sk
celkom 4977 Sk s DPH.
Rano som tam auto priviezla na 7,30 hod a hotove bolo o 12,30 hod. Trvalo to trocha dlhsie, nez povodne telefonicky avizovali, ale to nebola rec o ziadnych zavadach. Ine zavady som ziadne nemala. Auto jazdi bez problemov. Nema vela najazdene ...len asi 9000km.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Příspěvek od ax »

[quote="LIFELIKE"]

takze spokojna...
ale aj tak mne robili skoro taku istu udrzbu a este mi menili gumy,platil som 4957sk,a este som z nich mal pocit ze su fer uz len preto ze mi na doplnky povedali ze su predrazene,tusim som bol spravne
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Příspěvek od pekrtek »

petrm píše:Tak sem mluvil dneska se šéfem o tom čtení závad a není problém se u nás zastavit a domluvit se za pár ( opravdu pár )korun to přečteme a domluvíme se co a jak dál jsme schopní zajistit i záruční servis v případě že to bude něco závažného že pane Krtičko :lol: :lol: tak kdyby něco servis je GOLC CAR U pekařky 1 Praha 8 Libeň Tel : 283840970 doufám že to nebude někomu vadit jako reklama ale tyhle údaje jsou tu už mockrát ;)
Nevím, co jste mi s tím autem udělali při servisní prohlídce, ale jede jako z partesu. O výměně kabelu k řj ani nemluvím. Je jen škoda, že s Daewoo - Chevrolet "nemáte nic společného". Jako oficiální prodejce a servis by jste v Praze neměli konkurenci.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

ax píše:takze spokojna...
ale aj tak mne robili skoro taku istu udrzbu a este mi menili gumy,platil som 4957sk,a este som z nich mal pocit ze su fer uz len preto ze mi na doplnky povedali ze su predrazene,tusim som bol spravne
Nuž, ja sama pracujem v autoservise, som v kontakte so zákaznikmi, robím aj faktury a veľakrát vidím, že to isté nie je vždy to isté. Rôzne myšlienkové pochody rôznych ľudí sú často rôzne. :-)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Příspěvek od petrm »

Petr Krtička píše:
petrm píše:Tak sem mluvil dneska se šéfem o tom čtení závad a není problém se u nás zastavit a domluvit se za pár ( opravdu pár )korun to přečteme a domluvíme se co a jak dál jsme schopní zajistit i záruční servis v případě že to bude něco závažného že pane Krtičko :lol: :lol: tak kdyby něco servis je GOLC CAR U pekařky 1 Praha 8 Libeň Tel : 283840970 doufám že to nebude někomu vadit jako reklama ale tyhle údaje jsou tu už mockrát ;)
Nevím, co jste mi s tím autem udělali při servisní prohlídce, ale jede jako z partesu. O výměně kabelu k řj ani nemluvím. Je jen škoda, že s Daewoo - Chevrolet "nemáte nic společného". Jako oficiální prodejce a servis by jste v Praze neměli konkurenci.
Děkujeme snad se to změní ale jedná se tom už asi dva roky náš šéf pořád jako že jo a pak zase né tak uvidíme ;)
bisnos
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 28, 2005 14:04

Příspěvek od bisnos »

Mám dotázek?? Při puštění větráku mi lítá do kolouška bordel - v servisu mi řekli že filtry na to nejsou, dá se stím něco dělat????
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

pre lanosakov PETRM spravil takytop navod na vyrobu:
http://lanosclub.com/view.php?cisloclanku=2005120105
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no a kalos ma filtr ale jen s klimou.ten bez klimy nema kam ho dat ale jedine najit misto jako v tom lanosu nevim kalose jsme jeste nestudovali.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „KALOS“