stresni nosic

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
kaucukovnik
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2005 18:59
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

stresni nosic

Příspěvek od kaucukovnik »

Ahojte.
Mame Espero chvilku a uz sme poznali par problemu. 1) koroze, 2) rachot radici paky (spolujezdec drzi paku aby to tak nerezonovalo), 3) ABS, 4) vymena zarovek, 5) celkem zapeklity problem - urvana nasadka od civky a kabel na ... Zatim to jede ale chce to co nejdriv opravit. 5) spojka - menili sme kapalinu a je trosku lepsi ale otec si stezuje ze zabira moc dole. Me to velku vyhovuje. Netusim vsak ja to postelovat. Netroufam si do toho moc rypat. V autech se nevyznam.
Nicmene me vsak tedka zajima montaz stresniho nosice. Ma s tim nekdo nejake zkusensti?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: stresni nosic

Příspěvek od Slavek »

kaucukovnik píše:Ahojte.
Mame Espero chvilku a uz sme poznali par problemu. 1) koroze, 2) rachot radici paky (spolujezdec drzi paku aby to tak nerezonovalo), 3) ABS, 4) vymena zarovek, 5) celkem zapeklity problem - urvana nasadka od civky a kabel na ... Zatim to jede ale chce to co nejdriv opravit. 5) spojka - menili sme kapalinu a je trosku lepsi ale otec si stezuje ze zabira moc dole. Me to velku vyhovuje. Netusim vsak ja to postelovat. Netroufam si do toho moc rypat. V autech se nevyznam.
Nicmene me vsak tedka zajima montaz stresniho nosice. Ma s tim nekdo nejake zkusensti?
hoj, stresni nosic sem na espero nikdy nemontoval ale uz sem ho tam videl tak ze to de, s tim rachotem paky je nemoc vsech esper, koukni se na foru tady se to uz resilo je to oprava na zhruba 30 min. ja mam espero rv.97 a zatim sem na nem korozi nenasel, treba pod plastama bude, :D ale radej se nebudu ani divat :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
kaucukovnik
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2005 18:59
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaucukovnik »

jj, Uz to mam stahnute ty reseni a predlozim to otcovi :) Nam hlavne reznou dvere. Spodek sme dali vystrikat. Mam stejne pocit ze to bylo bourane. Je tam ke vsemu spany pristup ale jinak je to dobre vozitko. Mame 2.0 tusim tez rok 97. Jo taky je tam nejak vlhko - primrzaly nam dvere :) Po otevreni sme to mazali glycerinem.

Bez toho stresniho nosice nemam tuseni jak budu prevazet bicigel.

Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

to vlhko se da vysvetlit tim jak se nanasi snih a voda na koberce tak tam zustava mokro a pak se to odparuje a proto je v tom aute vlhko, dokonce kdyz je silnejsi mraz tak zmrzne okno ze vnitr, ja sem to vyresil tak ze kdyz auto poradne zacne topit tak si vzduch pustim na nohy aby mi vyschla voda co je na kobereckach, ovsem je pak problem jestli vozis taky kazdy den lidi v zadu, tam to hned tak nevyschne. Zkus to taky, i kdyz uz asi pochybuju ze by mrzlo 8)
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Jirka Plzen
Příspěvky: 23
Registrován: pon bře 27, 2006 08:56

Střešní nosič

Příspěvek od Jirka Plzen »

Nosič není žádný problém,mám nosič Neumann přímo na Espero(mám ho po 1.majiteli),zadej na internetu "střešní nosiče" a určitě je najdeš,cena ale kolem 2000Kč bez zamykání! Mám také nezamykací ale s imbusy,takže v pohodě!
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Strešný nosič som kúpil za 7 stovák - uzamykateľný.
Treba len hľadať. Namontovať ide ľahko, za 5 minút to má aj nešika.
Vyzerá ti to veľmi pekne, a ak mi niekto povie že na svojom
espere ešte nevidel koróziu, tak ma naozaj naserie. Ja som také
espero ešte nevidel. Hnijú všetky, všade a stále.
Ale ináč dobré auto.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
kaucukovnik
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2005 18:59
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaucukovnik »

Jj, diky. to me zel nenapadlo. Toho Neumanna sem nasel ale zatim nic jine. Ale aspon neco.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

stefan píše:Strešný nosič som kúpil za 7 stovák - uzamykateľný.
Treba len hľadať. Namontovať ide ľahko, za 5 minút to má aj nešika.
Vyzerá ti to veľmi pekne, a ak mi niekto povie že na svojom
espere ešte nevidel koróziu, tak ma naozaj naserie. Ja som také
espero ešte nevidel. Hnijú všetky, všade a stále.
Ale ináč dobré auto.
tak budes li mit zajem tak ti poslu fotecky, to auto bylo garazovany takze je tam jen malinkej flek na vicku nadrze a na lemu zadniho blatniku ale to neni prirozena koroze ale po setkani s jinym autem puvodni majitel to spatne osetril, ja sem na to jeste ani nesah
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“