tak a je to tady!!!

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

M.I.CH.A.L.
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 06, 2004 21:26
Bydliště: Česká Lípa

tak a je to tady!!!

Příspěvek od M.I.CH.A.L. »

ahoj kluci tak sem se chtel projet v moji nexiji pridu na parkoviste otevru dvere chci nastartovat a ono nic starter motor rostoci cerpadlo slysim jak nasava benzin ale proste chytnout to nechce tak ted nevim vypada to na el.problem bud v horsim pripade to je jednotka rizeni ale ta se prej u nexijich jen tak nenici nebo rozvodak v lepsim pripade by to mohl bejt bud imobilizer,rozdelovac nebo ze by mi odesli vsechny ctyri svicky ja ted nevim co s tim je jaro servisi sou plny a nikde me nechtej vzit a bes auta se skoro neobejdu tak prosim poradte diky moc M.I.CH.A.L.
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Zkousel si jinej klicek? Kdyby to byl imobilizer...
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Presne tohle se stalo znamymu na Nubiře. Problém byl v imobiliseru a v servisu mu řekli, že to je u daewoo bezny problem....vyřazeni imbiliseru jim trvalo cca 10minut ("věděli kam šáhnout")...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

imobilizer

Příspěvek od voyo »

chcete povedat , ze nexia ma v kluci imobilizer? :twisted:

tak tomuto neverim :o
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: imobilizer

Příspěvek od Peca »

voyo píše:chcete povedat , ze nexia ma v kluci imobilizer? :twisted:

tak tomuto neverim :o
No jak ktera. Vetsina ne!

Ale obecne vzato ten problem s imobiliserem nemusi souviset s klicem(resp. s vypinacem imobiliseru), ale s ridici jednotkou toho imobiliseru...
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Jasně, že to bude v imobilizéru!!! :lol: Já měl ten samý problém. Auto nechtělo nastartovat a tak dojeli servismani v Matizu a za 20minut to bylo odmontované. Takže teď nemám imobilizér :x , ale dal jsem si DefendLock a jsem v klidu :) !
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mít defend lock tak v klidu vůbec nejsem, protože to má každé auto. A jak známo, čím rozšířenější zabezpečení máte, tím větší je pravděpodobnost, že si s ním zloděj poradí...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ale zase kdo by kradl nexii ci lanose, ze? :?:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Marek
Příspěvky: 132
Registrován: čtv srp 21, 2003 21:02

Příspěvek od Marek »

Tak moje nexie má imobilizer v klíčku :idea: . Mám rv.97 a 55kw GL.
Když sem si nechal klíček dělat tak sem to zkusil a motor normálně točí ale před samotným startováním vyřadí z provozu palivové čerpadlo a motor nenaskočí. Ale Michal psal, že mu čerpadlo běží takže nevím. No a rozvoďák většinou praskne když se motor extrémně vytáčí nebo může přeskočit. Stačí sundat ten černej plastovej kryt a hned uvidíš jak na tom rozvoďák je :? . Pak třeba zkusit vyndat svíčku a zjistit jestli vůbec dává jiskru. Nejsem žádnej automechanik ale snaž se postupovat systematicky a snad se k něčemu dopracuješ a budeš vědět co a jak. Opakuji, že je to můj názor a víc asi poradí Petrm, že 8)
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

nejede

Příspěvek od Vít, Jiří »

jestli ti točí starter tak to asi imobilizer nebude .měl jsem stejnej problem když sem dojel benzín na doraz dostala se dočerpadla bublina .Stačí odpojit přívod benzínu od střiků a nechat ho chvíli téct potom zapojit a už jedeš.MILOSHI :oops: :arrow: KONEČNE SE MI POVEDLO PŘIHLÁSIT
ŘEZNÍK
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

problem

Příspěvek od Filip »

mal som tento isty problem ale na daewoo racer.
nakoniec to bola elektronika rozdelovaca.
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

U Nexií je běžný problém že odejde modul rozdělovače a auto se pak chová tak jak popisuje michal když by byl prasklej rozvoďák tak neběží palivový čerpadlo při startu protože jednotka z bezpečnostních důvodů když nesnímá otáčky při startu tak nepouští pumpu a kdyby byl roztrhlej rozvoďák tak je nemá jak snímat
M.I.CH.A.L.
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 06, 2004 21:26
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od M.I.CH.A.L. »

diky za rady ja bohuzel nejsem technickej typ takze bych ani ty svicky nedokazal skontrolovat a to vyrabim elektrinu do aut dobra vizitka co?no zejtra jedu na diagnostiku tak uvidim doufam ze to bude treba ''jen,,imobilizer,svicky,rozdelovac nebo cerpadlo protoze kdyby to byla treba j.řizeni tak by ste tu asi meli nexiji na nahradni dily a o jednoho clena min slysel sem totiz ze za jednotku chtej par desitek tisic :( :cry: tak zatim ahoj a po ty diagnostice se jeste ozvu.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jednotku sem ještě neviděl aby odešla 8)
Petr

imobilizer

Příspěvek od Petr »

Mam takový menší problém.Při koupi moji Nexie jsem dostal 2 dlouhé klíče(pasujou všude-zapalování,dveře atd.)+1kratší klíč -nevím k čemu je+2ovladače.1 ovladač funguje ok,2 byl bez baterky.Dal jsem tam baterku jenže na autě nereaguje nic(mj.ovladač funguje-vysílá).Zjistil jsem ,že pokud neotevřu auto ovladačem tak nenastrtuji,ani startér netočí.Dotaz:je tam nějaké to tajné tlačítko (valet) pro deaktivaci imobilizeru?
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“