Vrakovisko

Moderátor: Blue Lanos

Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Vrakovisko

Příspěvek od Zmeskal »

Všetkých zdravím
mám velkú prosbu. Neviete o vrakovisku na Daewoo /Espero/ na Slovensku? Pokiaľ áno, dajte prosím kontakt - adresu, www, mail, telefón. Vďaka. Zdeno
Zmeskal
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakovisko

Příspěvek od Rumcajz »

Nazdar, co take by si naň potreboval?
adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Vrakovisko

Příspěvek od Zmeskal »

Zdravíčko
predovšetkým ma súria plechové disky na Espero - 4 kusy - tuším 5,5J x 14. Sám si ich aj vyspravím, doležité je aby nehádzali a dobrá cena. Tiež zháňam aj dvierka na nádrž, spojler na kufor, tachometer - ten moj akosi rapčí, klakson - moj stichol a tak.
Sám si pre veci prídem

Dík Zdeno
Zmeskal
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakovisko

Příspěvek od Rumcajz »

Zmeskal píše:Zdravíčko
predovšetkým ma súria plechové disky na Espero - 4 kusy - tuším 5,5J x 14. Sám si ich aj vyspravím, doležité je aby nehádzali a dobrá cena. Tiež zháňam aj dvierka na nádrž, spojler na kufor, tachometer - ten moj akosi rapčí, klakson - moj stichol a tak.
Sám si pre veci prídem

Dík Zdeno
Nazdar, tak plecháče 2ks mám aj ja (500.-/ks), ďalej mám aj dierka na nádrž, aj tachometer. Spoiler nemám ani klaksón, klaksón si kúp nový silnejší, to je otázka pár stovák..
Ak máš záujem kolni mi na 0915303723

adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakovisko

Příspěvek od Filip »

Zmeskal píše:Zdravíčko
predovšetkým ma súria plechové disky na Espero - 4 kusy - tuším 5,5J x 14. Sám si ich aj vyspravím, doležité je aby nehádzali a dobrá cena. Tiež zháňam aj dvierka na nádrž, spojler na kufor, tachometer - ten moj akosi rapčí, klakson - moj stichol a tak.
Sám si pre veci prídem

Dík Zdeno

servus, keby si mal zaujem predam ti celu pristrojovu dosku aj s tachometrom. cele je to 100% funkcne - 2000 Sk, dva disky ti mozem strelit po 500 Sk/ks, klakson ti dam za 250 Sk
ozvi sa ak mas zaujem do SZ
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Příspěvek od Zmeskal »

Zdravim
tie disky potrebujem 4 alebo nič.
Klakson som už kúpil a celú prístrojovku - to nie.
Tak sa nehnevaj, ale aj tak vďaka.

Zd.
Zmeskal
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Zmeskal píše:Zdravim
tie disky potrebujem 4 alebo nič.
Klakson som už kúpil a celú prístrojovku - to nie.
Tak sa nehnevaj, ale aj tak vďaka.

Zd.

Nehnevam sa :twisted:
disky by som nasiel asi aj 4. mas zaujem ? odkial si ?
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
cozee
Příspěvky: 32
Registrován: čtv čer 23, 2005 11:09
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cozee »

Ked uz sa to tu rozbehlo tymto smerom spytam sa rovno aj ja ci nahodou s tych co ste ponukali veci na predaj nemate este niekde odlozene funkcne prave predne abs cidlo aj s drziakom pokial sa da ?

Predali by ste aj len jeden disk?

Dorite v decembry som dokoncil prednu napravu (vymenene axialne loziska , tlmice capi) a hned som trafil v 70tke pred novou banou taku kvalitnu jamu takze mam disk dokriveny, naprava sa opat tvary ako by bol vybyty cap a odvtedy mi nefunguje abs ko :0( kabel vymeneny takze som konecne pochopil skveli plan nasich mocipanou na ozivenie slovenskej ekonomiky automobilovym priemyslom pani peniaze preseru neopravia cesty ja si kazdu zimu znicim napravu a dam zarobit mechanikovi a hlavne vyrobcom nahradnych dielov...
Espero 1.5 DOHC 16ventil
Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Příspěvek od Zmeskal »

Pokial by disky boli 4 - zaujem by som aj mal.
Ale som zo Sliaca, tak neviem ako to ku mne dostat,
aby sa mi to oplatilo. Pokial si z Bratislavy, ako je napisane, tak tym smerom nejazdim.
Zmeskal
Zmeskal
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Zmeskal píše:Pokial by disky boli 4 - zaujem by som aj mal.
Ale som zo Sliaca, tak neviem ako to ku mne dostat,
aby sa mi to oplatilo. Pokial si z Bratislavy, ako je napisane, tak tym smerom nejazdim.
Zmeskal
..hmmm..
UPS, DPD, PPL,
cca 300Skk kdekolvek na slovensko..

500Sk za disk je bezna cena..
cize to mash taq 2000 za disky, + 300 za dopravu..
Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Příspěvek od Zmeskal »

Konecne som sa dostal domov a k pocitacu.
Aj by som súhlasil, ale sú tie 4 disky na Espero rozmeru 5.5Jx14 a k okamžitému možnému použitiu a hlavne aby nehádzali a neboli "buchnute" ?
Zdeno
Zmeskal
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Zmeskal píše:Konecne som sa dostal domov a k pocitacu.
Aj by som súhlasil, ale sú tie 4 disky na Espero rozmeru 5.5Jx14 a k okamžitému možnému použitiu a hlavne aby nehádzali a neboli "buchnute" ?
Zdeno

su hned pouzitelne, nehadzu a pokial viem tak buchnute neboli...
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

plechace

Příspěvek od MilanK »

Zhanam tri plechace 14 ma espero .. Su este ? Dik
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Zmeskal
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2006 11:36
Bydliště: Sliac

Příspěvek od Zmeskal »

Nazdar
Uz som Ti pisal sukromnu spravu, ze beriem tie plechove disky na to Espero vsetky 4. Ale zatial si neodpovedal. Chcem sa dohodnut, kedy ich posles a kedy ich asi dostanem, aby som bol doma a mohol zasilku prevziat a kolko bude asi postovne.
Dik
Zdeno
Zmeskal
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Zmeskal píše:Nazdar
Uz som Ti pisal sukromnu spravu, ze beriem tie plechove disky na to Espero vsetky 4. Ale zatial si neodpovedal. Chcem sa dohodnut, kedy ich posles a kedy ich asi dostanem, aby som bol doma a mohol zasilku prevziat a kolko bude asi postovne.
Dik
Zdeno
A ja som ti odpisal tiez ZS a ty si si ju akosi neprecital.
tak citaj citaj..... a napis ako si sa rozhodol.
Lebo ked nebudes chciet su dalsi adepti na kupu 8)
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“