KM/H

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tohle je smutne.s tim toho moc nenadelas.jedine koupit diesela ale to asi nebude daewoo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

ale no tak, vzdyt takovy motor vubec nema jiskru..
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Docent píše:Já tam teda vidím 171 a podchlazenej motor :twisted: :lol: .
172 se blbe foti, pac se odpoji vstriky a hned to pada, takze to musim takhle drzten na 3/4 plynu :lol: .

Ad teplomer - mam ti najit thread, kde x lidi psalo, ze takto je indikovana normalni teplota? :(( Ale chapu to jako rypnuti ty certe :twisted: . Pockej na sraz, pomerime si teplomery a pak se ukaze!

Btw. na te fotce jsou jeste dve zajimave veci - okamzita spotreba 9 a neco (spise 9.9) a 112km odjeto a vice nez ctvrtka nadrze v lufte.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

Ondras píše:172 se blbe foti, pac se odpoji vstriky a hned to pada, takze to musim takhle drzten na 3/4 plynu :lol: .


Btw. na te fotce jsou jeste dve zajimave veci - okamzita spotreba 9 a neco (spise 9.9) a 112km odjeto a vice nez ctvrtka nadrze v lufte.
tak 175 bych teda věřil ale ve svém Matizovi neriskoval, buď jezdím po špatných cestách nebo mám něco s podvozkem :(

ta spotřeba je teda příjemné překvápko, Matiz is best :D
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

:D Za 10/100 to umím i při daleko nižších rychlostech po městě :lol:
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ondras píše:Ale chapu to jako rypnuti ty certe :twisted: . Pockej na sraz, pomerime si teplomery a pak se ukaze!
Jo, rejpu :lol: , o tom teploměru jsem přece psal, že mně ukazoval takhle, zdálo se mně to málo, tak jsem ho vyměnil a ten novej ukazuje kousek za první čárku. Neměnil jsem ani směs, ani nic jinýho, takže to prostě musí být tím teploměrem, proto si myslím, že u laciných aut je to spíš orientační hodnota - úplně dole studený motor, modré pole OK, červené přehřáto... Citroen AX, Spark a tuším Trabant pak nemají teploměr vůbec :twisted: .
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Trabant nemá ani palivoměr :lol: Tam jsem vždycky koukal do nádrže jak husa do flašky :lol:
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Tych aut co nemajú ukazovatel teploty je ovela viac-do zbierky aj Saxo,C15... :D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“