Co byste zde zmenili?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak jsem se zas po par dnech dostal na forum a koukam na vasi debatu.dobrej napad s tim aby se u cloveka nekde ukazalo jestli je pripojen nebo ne.
a jeste dalsi vec nevim proc tady nekdo musi hned byt drzej na admina.opravdu me to stve. :evil: verim ze dela co muze aby to tu trochu fungovalo a moc mu za to dekuju.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

No mě to za posledních několik měsíců nepřihlásilo asi 2X...
Nemám s tím problém... ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

no doma mi prihlasenie slape super ale v praci mi to blbne a to ma uz netrapi ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

palikx píše:tak jsem se zas po par dnech dostal na forum a koukam na vasi debatu.dobrej napad s tim aby se u cloveka nekde ukazalo jestli je pripojen nebo ne.
a jeste dalsi vec nevim proc tady nekdo musi hned byt drzej na admina.opravdu me to stve. :evil: verim ze dela co muze aby to tu trochu fungovalo a moc mu za to dekuju.
to asi bylo na me ...
drzej?? spis jde o rady trosku jinym zargonem s pozice zkusenosti
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

2 DREAM: jak vidim nevsiml jsem si toho sam ze od jiste doby co zde ses tak ses dost arogantni a davas zde vsem najevo, jaky jsi nejlepsi programator. Sam uznavam, ze nejsem mistr v php, ale par veci uz s forem udelat umim, tak pokud chces nejak konstruktivne poradit, delej to priste ne takovym stylem jako jsi zvykly !!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Byly doby kdy byly u fora problémy s konexí na MySQL databázi. Nikdy se mi to ale nestalo při přihlašování. To už je ale delší dobu v pořádku. Navíc pokud vám nefunguje automatický přihlašování, je to problém na straně klienta - vašeho internetového prohlížeče ;) Mě se to stane akorát když promažu Cookies, obsah offline atd.......ale to je logický :D Nevím jak někdo kdo se taky chlubí jakej je mistr ve tvorbě webu může prohlásit takovou kravinu, že to že se mu nepředvyplní heslo v prohlížečí je vina serveru :mrgreen: Jinak s tou arogancí Dreama s Miloshem souhlasím. Já sám jsem si toho nejednou všiml a nevím jestli mu to nikdo neřekl, ale mě tento poznatek o něm sdělili všichni se kterejma jsem mluvil :twisted: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Mareman píše:Byly doby kdy byly u fora problémy s konexí na MySQL databázi.
stale su. sem-tam. zostane biela obrazovka a vypise len chybu. aj pred cca 2-3 dnami som to videl.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

V poslednom case byvaju (nepravidelne) problemy s pomalostou nacitania stranky. Vzdy sa to zatne pri stahovani z lista.acomware.cz. Niekedy aj na 2-3 minuty. Neda sa s tym nieco urobit ?
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

vado píše:V poslednom case byvaju (nepravidelne) problemy s pomalostou nacitania stranky. Vzdy sa to zatne pri stahovani z lista.acomware.cz. Niekedy aj na 2-3 minuty. Neda sa s tym nieco urobit ?
da, vyhodim to, stejne to je k hovnu a clovek co mi to zadal uz neplati jak jsme byli domluveni :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo taky se mi to obcas velmi zpomali a jestli to vyresi to co rikas tak jedine dobre.(bohuzel nevim o cem je rec) :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

toto je sice forum, ale dal by sa dorobit k foru aj chat ? (hlupa otazka - samozrejme ze by sa dal). bol by o to zaujem ci uz zo strany admina alebo clenov ? ma to svoje vyhody, nebolo by mozno tolko OT prispevkov, atd...
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

mrk píše:toto je sice forum, ale dal by sa dorobit k foru aj chat ? (hlupa otazka - samozrejme ze by sa dal). bol by o to zaujem ci uz zo strany admina alebo clenov ? ma to svoje vyhody, nebolo by mozno tolko OT prispevkov, atd...
obvykle som optimista, ale v tomto pripade z praktickeho hladiska nebudem.

priemerne je tu naraz (aspon co som odsledoval a som tu teda caasto) tak max 10-12 ludi z toho 5-6 registrovanych.

neviem preto ci ma vyznam chat. To ale samozrejme len moj nazor.
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

mrk píše:toto je sice forum, ale dal by sa dorobit k foru aj chat ? (hlupa otazka - samozrejme ze by sa dal). bol by o to zaujem ci uz zo strany admina alebo clenov ? ma to svoje vyhody, nebolo by mozno tolko OT prispevkov, atd...
to by bolo SUPER
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Peter KE píše:
mrk píše:toto je sice forum, ale dal by sa dorobit k foru aj chat ? (hlupa otazka - samozrejme ze by sa dal). bol by o to zaujem ci uz zo strany admina alebo clenov ? ma to svoje vyhody, nebolo by mozno tolko OT prispevkov, atd...
to by bolo SUPER
chat je dobry, ale hlavne to je tak velka zatez na server, ze do toho se úproste nepustime. Mrknete se do pokecu a do sekce Lanos, to uz je taky dobrej chat :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

jj ja myslim, ze je to dobre jak je to :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“