Espero je rozbite. co kupit? poradite?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Espero je rozbite. co kupit? poradite?

Příspěvek od Filip »

poradte co kupit. urcite chcem velke auto - kombi. rozmyslam nad
Peugeot 406 combi - da sa zohnat za docela slusnu cenu.
viete mi povedat ci je nejaky problem s prihlasenim ked ho sem doveziem napr. z CR ?
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

prsuvam POKEC,
toto nema nic spolocneho s ESPEROM!!!!
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

chces naftu, nebo benzin??
406- ka neni spatna...ale docela draha... dneska sezenes napr. Ford Mondeo kombi 98 1,8 16V ve full vybave tak za stodvacet maximálně...
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

peugeot sa mi paci a FORD. neviem preco mam v hlave zakodovane ze v to auto nemam doveru....
ale mozno je to chyba. presvedc ma.
preco radsej ford a nie peugeot ??? odhliadnuc od ceny. alebo inak. porovnaj cenove relacie nahradnych dielov. nemam prehlad
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

takze ak chces doviest auto z ciech tak len od roku vyroby 98 lebo ak kupis starsie tak budes mat velke problemy s prihlasenim
a co sa tyka aut mi sme uvazovali medzi Peugotom 406 , Opel Vectra alebo citroen Xantia nakoniec sme zobrali citroena a maximalna spokojnost hydraulika nema chybu a nemame s nou ziadne problemy
viem ze to nie je najkrajsie auto ale skus sa s nim aspon zviest mozno ta tiez tak uchvati ako nas
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

ford má celkem solidni sestnactiventilové motory (benzin) hlavně 1,8 16V kvuli povinn. ruč. a slušný výkon 85 kW. PPodvozek je taky solidni, interier je pomerne kvalitni, vybava taky slusna. Prostornost je super - za sveho otce (196) jsem si v pohode sedl (já 192) a před kolenama ještě tak deset cm, nad hlavou pět...kastle je po faceliftu zinkovaná...brzdy a řazení super....
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“