Daewoo antena na Lanos

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Daewoo antena na Lanos

Příspěvek od Blue Lanos »

Dostal som od Akriho el. antenu bez pruta nakolko moja neoriginalna (nejaka made in itlay) prestala navijat tak som ju pred pol rokom rozobral ocistil a uz nezlozil :oops: :lol: A otazka je ci niekto vie ako tato daewacka funguje lebo ta moja stara mala take koliecka kde boli v polkruhoch pliesky ktore sa otacanim spojili a ked sa rozpojili tak sa navijanie alebo zvijanie zastavilo! U tejto som tam po ocisteni nic nenasiel :roll: Skusal som funkcnost motora tak ze som cierny zapojil na - a cerveny na + motor sa vrti jak divy (stale) ak pripojim k cervenemu aj biely tak sa zastavi. Mari sa mi, ze na tej starej fungoval motorek len ked boli spojene dva kable na + akoze tych 12V co ide od radia + normal 12V :oops: :shock: a tuto je to obatene.
Tak napiste ak to niekto mal rozobrate lebo si chcem k nej kupit len prut a sprovoznit ju.

BTW nuiekde som videl ze ta antena ma mat taky pelchovy uchyt co pasne na kasnu da sa ten kupit alebo je to sucast anteny pac som ho nejak neobrdrzal :oops: :oops: :? :?:

Tu je fotos:
Obrázek

Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Smells
Příspěvky: 116
Registrován: stř led 04, 2006 16:45
Bydliště: Za volantem Lanosu :)

Příspěvek od Smells »

Ty voe takovej koberec jsme meli v predsini.Uplne stejnej!!!!!
Kua ten mate aspon 25 let ne ? Protoze pokud vim tak ten koberec jsme meli od te doby co bydlime v panelaku a to uz je aspon 25 let :)
Obrázek
Škoda Felicia 1.3,40 kW,1995
Ex Daewoo Lanos 1.5 S, r.v.2000,barva 56U - "kemr" :-)
igor.ma
Příspěvky: 149
Registrován: čtv srp 25, 2005 18:33
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Re: Daewoo antena na Lanos

Příspěvek od igor.ma »

Mam taky pocit, ze ta antena sa vypina vtedy, ked sa zvacsi odoberany prud, teda elektronicky. Je to sucasne aj ochrana pred zhorenim, ak je trebars na antene namraza. Pravdu povediac, rozrobene som to nemal, toto som len kdesi pocul.
Daewoo Lanos 1,5 SX 12/97
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Smells píše:Ty voe takovej koberec jsme meli v predsini.Uplne stejnej!!!!!
Kua ten mate aspon 25 let ne ? Protoze pokud vim tak ten koberec jsme meli od te doby co bydlime v panelaku a to uz je aspon 25 let :)
Vím, že to je OT, ale neopustím si. Tento koberec má můj táta v obýváku a to už od r.1981.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

stara dobra kvalita ....
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

mrk píše:stara dobra kvalita ....
:D :D :D :D to je dobre :lol: koberec veteran :lol:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ten pameta este aj Husaka :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Re: Daewoo antena na Lanos

Příspěvek od peter NR »

Blue Lanos píše:Dostal som od Akriho el. antenu bez pruta nakolko moja neoriginalna (nejaka made in itlay) prestala navijat tak som ju pred pol rokom rozobral ocistil a uz nezlozil :oops: :lol: A otazka je ci niekto vie ako tato daewacka funguje lebo ta moja stara mala take koliecka kde boli v polkruhoch pliesky ktore sa otacanim spojili a ked sa rozpojili tak sa navijanie alebo zvijanie zastavilo! U tejto som tam po ocisteni nic nenasiel :roll: Skusal som funkcnost motora tak ze som cierny zapojil na - a cerveny na + motor sa vrti jak divy (stale) ak pripojim k cervenemu aj biely tak sa zastavi. Mari sa mi, ze na tej starej fungoval motorek len ked boli spojene dva kable na + akoze tych 12V co ide od radia + normal 12V :oops: :shock: a tuto je to obatene.
Tak napiste ak to niekto mal rozobrate lebo si chcem k nej kupit len prut a sprovoznit ju.

BTW nuiekde som videl ze ta antena ma mat taky pelchovy uchyt co pasne na kasnu da sa ten kupit alebo je to sucast anteny pac som ho nejak neobrdrzal :oops: :oops: :? :?:
najskor to bude elektronicky sledovany odber prudu...
ale neni logicke ze zastavi, ked pripojis druhy plus... no nevim...
a myslis, ze kupis zvlast prut...?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

antena

Příspěvek od rcmichal »

ta daewacka funguje tak ze pri vecsom odbere napetia sa rele v nej odpoji,nato aby ti to spravne fungovalo musis kupit novy prut a pred smontovanym ju riadne vicistit a namazat nejakim mazadlom ona po zlozeni moze trocha horsie fungovat a nedotahovat prut do konca,cistota anteni je potrebna a pokial chces aby ti co najdlhsie fungovala tak ju preventivne treba precistit,a hlavne prut mat stale cisti aby sa nezadieral a neusadzala sa nanom spina potom sa ti bude zadierat v clankoch .
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ako pisu predrecnici, tak je to ovladane elektronicky podla zataze. Ale s novym prutom ak je inac v poriadku by nemala mat ziaden problem.
Ja mam prut raz zlomeny a parkrat pomliazdeny a po vycisteni a premazani ide v pohode, akurat na tej zlomenine pocut v aute tiche buchnutie a ked bolo tych -20 tak na niektorej pomliezdenine to vzdala a nevysunula sa uplne. S mazanim opatrne, do toho plestoveho mechanizmu len nejaky malo viskozny olej, nieco "hustejsie" funkciu len zhorsi. Motorovy je tak na hrane pouzitelnosti. Radsej do sijacich strojov, alebo olej do serv, tie su dostatocne tekute aj v zime.
Inac zda sa mi to, zelbo je toto nejaka recyklovana tema :) ?
Odpovědět

Zpět na „LANOS“