Prezentace našich-vašich aut ve Světě Motorů

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Prezentace našich-vašich aut ve Světě Motorů

Příspěvek od Kessler »

V posledním čísle Světa Motorů se nachází na straně "Tuning" zajímavý text:
Prezentujte svůj tuning!
Výzva pro ty z vás, kteří chtějí prezentovat svůj upravený automobil na stránkách Světa motorů.

Pochlubte se! Máte co ukázat? Je váš vůz něčím výjimečný? Napište nám o tom do redakce email na adresu svet.motoru@axelspringer.cz a do předmětu vložte heslo Můj Tuning. V textu emailu stručně popište váš automobil s úpravami, které jste provedli. Na závěr nezapomeňte připojit kontakt na sebe. Náš redaktor se s vámi spojí a po dohodě vůz nafotí a napíše článek.
Takže kdo chce mít své auto v nejčtenějším motoristickém časopise v Česku tak má možnost... :twisted:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

tak můj Matízek to není,ale přesto se o něj dobře starám.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Poté, co jsem viděl, co byl Svět Motorů schopen v rubrice tuning otisknout bych se musel hanbou propadnout do západního německa, kdyby byl můj Matiz v této společnosti. :cry:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Caute hosi. Ja už jednu skúsenosť mám. Moj prvý Matik bol v r. 2002 v slovenskom vydani autotuningu. Bol taky zelený a mal žlté doplnky. To boli ale začiatky a teraz mam Maťa ll a už je to komplet v jednej farbe 58 U.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

pokud bych uz tunil, tak bych auto chtel mit pouze v prestiznich casopisech jako Tuning Magazine atd... ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“