Kalos , Getz , Fabie

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ciernygepard píše: yaris má druhý kamarát.Motor je super,ťahá jak hovado.Nexia má čo robiť držať krok. Ale plasty v interiéry trieskajú a vrźgajú a preraďovanie je strašne divné,horšie ako na matizkovi, a to proti tomu matizáckemu mám značné výhrady.
Jo na to razeni sem zapomel. Nerekl bych, ze je spatne, ale je hodne presne, takze clovek, kterej je zvyklej na auto, kde je razeni nepresne, muze obcas zaradit neco jineho nez chtel. A navic si pri kazdem prerazeni klapne. Ale proti Lanosu i Nubire je urcite vyrazne presnejsi a ma i kratsi chody. Ale ty plasty fakt nic moc :(. Zase na druhou stranu zatim sem krome BMW 740i a jen s opravdu malinkatejma vyhradama Fordu Mondeo nepotkal auto, kde bych byl spokojenej s pazvuky v interieru.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

PavelZ píše:
Ciernygepard píše: yaris má druhý kamarát.Motor je super,ťahá jak hovado.Nexia má čo robiť držať krok. Ale plasty v interiéry trieskajú a vrźgajú a preraďovanie je strašne divné,horšie ako na matizkovi, a to proti tomu matizáckemu mám značné výhrady.
Jo na to razeni sem zapomel. Nerekl bych, ze je spatne, ale je hodne presne, takze clovek, kterej je zvyklej na auto, kde je razeni nepresne, muze obcas zaradit neco jineho nez chtel. A navic si pri kazdem prerazeni klapne. Ale proti Lanosu i Nubire je urcite vyrazne presnejsi a ma i kratsi chody. Ale ty plasty fakt nic moc :(. Zase na druhou stranu zatim sem krome BMW 740i a jen s opravdu malinkatejma vyhradama Fordu Mondeo nepotkal auto, kde bych byl spokojenej s pazvuky v interieru.

skusil si uz citroen xantia???? ja tam ziadne pazvuky nepocujem ale zase mozno som hluchy
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Pribo píše: skusil si uz citroen xantia???? ja tam ziadne pazvuky nepocujem ale zase mozno som hluchy
Ne, ten ne, v Citroenu sem jezdil jen v Berlingu, ale to neni auto, to je linej nakladak, a myslim v C5 kombi (teda myslim, ze se to tak jmenuje, jejich nejvetsi kombi, co jeste neni MPV).

Asi nejvetsi zklamani pro me byly nova Kia Sportage, novy VW Touareg, jen malo jete Nissan Maxima, Honda CR-V, Chrysler 300... Proste podle meho nazoru uz docela drahy auta a nic moc.
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Pazvuky idú kus od kusu. V nexií mi tiež nič nerobí pazvuky,kým nedám veci do hornej priehriadky.
Vačšinou čím viac tvrdých plastov tým horší zvuk,ale len vačšinou.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Pazvuky, nepazvuky.... Na Kalosa mal môj syn jednu super poznámku: "Konečne auto, kde je pri rýchlosti 100 km/h počuť rádio"
Nebudte rozmaznaní ..... treba jazdiť roky so škodovkou a potom vám bude tiché každé iné auto. :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

Getz - výbava, solidní zpracování, spotřeba
Kalos - prostor, motor 1.2, design
toť můj stručný názor , každopádně motor 1,3 v getzu je super, nevim jak 1,1
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Byl jsem se podívat na toho Getze . Je to pěkný , pěkně zpracovaný , má větší kufr než Kalos , dokonce jsem se i trošku povozil . Tak je asi rozhodnuto. Jel jsem s 1.1 dvanáctiventilem a jde to moc pěkně za plynem , trošku mě překvapily tvrdší sedačky , ale to je zvyk.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

setri a kup picanto...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak zaprvé - nekupuju já , ale tchyňa
zadruhé - Pikanto ? to snad né ? to je pěknej prcek , to si rovnou může nechat Matize
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

DREAM píše:setri a kup picanto...

fuuuj len nie picanto ved to je take hnusne auto
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

nech se ještě svízt s tím kalosem...pro porovnání...za to nic nedáš...
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

dnes som pozeral nemecké TUV a getz na 7. priečke, to je krásne umiestnenie
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Pribo píše:
DREAM píše:setri a kup picanto...

fuuuj len nie picanto ved to je take hnusne auto
Ciao ragazzi :lol: A co tak Fiat bodku? :D Cely tyzden sme sa v nom v Italii vozili a neni to zly wagen ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“