centrál na DO

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Kaon

Příspěvek od Kaon »

Některé Nubiry nemají motorek ve dveřích u řidiče. Musíš si ho dokoupit.
Reklama
 

AB.cz

díky a omluva

Příspěvek od AB.cz »

DREAM píše:ja ted delal na rychlovku e-shop jednem autodilum .. a zaujal me tam autoalarm + do central za litr ... a asi za 1500 maj i s okynkama... volal sjem jim,a ze prej me to zadaco namontujou akorat ze nezna daewoo,ze na to bude muset kouknout...

http://www.autobroz.cz/product_info.php ... 4ce5326a48

http://www.autobroz.cz/index.php/cPath/23_42_26
Ahoj M.
Díky zy reklamu :D , ale my ty alarmy nemontujem :( . Zatím k tomu nemáme prostory, ale i to není nemožné, Ti to zajistit. Já opravdu momentálně neměl čas se Ti ozvat, ale jak se venku oteplí, tak to napravím.
Jarda
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Dneska jsem byl za klukama v Golc caru (Petrm a Palikx) a oni mi rozchodili tu mojí originál Daewoo dálku, už mi zas funguje :D :D , nějaká blbost v programu, sami byli rádi, že se naučili zas něco nového, ten origo alarm je u Nubi I jen u dovozovejch CDX a těch tu moc nejezdí. Nicméně už to umí zprovoznit :D :D tak se, pokud je problém s DO ovládáním alarmu, můžete s důvěrou obrátit na Golc car :lol: :lol:

Jinak jak jsem výše psal koupil jsem jeden alarm zn. Tesor s 2 ovladači úplně novej nikdy nenamontovanej vč. sirény s návodem k montáži a zárukou 24 měs. (od prosince), a protože mám zprovozněn origo alarm nabízím ho k prodeji, pokud by někdo měl zájem :?:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ale te chvaly zas tak moc nebylo :lol: :lol: :lol: :lol: .a ano origo alarm uz aspon umime diagnostikovat a eventuelne i rozchodit v pripade ze ho auto ma a nefunguje.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Jak jsem psal výše, měl jsem od začátku února zprovozněnou dálku u kluků v Golc caru. Ale včera jsem chtěl odemknout, když jsem jel večer z práce a zas NIC!!!!. Odemk jsem klíčem a jel domů.
Teď před chvílí jsem přesně aplikoval níže uvedený návod a po třetím stisku tlačítka zavřít se centrál zamkl a je to OK - takže to funguje. :lol:

1) Otevrit dvere klicem
2) Sednout, zavrit dvere
3) Zapnout zapalovani a do 3 sek vypnout zapalovani. Klic nevyndavat.
4) Stisknout na klicence tlacitko zavrit 3-4 krat do 20 sek. Dvere se museji zamknout a mate klicenku zesynchornizovanou -i -i -i


Jen mi není jasné, proč se mi už podruhé stalo, že dálka takhle "umřela" ????? Může mít vliv třeba mobil? Nebo se někdo pokoušel se scanerem ukrást nějaký auto v okolí a naboural mi kod? Stalo se mi to u Carefouru a včera Na Poříčí??? Na Poříčí u KFC stojí občas modrozelená Nubira kombi, není to někoho z fora? :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
misaaa
Příspěvky: 86
Registrován: pon bře 21, 2005 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od misaaa »

Já mam originál dálku a měnil sem baterku a než sem přišel na ten postup jak píše Richard, tak mě málem kleplo.. :twisted:
Nubira HB 2.0 CDX, r.v.98, plná výbava
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no ale budte radi ze to jde i bez diagnostiky.je to sice desnej zpusob ale aspon tak .u me to jinak nejde(peu) a vw novejsi modely taky ne(stare modely sly nejak pres zadni zamek.)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Tak, dnes som namontoval alarm a tiež ovladanie RJ k centrálu.Vo vodičových dverách nie je motorček,takže tam treba dať motorček,najlepšie 5-drôtový.K motorčeku je nutné ešte dotiahnúť dva káble-od krabičky centrálu(sivý,hnedý).Napojenie motorčeka:modrý->sivý od RJ centr.,zelený->hnedý od RJ centr.(prípadne opačne),čierny->čierny od káblov vo dverách,biely->modrý vo dverách, hnedý->biely vo dverách.Povel z alarmu zamkni na pin 3 RJ centrálu,povel odomkni na pin 5 RJ centrálu.Funguje to bez problémov.
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

alarm

Příspěvek od simone »

tak konečne je teplučko ale nevie si rady. Ako zistím či mám motorček vo dverách??? totiž su tam dva konektory z jedneho idu dva vodiče hnedý a bielý a zy druhého konektoru idu tri kabliky. Pri tom konektore čo idu dva kabliky som nameral pri zatvaraní + volty a pri odomykaní - volty. a ten druhý konektor tam mám chaos :(
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

central

Příspěvek od simone »

No som v rozpakoch tri príspevky a všetkz mi odporučaju ine farebne kombinacie kablov :( som z :roll: toho jeleň :roll:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Ak maš 2 a ďalšie 3 vodiče tak motorček tam maš.Najskôr asi tie 2 budu napájanie motorčeka a 3 ovládanie-zamkni,odomkni.Ja som nemal motorček,bol tam iba spínač a doňho išli práve 3 vodiče.
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

alarm

Příspěvek od simone »

Dakujemano mam tam dva ktore pri odomykaní a zamykaní davaju prud inej polarity len som to tam aj napojil a vybilo mi na alarme poistku :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

central

Příspěvek od simone »

Seky a aj ostatný dakujem už to funguje SUPER 8)
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Měl bych dotaz. Po nárazu (srna do levé strany předku) se mi zhoršila funkce DO zamykání, Jde pouze z blízka, tedy cca 0,5 - 1 metr od auta, před tím šla i přes zeď a na cca 15 metrů. Také zmizela signalizace zamknutí (jedno bliknutí blinkrů), odemknutí signalizuje dál (dvojité bliknutí blikrů).
Pro sichr jsem vyměnil baterku v DO a bez zlepšení.
Víte, kde je fyzicky umístěn přijímač signálu z DO?
Je něco z DO a zamykání v levém podběhu, pod baterkou, za nárazníkem?
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“