montaž autoradia

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal1987
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 09, 2006 09:51
Kontaktovat uživatele:

montaž autoradia

Příspěvek od Michal1987 »

prosim vas vymienal uz niekto z vas v espere stare seriove radio za nove?

a ako ste vyriesil pvodnu kabelaz? lebo ja som uz zamontoval neake tie radia ale tomuto nechapem...

dakujem Miso - BA.
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Jsou na to redukce tak hledej tu svou : http://www.autoal.cz/ceniky/konektory.htm

ps: taky jsem nevedel ;) a Sato poradil :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Michal1987
Příspěvky: 8
Registrován: čtv úno 09, 2006 09:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal1987 »

Hej sak chapem, ale jedine co mi nejde do hlavy je to, ze kabel s oznacenim ACC B(+) by mal byt klasicky + a Kablik NEGATIVE GROUND by mala byt zem (-) a ked nove radio len tak narychlo napichnem tak sa mi vysunie len antena a radio sa nezapne....

ja som uz radia do aut montoval ale z tohto nechapem...

Inak dik.
jarkn
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2006 13:19
Kontaktovat uživatele:

ISO

Příspěvek od jarkn »

aj sem to dam.... tu je potrebny ISO konektor http://www.autoradia.sk/product_info.ph ... cts_id=618
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem měnil autorádio v Matýskovi, původně jsem tam měl Sony (bez CD) - to mi tam namontovali přímo při koupi auta. K Vánocům jsem dostal LG s CD i na MP3. Říkal jsem si - no problem vyměnit. ISO redukce tam byla, tak co. Rádio jsem vyměnil, zapojil - a nic. Jediný, co fungovalo, že při zapnutí světel se rozsvítilo podsvětlení rádia. Jinak nic. Byl jsem z toho dost špatnej. Pak mě napadlo zapnout zapalování a ejhle: rádio fungovalo. A funguje, i když se zapalování vypne. Jen nesmím vytáhnou klíček ze spínací skříňky. To už nejde. Je to zajímavý, ale je to tak.
Uživatelský avatar
Rasťo
Příspěvky: 97
Registrován: sob říj 22, 2005 10:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rasťo »

Vojta píše:Já jsem měnil autorádio v Matýskovi, původně jsem tam měl Sony (bez CD) - to mi tam namontovali přímo při koupi auta. K Vánocům jsem dostal LG s CD i na MP3. Říkal jsem si - no problem vyměnit. ISO redukce tam byla, tak co. Rádio jsem vyměnil, zapojil - a nic. Jediný, co fungovalo, že při zapnutí světel se rozsvítilo podsvětlení rádia. Jinak nic. Byl jsem z toho dost špatnej. Pak mě napadlo zapnout zapalování a ejhle: rádio fungovalo. A funguje, i když se zapalování vypne. Jen nesmím vytáhnou klíček ze spínací skříňky. To už nejde. Je to zajímavý, ale je to tak.
Ja mám v Espere pôvodné rádio a funguje presne tak, ako popisuješ. Možno to nie je až taká záhada...
Espero 1,5; LPG; r.v.:1996
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

prosim te vezmi si nekde nejaky + ne ten z original kabelaze a stejne tak si vem - nekde z kostry auta.ty kabely co tam mas jsou asi jinak nez by byt meli.a nejspis se ti dostava neco pres antenu do radia.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“