Presnost riadenia

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

Ja mam tiez s tym meni problem, auto mi pri vyssich rychlostiach akokeby plavalo, ale to bude asi v geometrii a vyvazeni kolies
Reklama
 

Uživatelský avatar
Oskar
Příspěvky: 41
Registrován: ned bře 28, 2004 16:08
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar »

SOHLASÍM-vyměnil jsem dva čepy,udělal geometrii,vyvážil kola,no a NO PROBLEM.(bylo to u jiného typu vozu, ale to není aktuální)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to nie je len dialnica za-ba. Je to i na inych rychlostnych komunikaciach. Ked idem na peugeote (307) alebo na firemnej fabii, tak to nerobi. (Vo fabii chodim nerad :lol: , malo miesta, nad 120-130 to moc huci a pri bocnom vetre je to dost nestabilne)
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ten prispevok nad je samozrejme moj, len som sa zabudol prihlasit (uz som nastavil automatiku)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

myslim, ze to co popisujes, jsem v aute "citil" i ja. dnes jsem nechal prehodit gumy z plechovych disku na elektrony, tak uvidim, jestli to zmizi. podle me se z tech plechacu poztracelo olovo, takze nebyly vyvazeny. uvidime.
Uživatelský avatar
Tomas T.
Příspěvky: 53
Registrován: čtv lis 06, 2003 11:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas T. »

To je mozne ze boli zle vyvazene. Ale pozor plechace su na trazenie volantu a vobec presnost riadenia najlepsie. Elektron nieje az tak dokonaly pokial nemas taky co je kus za 12000sk. Napriklad vela elektronov zacne pri urcitej rychlosti trosku vybrovat a to aj ked su 100% vyvazene a dobre nahustene zalezi ako nimi prudi vzduch a ako su navrhnute. A na plechacoch tento jav nieje mne to robi cca pri 120km/h.
Tomy
Daewoo Nexia GLX 2000 - 2006
Mazda 6 2006 - 2009
Chevrolet Corvette 2009 - ?
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

pri 120 km/hod to robi na vela nexiach. ked sa zacali predavat, tak bola dokonca okolo toho nejaka afera, ze ludia nove auta reklamovali (pisali o tom v novom case zhruba okolo roku 1996)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja jsem vcera prezul na elektrony - 15" a hned to jede lip. Kola jsou novy, predtim sem mel plechace, sice to nebylo skoro vubec znat, ale taky to mirne obcas poskakovalo :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Hlavně je poznat ten profil, že, Miloši? Do každé zatáčky o 10 km/hod více :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Hlavně je poznat ten profil, že, Miloši? Do každé zatáčky o 10 km/hod více :lol:
jojo, to je good, to zas bude spotreba :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

po brneskych cestach behat na 15" elektronoch to musi pekne skakat :)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ne, to je v pohodě. Ideální, řekl bych :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

taky mi prijde ze to neskace, je to asi tim, ze mam nove pneu s poradnym vzorkem 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ako si teda vedu tie gumy s tym poradnam vzorkem vs. hlucnost??? :?:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“