Svatba

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

palikx píše:Tak vidim ze sem snad posledni kdo ti milosi preje at se Vam vsem v dalsim spolecnem zivote dari a mate se moc radi.a at to male roste jako z vody at mas komu predat ten nexia klub :D
3 dver je na neco dobrej to je pravda a kocar se tam vejde.jen ze zacatku kdyz bude mlada jezdit s prckem vzadu tak to bude dost narocny nalozit korbu s prckem na zadni sedadlo.
Dik, ale myslim ze ta "skorapka" bude v pohode, pozdeji uz ta vetsi sedacka bude asi trochu problem, no jeste to vidim tak rok dva ze nexie bude jezdit, pak se poohlidnu po necem vetsim ;)
Pokud to pujde chteli bysme aspon 2 kusy :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Na dva " kusy" :lol: je ideální Nubira, jedno děcko jsem v pohodě odvozil v Matizu . ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

nech sa vam dari

Příspěvek od voyo »

nech sa vam dari :)

a v juli tohto roka drzte potom palce aj mne :lol:
VAZ 2107 - > Daewoo Nexia 1.5 GL -> Opel Astra G 1,4 Comfort -> MALUCH
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Obrázek
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: nech sa vam dari

Příspěvek od milosh »

voyo píše:nech sa vam dari :)

a v juli tohto roka drzte potom palce aj mne :lol:
pokud najdu ve slovniku co to je za mesic tak palce drzet budu (joke) :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomáš píše:Na dva " kusy" :lol: je ideální Nubira, jedno děcko jsem v pohodě odvozil v Matizu . ;)
no anebo tak, mym favoritem je ale astra g caravan, uvidime...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

A pokud se "trošku rozšoupneš", tak už začni shánět mikrobus :lol: :lol: :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Tak veľa šťastia a trpezlivosti do konca života... ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:
palikx píše:Tak vidim ze sem snad posledni kdo ti milosi preje at se Vam vsem v dalsim spolecnem zivote dari a mate se moc radi.a at to male roste jako z vody at mas komu predat ten nexia klub :D
3 dver je na neco dobrej to je pravda a kocar se tam vejde.jen ze zacatku kdyz bude mlada jezdit s prckem vzadu tak to bude dost narocny nalozit korbu s prckem na zadni sedadlo.
Dik, ale myslim ze ta "skorapka" bude v pohode, pozdeji uz ta vetsi sedacka bude asi trochu problem, no jeste to vidim tak rok dva ze nexie bude jezdit, pak se poohlidnu po necem vetsim ;)
Pokud to pujde chteli bysme aspon 2 kusy :lol:
Dva kusy? a neni to malo? nekdo to ma najednou :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak a je vymalovano :D vcera sem tu nebyl, bo sem trosku popil a navic jsme spali v baraku u rodicu, svatba nebyla v Usti ale v Litomericich a uz se nam nechtelo jet domu. bylo to super, lidi hafo, fotek jeste vic, i neco malo videji, daru a obalek taky dostatek, jidla az moc, piti jeste vic, jeste to cejtim. Jinak svatebni noc uz jsme si odbyli pred 5 mesici, vysledek sem pak hodim v cervenci na fotce :o)

Nejvetsi krec z toho meli rodice, my jako hlavni akteri jsme byli uplne v pohode, aby ne po tolika letech. Je to prijemny pocit, doporucuju :D

foto nahodim az se mi dobije fotak, tech 220kusu na plny rozliseni a s bleskem byl celkem na 4 tuzkovy zahul :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak a máš to za sebou tak teda ať se ti v životě nic nemění když už jste spolu tak dlouho nějakej kus papíru a kusek žlutýho kovu by to neměl měnit ;)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

petrm píše:Tak a máš to za sebou tak teda ať se ti v životě nic nemění když už jste spolu tak dlouho nějakej kus papíru a kusek žlutýho kovu by to neměl měnit ;)
Byl jsi rychlejší,nechci opakovat to co jsi napsal ty,tak jen krátce,DRŽÍM PALCE -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Gratulujem. Nech ti to vydrzi aspon tak ako mne. Dvadsatdva rokov.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

whisky22 píše:Gratulujem. Nech ti to vydrzi aspon tak ako mne. Dvadsatdva rokov.
dik, no to snad aspon jeste 1x tolik :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:
whisky22 píše:Gratulujem. Nech ti to vydrzi aspon tak ako mne. Dvadsatdva rokov.
dik, no to snad aspon jeste 1x tolik :lol:
Určitě to je málo,22 let to nic není, na celý život v dobrém i špatném.Jenom musí být vzájemná tolerance a pak to jde.Mě již 33 let.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Odpovědět

Zpět na „POKEC“