preedne csklo prasknute

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jaroslav 1
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 20, 2005 15:25
Bydliště: turany 03853

preedne csklo prasknute

Příspěvek od jaroslav 1 »

:( ahojte pravem som sa stal novym majitelom espera a mam problem s prednym celnym sklom . je prasknute .vie mi niekto poradit co stoji nove alebo ako by sa dalo zohnat lacnejsie .pocul som ze sa to da aj cez zakonnu poistovnu? ake stim mate skusenosti Vy?dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Poisťovne to nemajú moc v láske, čiže prachy Ti nedajú, ako pri iných poist. udalostiach, ale ak nájdeš týpka, ktorý Ti to spravil/rozbil, tak to prebehne bez komplikácií. Sklo na Espero (Pilkington či ako sa to píše) cca 9500,- Sk aj s prácou. Dosť aby to stálo za pokus, ale poisťovací podvod je trestný čin, tak bacha na to!
A nájsť toho týpka je dosť problém...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
jaroslav 1
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 20, 2005 15:25
Bydliště: turany 03853

Příspěvek od jaroslav 1 »

tak dik za radu este neviem ako sa rozhodnem .mozno skusim zohnat pouzite nevies o nejakom za dobru cenu
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

jaroslav 1 píše:tak dik za radu este neviem ako sa rozhodnem .mozno skusim zohnat pouzite nevies o nejakom za dobru cenu
nazdar
ja mam celne sklo a vieme sa dohodnut na nejakej tej +-dvojke, rozpredavam espero tak mam
( ak 0915303723 MT )
zatim adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“