stresni nosic

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
bigmac
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 13, 2006 12:08
Bydliště: Frederiksberg, Dansko

stresni nosic

Příspěvek od bigmac »

Chci koupit stresni nosic Thule nebo cesky PiccolaM, jedna vec mi ale neni jasna: neposkrabe se lak upevnenim kovovych patek?
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

stresni nosic nebo pricniky .. protoze original pricniky ma znamej (tady prodava zlatou nubiru II) a prodava je co vim..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: stresni nosic

Příspěvek od djpsx »

bigmac píše:Chci koupit stresni nosic Thule nebo cesky PiccolaM, jedna vec mi ale neni jasna: neposkrabe se lak upevnenim kovovych patek?
Pokud máš Nubiru Kombi, tak si nech udělat spíš hagusy. Nemám ponětí kolik stojí (objednali jsme si je už při koupi, takže tam byly už z fabriky) a druhá věc je, že je složitější instalace (raději dát do servisu), ale jinak jsou hodně v pohodě.

Jinak co se týká těch patek, nemám tu zkušenost, že by poškrábaly lak. Já tam mám takovou tenkou gumičku :lol: :lol: - není to kondom ;).
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: stresni nosic

Příspěvek od Brainman »

djpsx píše:
bigmac píše:Chci koupit stresni nosic Thule nebo cesky PiccolaM, jedna vec mi ale neni jasna: neposkrabe se lak upevnenim kovovych patek?
Pokud máš Nubiru Kombi, tak si nech udělat spíš hagusy. Nemám ponětí kolik stojí (objednali jsme si je už při koupi, takže tam byly už z fabriky) a druhá věc je, že je složitější instalace (raději dát do servisu), ale jinak jsou hodně v pohodě.

Jinak co se týká těch patek, nemám tu zkušenost, že by poškrábaly lak. Já tam mám takovou tenkou gumičku :lol: :lol: - není to kondom ;).
Co ja vim tak se Nubira Kombi bez hagusu ani neprodavala. Jinak pricniky, i laciny, maji ty klestiny s gumou takze posrabani hagusu nehrozi.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Na sedana je ta patka takova ktera zapadne do te drazky na strese. Nejlepsi system mel Racer a Nexie ( Kadett), otevrel si dvirka na strese a nacvakl pricniky
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: stresni nosic

Příspěvek od djpsx »

Brainman píše:
djpsx píše:
bigmac píše:Chci koupit stresni nosic Thule nebo cesky PiccolaM, jedna vec mi ale neni jasna: neposkrabe se lak upevnenim kovovych patek?
Pokud máš Nubiru Kombi, tak si nech udělat spíš hagusy. Nemám ponětí kolik stojí (objednali jsme si je už při koupi, takže tam byly už z fabriky) a druhá věc je, že je složitější instalace (raději dát do servisu), ale jinak jsou hodně v pohodě.

Jinak co se týká těch patek, nemám tu zkušenost, že by poškrábaly lak. Já tam mám takovou tenkou gumičku :lol: :lol: - není to kondom ;).
Co ja vim tak se Nubira Kombi bez hagusu ani neprodavala. Jinak pricniky, i laciny, maji ty klestiny s gumou takze posrabani hagusu nehrozi.
To já nevím, tenkrát se nás ptali, jestli je tam chceme.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já mám zahrádku od Thule na 3 dvéři lanos a a tam je taky dosadací patka pogumovaná a jakoby zaháknutí za rám dveří má nějakej dobrej lak ( vysokou vrstvu a plastický ) a nepoškrábe to ;)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“