nové Lacetti

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Jola

nové Lacetti

Příspěvek od Jola »

Chceme si s manželem koupit nové Lacetti.Rodiče měli Lanose(auto mění co 3 roky,tak je už pryč) a druzí rodiče si loni koupili Kalose a my jsme majiteli Felicie. Ale po přečtení jednoho diskusního fóra,jsem nabyla dojmu,že není poruchovější vůz.Děsí mě představa,že ráno jedu do práce a zůstávám trčet někde mezi Karvinou a Ostravou,bliká mi CHECK nebo mám jinou poruchu a já řeším odtah a taxi do práce a to budu ráda ,že si nebudu muset vzít D .Trochu jsem se toho zalekla...myslíte ,že budu jezdit s tímto vozem do cíle v čas???
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No já osbně bych se Daewa nebál i když se teď jmenuje Chevrolet. Jezdil jsem s Pontiacem Le Mans a teď mám Nubiru kombi 2,0. Každý auto je dnes už tak komplikovaný, že se může porouchat cokoli a skoro jediná možnost je vždy servis. Myslím, že člověk by se neměl trápit myšlenkama, jestli dojedu! :roll:
Prostě sednout a jet :lol: Poruchy mají škodovky, Peugoty, Renaulty i Mercedesy a nikdy nemá člověk jistotu, že když vyjede, někam i dojede. :!: Doporučuju koupit si to co se mi líbí a na co mám, a nelámat si hlavu :lol: :lol: a na foru se řeší problémy členů otevřeně a věcně, z toho vyplývá i trochu zkreslený pohled člověka "zvenčí" Samozřejmě nikdo nenapíše: Dnes jsem jel tam a tam a auto jelo fantasticky! :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

kupit

Příspěvek od simone »

suhlasim s názorom, že ktorekoľvwk auto sa pokazí. Ale nad kupou daewaa by som neuvažoval ale skôr konal. Mal som nexiu teraz nubiru kombi a ak budem kupovať tretie tak tiež asi nejake chevy.ak tvoji rodičia predavaju 3ročne auto tak nevahaj a kup od nich, máš istotu že vieš šo kupuješ a vyhnš sa mnohým prekvapeniam.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 318
Registrován: stř čer 29, 2005 11:25
Bydliště: Borohrádek, okr. Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jura »

Mohu jen souhlasit s předchozími příspěvky. Lacetti mám rok a dva dny, najezdil jsem zatím 23 tisíc km za stejným účelem - do práce a z práce + dovolená, cesty k rodičům apod. Krom někdy nesprávných údajů z teploměru venkovní teploty (zcela nepodstatná věc) jsem zatím neměl sebemenší problém, servis OK. Do Chevroletu bych šel klidně znovu, volba modelu by podle byla podle obvyklých kritérií: účel - finance - estetika - užitné vlastnosti a výbava - provozní náklady... apod. Toto mi Chevy podle mých představ a možností splňuje.
Jura Obrázek
Lacetti (vlastně "přechodný typ" Chevrolet Nubira) Sedan 1.8 CDX, MY 2004, barva 68U Melange Beige, od 2/2008 LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

po ipemovi jsem tu asi druhej "nejšťatnější" ale stejně bych do něj šel znova. Teda né do mýho prvokousku ale do funglovky. Za ty 2,5 roku co se Lacík dělá bude už kapku někde jinde co se týče kvality. Svědčí o tom i rozdíly mezi recenzema při uvedení na trh a dnešníma. Škoda akorát, že už do interieru nedávaji dřevo. Kromě mejch 2 odtahů nevim o nikomdalšim, kdo by měl problémy s Lacíkem.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Krtek píše:po ipemovi jsem tu asi druhej "nejšťatnější" ale stejně bych do něj šel znova. Teda né do mýho prvokousku ale do funglovky. Za ty 2,5 roku co se Lacík dělá bude už kapku někde jinde co se týče kvality. Svědčí o tom i rozdíly mezi recenzema při uvedení na trh a dnešníma. Škoda akorát, že už do interieru nedávaji dřevo. Kromě mejch 2 odtahů nevim o nikomdalšim, kdo by měl problémy s Lacíkem.
;) Teda tak pozitivni reakci jsem od tebe necekal :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

já taky ne :D to víš ale serviska je za mnou, letos mně čeká jenom ta v 75 tis s cenou do 5 litrů a 1-2 sady pneu :( A už jezdim bez problému a poruchy snad 3 měsíce v kuse :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Krtek píše:já taky ne :D to víš ale serviska je za mnou, letos mně čeká jenom ta v 75 tis s cenou do 5 litrů a 1-2 sady pneu :( A už jezdim bez problému a poruchy snad 3 měsíce v kuse :lol:
nechci zakriknout. A zarovek?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Brainman píše:
Krtek píše:já taky ne :D to víš ale serviska je za mnou, letos mně čeká jenom ta v 75 tis s cenou do 5 litrů a 1-2 sady pneu :( A už jezdim bez problému a poruchy snad 3 měsíce v kuse :lol:
nechci zakriknout. A zarovek?
Od listopadu 1x H7 a teď pravá přední obrysovka. Taky už nejezdim 3000 km měsíčně ale do tisíce kiláků tak to je znát.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no teda zrovna na to koukam jak blazen? :shock: ty krtku a pises ze to neni spatny auto?opravdu koukam.jo a ty zarovky nam ted na rextonech odchazeji taky casto.takze je asi neco ve vzduchu. :D.jinak zname uz par lidi s lacikem a taky jsou pomerne v pohode takze to asi nebude tak spatne.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Téda taky koukám jako blázen krtku ty ses vytáhnul ale asi to bude tím že většina problémů už je vychytaná co??? Ale jinak mě se moc líbí 5 dvířko ;)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ja osobne poznám niekoľko ľudí, čo majú Daewoo a všetcia sú spokojní. Nikto nemá nepodarené auto. Píšem všeobecne, lebo Lacetti nemá nikto, koho poznám. S firemným Peugeotom boli od problémy od jeho kúpy a nevedeli ich odstrániť roky, až kým dodýchal pri nehode.
Lenže beriem do úvahy, že aj na Trabantov ich majitelia nikdy nedali dopustiť :).
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Přesně tak znám pár aut co jejich majitelé nadávali kudy chodili a oprávněně a nakonec ho po třech letech prodali a noví majitelé většinou jezdili bez problémů a zase bylo spoustu aut který nemají zásadní problém ;)
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

Lacetti používa aj líbijská polícia, bolo ho vidno pri útoku na talianský konzulát (zdroj TA3) :lol:
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Re: nové Lacetti

Příspěvek od Dan »

Jola píše:Chceme si s manželem koupit nové Lacetti.Rodiče měli Lanose(auto mění co 3 roky,tak je už pryč) a druzí rodiče si loni koupili Kalose a my jsme majiteli Felicie. Ale po přečtení jednoho diskusního fóra,jsem nabyla dojmu,že není poruchovější vůz.Děsí mě představa,že ráno jedu do práce a zůstávám trčet někde mezi Karvinou a Ostravou,bliká mi CHECK nebo mám jinou poruchu a já řeším odtah a taxi do práce a to budu ráda ,že si nebudu muset vzít D .Trochu jsem se toho zalekla...myslíte ,že budu jezdit s tímto vozem do cíle v čas???
Taky můžu Lacetti jen a jen doporučit. Sám vybírám nové auto již dlouho a Lacetti bylo jedním z nejžhavějších kandidátů. Dokonce to došlo tak daleko, že jsem dnes začal obvolávat jednotlivé prodejce po republice a domlouvat cenu, za kterou by mi ho byli ochotni prodat..
Tím to ale vše skončilo, potom, co mi na 1.8 v nejvyšší výbavě nikdo nechtěl dát při hotovostní platbě slevu vyšší než 3%, vzteky jsem se praštil telefonem a jsem skálopevně rozhodnut vzít Corollu Verso. Sice v nejnižší výbavě a vzdám se tak auto klimy a el. oken vzadu, ale snad neprohloupím.. Sice to sem vůbec nepatří, ale myslíte, že jsem udělal dobře? Nedovedu si totiž představit, že se stejnými lidmi bych řešil i případné reklamace..

Přeji hlavně hodně trpělivosti při vybírání prodejce a jednání s nimi, myslím, že auto je moc moc fajn.. A za Ty, co ho "prodávají", nemůže..
Dan

PS: Hlavně, že jsem se včera po cca roce navštěvování fóra zaregistroval.. No nic, chodit sem budu dál, už jen kvůli mému Racerovi, se kterým pěkných pár let jezdím..
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“