WOOFER = skřípání gumového těsnění kufru

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
budilm
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 29, 2005 09:17
Bydliště: Sokolov/Plzeň

WOOFER = skřípání gumového těsnění kufru

Příspěvek od budilm »

Společně s nástupem zimy se mi v autě zabydlel cvrček. Při poslechu hudby se ze zadu ozývá s každým stěknutím WOOFERu jakési cvrknutí. Vypátral jsem, že je to nejspíš těsnící guma na dveřích od "kufru". Co s tím??? Napadlo mě to nečím nastříkat, ale bojím se aby to agresivně nezreagovalo s gumou těsnění.

Co vy na to?
Reklama
 

Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Vyzkousej silikonovy olej. ;)
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Budíku,z toho si nic nedělej,to dělá celý auto,ty plasty do sebe tak blbě zapadaj že to dělá pořád...Já tam mam bassbox a basák v platu a rezonuje mi to auto jako kráva,musim to vytlumit a utěsnit ty plasty...jinak taky mi to dělaj popelníky v zádu a prostě všechno tam vrže...

Jinak jestli to chceš probrat,tak někdy přijeď v pátek k normě na parkoviště,je tam vždycky takovej mini tuning sraz,je to od 5 a je to ta norma za kauflandem směr zoo...
budilm
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 29, 2005 09:17
Bydliště: Sokolov/Plzeň

Příspěvek od budilm »

Silikonový olej jsem zkoušel a nepomohlo to. Budu asi muset zvolit jiný přístup. Přesně najdu to místo a tam to zkusím něčím máznout. Napadá mě silik. vazelína (jen malinko). Dám vědět jak to dopadlo.
budilm
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 29, 2005 09:17
Bydliště: Sokolov/Plzeň

Příspěvek od budilm »

Hmmm. A není to jen na vytlumení rezonujících plastů. Řekl bych, že na skřípající gumu to nepomůže.... Ale kouknu se na to ještě trochu víc. Díky za tip...
jarkn
Příspěvky: 16
Registrován: úte led 10, 2006 13:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarkn »

je tam toho viac na tlmenie treba si pozriet.....
a uz sa zlepsili aj ceny na export vseobecne a aj do ciech
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

OT
ja uz som nakupoval z eshopu www.autoradia.sk a mozem povedat ze maximalna spokojnost, poradili mi tam vo vsetkom, cokolvek som nevedel alebo som vahal nad dvoma vecami a nebol som si isty co by bola pre mna lepsia volba tak mií bolo vyhovene. ctaci popisat o aky ide problem a poslu kamkolvek cokolvek.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“