benzínové čerpadlo

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
lukas
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 26, 2006 10:49

benzínové čerpadlo

Příspěvek od lukas »

Nazdárek kašpárek. Mám problémek s benzínovým čerpadlem na mojí Nubirce 1.6, Jede jenom někdy. tzn. když nejelo, tak jsem ho vyndal z nádrže stačilo po něm poklepat a zase se rozběhlo!! Takhle pak běží třeba 1000 km a pak na nějaké díře skončí. Už jsem profík ve vyndávání čerpadla- cca 2 a půl minuty i se sedadlem. :lol: Měl jsem ho už rozebrané celé, ale je to motůrek celý zalisovaný-nejde ho rozebrat!! Takže bych chtěl výměnu, ale nové v žádném případě 5000 za to nedám!!!!! :twisted: Nebyla by nějaká náhrada za jiné z jiného auta - podobné?!!? Díval jsem se, že na něm není žádná regulace otáček nebo napětí, takže prostě aby se tam vešlo a dávalo stejný tlak, jinak by to neměl být probém?!? Si teda myslím!? Nebo jsem slyšel, že bosch dělá nějaké ekvivalentní náhrady. Nevíte o tom něco?
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

cerpadlo

Příspěvek od simone »

zisti ak pasuje z nexie za 2500 je tvoja :D . Ako sa vyberá zadne sedadlo v nubire??? :cry:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

z nexie je jine.a dela se nahrada urcite .ja sem si svoje sehnal za pulku noveho v MJ auto v brne.poslali ho na dobirku podle cisla na pumpe.(celou jednotku i s palivomerem.)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

palikx píše:z nexie je jine.a dela se nahrada urcite .ja sem si svoje sehnal za pulku noveho v MJ auto v brne.poslali ho na dobirku podle cisla na pumpe.(celou jednotku i s palivomerem.)
Jo, jo. Miloš i Ruda jsou fajn kluci, vždycky když jsu kupovat nějaký ND, tak si s nima fajn pokecám. ;) Habroň.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: cerpadlo

Příspěvek od petrm »

simone píše:zisti ak pasuje z nexie za 2500 je tvoja :D . Ako sa vyberá zadne sedadlo v nubire??? :cry:
Blbě už se to tu podrobně řešilo jsou dva způsoby jeden je jen naražený a druhé je zaháklé v podlaza a to se musí umět ;)
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Re: benzínové čerpadlo

Příspěvek od Pavel Beneš »

tomiczek píše:Já ti prodám benzínové čerpadlo z Nubiry, už jsem dojezdil.. Mám ho za 3000kč
Ozvy se sem nebo na tomas.panocha@seznam.cz
Jak jsi dojezdil? Máš ještě nějaké náhradní díly?
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

koukam tady to nejak umrelo?jak to dopadlo s tim cerpadlem?ja bych mozna jedno mel uplne nove za hodne dobrou cenu.ma li nekdo zajem napiste mi soukromou.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Krenisek
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 06, 2006 21:16
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od Krenisek »

Vůbec to musí být čerpadlem. Koukni se pořádne na celou kabeláž.Hlavně u nádrže. 4asto se tam ivolace opotřebuje a pak to kostří. Vím o čem mluvím. Minulý týden jsem měl ten samý ptoblém jako ty. Koupil jsem nové čerpadlo a ono to staré je úplně v poho. To nevé mi nechtějí vzít zpět na krám.
Daewoo Nubira 1.6/16 Wagon
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Krenisek píše:Vůbec to musí být čerpadlem. Koukni se pořádne na celou kabeláž.Hlavně u nádrže. 4asto se tam ivolace opotřebuje a pak to kostří. Vím o čem mluvím. Minulý týden jsem měl ten samý ptoblém jako ty. Koupil jsem nové čerpadlo a ono to staré je úplně v poho. To nevé mi nechtějí vzít zpět na krám.
Jaký si měl "příznaky" nemoci?
viz.

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=6110

Abych věděl, co mě čeká...
Nubira 1,6 Wagon, 98
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“