Zacinajuca hrdza na lemoch

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
STORM
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 08, 2004 22:35

Zacinajuca hrdza na lemoch

Příspěvek od STORM »

Ahojte zacinaju mi kvitnut lemy na blatnikoch da sa to nejak odstranit alebo to bude hnit dalej.....ci to ma vobec vyznam,poradte nejake dobre riesenie :P

Racer 89 1.5 karburator
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

to je proste starim.jedine obrousit a natrit(nastrikat)necim na podvozky.ale uz se toho nezbavis.nebo vymenit lemy cele a zas bude pokoj .
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Tak to je ale tim, ze to nebylo osetreny pred tim, ono je pak uz pozde, ja mam vsechno natreny :D
Jestli jeto povrchovy, obrus to na cistej plech, vem na hadr redidlo C6000 a odmasti to, pak to natri necim na bazi asfaltu, jednou a po zaschnuti minimalne jeste jednou ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Michal »

Dřív jsem to řešil obroušením, natřením Eternalem antikor a přestříkáním sprejem v barvě vozu. To ale vydrží tak max. rok, pak se to objeví znovu. Nedávno jsem objevil docela dobrou vychytávku - po obroušení to zrezavělý místo natřít silikonem. Teda spíš to tam rozpatlat - natírat to moc nejde. Vydrží to pak mnohem déle - udělal jsem to tak před rokem a pořád je to v pohodě...
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacinajuca hrdza na lemoch

Příspěvek od Peter KE »

STORM píše:Ahojte zacinaju mi kvitnut lemy na blatnikoch da sa to nejak odstranit alebo to bude hnit dalej.....ci to ma vobec vyznam,poradte nejake dobre riesenie :P

Racer 89 1.5 karburator
Podla mna sa to uz neda odstranit najlepsie bude odrezat lem a navarit novy!
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 39
Registrován: sob bře 26, 2005 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Michal »

Vždycky záleží na rozsahu, ale v tomhle případě, když píše, že mu to teprv začíná kvést, si myslim, že je zbytečný hned dělat takový radikální kroky...
Je sice pravda, že se to úplně zastavit nedá, ale dá se to natolik zpomalit, že než to auto vyhodí, se to takřka nezmění...
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D
Podle mě ty zatracený lemy dostávají nejvíc zabrat,že se ani člověk nediví,že začnou nejdřív reznout. :( Když si uvědomíte,že je to normální nátěr a co musí vydržet ran od kamínků a písku :lol: Teď jsem scháněl na netu ochrané lemy které se nalepí a dá se říct že problém by měl být vyřešen.Ale za boha jsem to nenašel.Nemáte někdo adresu?Kdysi jsem měl Škodu 1200/Stejšna/ tam jsem tenkrát vylepil blatníky ipou a byl pokoj tenkrát hlavně že to nerezlo a jezdilo.Nějaký kilo navíc nebyl problém benzin za 4 kč :shock: A vlastně pamatuji ještě levnější!
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
konyk

lemy na blatnikoch

Příspěvek od konyk »

:idea: Ja so m stý mal tiež problém a vyriešil som to raz a navždy. Zohnal som si ipu co sa dáva ako izolácia na strechu domu (ale tkú čomá z jednej strany hliníkový plech a zdruhej smolu )odstrihol som pásik a navaril som ho tam s teplovzdušnou pištolou z vonku smerom dovnútra samozrejme som to ešte predtým obrúsil a natrel s odhrdzovačom.Porom som to prestekol bielim sprejom a v 40km/h si to nikto nevšimne.Kto by sa s tym chcel ešte niekto vyhrajkat može to pregytovat vybrusit a nastrekat a bude mat športovy vzhlad. :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „RACER“