stastny zacatek noveho roku

Moderátor: Blue Lanos

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Kessler píše: Tady je právě problém v tom že při stavbě (konec 70. let) nikoho nenapadlo, že by někde mohlo být v rodině více než jedno auto...takže se parkuje kde se dá včetně blízké stezky pro chodce...já mám jediný štěstí, že sousedka nemá auto, takže sem se s ní domluvil, že jí můžu parkovat před domem...
To je pravda :(. Ale zase kdyz si vemes prumerny sidliste, tak tam mam dojem, ze kdyz ho staveli, nepocitali s tim, ze v kazdy rodine bude auto, ani nemluve o tom, ze by jich nektera mohla mit vic.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

PavelZ píše:Ale zase kdyz si vemes prumerny sidliste, tak tam mam dojem, ze kdyz ho staveli, nepocitali s tim, ze v kazdy rodine bude auto, ani nemluve o tom, ze by jich nektera mohla mit vic.
Ak sa nemýlim, tak u nás boli parkoviská na sidlisku projektované s prespektívou jedného auto na jedno poschodie!!!
Napr. na naše parkovisko pripadá cca. 100 bytov (necelé tri paneláky) a miesta je tak pre 50-70 áut. To je potom srandy chcieť zaparkovať napr. o druhej ráno, pri troche šťastia sa nejako postavím na chodník, trávu atď.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Rado píše:Este by som mozno skusil ucpat vyfuk...
Ale dolezite je neznizit sa na jeho uroven a najprv by som volal tu odtahovku.
Ale ak nepomoze, tak jedine oko za oko zub za zub.
... co sám nerad máš , druhému nedělej . Když je někdo blb , tak se mu nemusím ještě mstít na autě , to ti ten škrábanec neudělá , ale majitel ....
Takže sirka ve vložce od dveří bytu je větší zlo ... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Vojta píše:Soused nelenil, odběhl, během deseti minut se vrátil s Bobkem (UNC) a milýho poláka obložil sněhem (za autem hromada tak 1m). A zase odjel. Svoje auto nechal 200m od baráku.
Polák se vrátil až za tmy. Stál tam ještě tři hodiny. Nejdřív sháněl lopatu a pak fedroval. Dobře se na to z okna koukalo.
ale tohle mi prijde jako maximalne ferovy - nic mu neposkodil a jako byl v pravu, tak vocogo ...

btw: nase parkoviste je pouzitelny cely ...
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

tak na zbytek zareaguji hromadne

- stav na nasem sidlisti rozhodne neni katastrofalni - do 100m od baraku (a na stale viditelnem miste) mate sanci zaparkovat
- garaz mame, jen tam auto nedavam pokazde, kdyz se vratim z mesta
- moje smula byla, ze vcera jsem auto opomnel na parkovisti a sel ho uklidit pozde - soused mi takhle jemne naznacil, jak blby je byt zapomnetlivy

- dekuji za rady, statisticky vitezi brambora

- kola nevyjdou, pac si na vsechny auta (2* kia pride, 1*kia nejakyzasranysedan) dal otresovy cidla, ma to na takovou citlivost, ze to ucitit i posrani ptaka - je paranoik - asi vi proc

Bohuzel jsem dospel k jinymu zaveru. Ma teorie by sla pojmenovat "nejvetsi cur**". Beru to tak, ze vzdy ten vetsi je ochoten zajit dal (naznacoval uz ondras). Z dvojice ja+soused (a jeho rodina), to budou ONI, kdo vzdy zajde o kus dal. I kdyby to bylo az za pul roku, tak on si to bude spojovat se mnou - opet Vas nebudu unavovat vysvetlovanim proc - ja to dost dobre nechapu proc jsem u nej tak privilegovanej, pac se temer nevidime, jezdim v nejvetsim low-costovym aute, co temer slo ... asi ho nasraly ty motorky, co jsme v lete poridili :D

Jinak kia je pro me naprosto zapovezena znacka, stejne jako barvy aut, ktere ridi.

Nicmene kdyz bude prilezitost mu "namydlit schody", prirozene si dam zalezet ...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

jakub píše:- dekuji za rady, statisticky vitezi brambora
Pozor na otřesová čidla! V tomto případě doporučuji aplikaci montážní pěny co nejdelší trubičkou intra-výfukálně :twisted:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:
jakub píše:- dekuji za rady, statisticky vitezi brambora
Pozor na otřesová čidla! V tomto případě doporučuji aplikaci montážní pěny co nejdelší trubičkou intra-výfukálně :twisted:
jako az se jednou budu stehovat, tak nejakou rozlucku urcite udelam !!! :lol:
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

do vyfuku sa da dat vselico - napriklad olej - pri STKcke mu to potom zrataju :lol:
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

montazni pena do vyfuku je hodne cooooooool !!! U nas je taky mista plno, jednou jsem zastavil auto na jednom miste co "patri" nekomu jinemu a rano ryha na dverich.. Blbci a jeste ti zavistivi jsou vsude.

Co me ale nakrklo taky, kdyz jsem byl asi pred mesicem u obchodaku s matinou Fiestou a prijdu a byla tam cara pres cely bok. Pak uz to opravdu nechapu, snad nema nekdo rezervovane misto i u nakupniho centra??
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Co me ale nakrklo taky, kdyz jsem byl asi pred mesicem u obchodaku s matinou Fiestou a prijdu a byla tam cara pres cely bok. Pak uz to opravdu nechapu, snad nema nekdo rezervovane misto i u nakupniho centra??
hele, jestli tam byl nas soused na vylete, tak mozny to je 8)

jinak voni to sou sociopati, vcera prijela jeho vydarena dcera a zacala troubit jak .... nikdo neprisel, tak to soupla nastorc pred jinyho souseda. A ted pikanterie - to parkoviste ma dve rady - nebudu rozebirat, proc se v druhe prakticky nestoji - berte jako fakt, ze z duvodu, ze _nekdo_ vzdy ucpe celou prvni radu tak, ze nelze z druhe (hloubeji do parkoviste) nelze vyjet ... kazdopadne za autem jejiho otcima a matky volno - cili misto aby to sla vyresit v ramci rodiny, ktera dve volna mista vzadu blokovala, tak se domahala dalsiho "sveho" tretiho mista na parkovisti

cely to vcera dopadlo tak, ze dotycny (zablokovany) soused to videl, uz mu ujely nervy a zacal na ni hystericky rvat, co blbne (je to cizinec, asi ukrajinec, nevim, ale do pohody clovek, mozna skoda - viz dale). Dcera naseho mileho souseda, mimochodem potatena jak krava, na nej zacala kricet, ze mu nerozumi at mluvi cesky, proc nemluvi cesky ... proste talent. Manezlka toho cizince vylezla uhnula ji, aby sousedka mohla zajet za auto sveho otcima ...

:?

ja to resim tak, ze jejich styl parkovani - privatne uz tomu rikame "free-parking" fotime, az se naseru, pujde to na web ....
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

ty jo tak to je fakt sila, s takovejma lidma nevyjdes po dobrym ani po zlym..
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

jakub píše:tak na zbytek zareaguji hromadne......

I kdyby to bylo az za pul roku, tak on si to bude spojovat se mnou - opet Vas nebudu unavovat vysvetlovanim proc - ja to dost dobre nechapu proc jsem u nej tak privilegovanej, pac se temer nevidime, jezdim v nejvetsim low-costovym aute, co temer slo ... asi ho nasraly ty motorky, co jsme v lete poridili :D

...
Škoda, že by si to dal do souvislosti. Pěna do výfuku, inzerát na výhodný prodej bytu nebo auta, objednané materiály k novým výrobkům, balíky na poště (třeba stará cihla)....... Pomsta by byla sladká.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

to mě začal nový rok lépe, jen mi na parkovišti ukradli obě registračky, nebyly totiž přišroubované.
vzadu asi držely v rámečku dost pevně protože ji urvali i s ním, což policajti vyčíslili na škodu 250,-
rámeček je mi šumafuk, teď jsem to přišrouboval rovnou k nárazníku, ale nové registračky stály 450,- :(

teď jen čekám že mi z nějaké benzínky přijde účet za plnou nádrž vozidla s mojí bývalou registračkou, které odjelo bez placení...
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Radim píše:to mě začal nový rok lépe, jen mi na parkovišti ukradli obě registračky, nebyly totiž přišroubované.
vzadu asi držely v rámečku dost pevně protože ji urvali i s ním, což policajti vyčíslili na škodu 250,-
rámeček je mi šumafuk, teď jsem to přišrouboval rovnou k nárazníku, ale nové registračky stály 450,- :(

teď jen čekám že mi z nějaké benzínky přijde účet za plnou nádrž vozidla s mojí bývalou registračkou, které odjelo bez placení...
jo a stopro ti to prisijou, i kdyz bude fotka tvy SPZ na BMW m3 ... pac jsou to podobny auta ...

muzem to swapnout, ja ti zatahnu tvoji skodu - ze jsem kamos, a ty tu moji 8)

jinak uznam, ze to nasere, pac obihat novy znacky ma taky svoje kouzlo ...
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

obíhání úřadů jsem nechal na manželce :)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“