Tak už to mám zasa načaté...

Moderátor: Blue Lanos

Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

peter NR píše:Tak som bol dnes na obhliadke s tým ťukesom... ohodnotili mi to na 12.800,- sk... čo je asi celkom v pohode :?
na RACERA stal novy predný narazník 10000
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Peter KE píše:
peter NR píše:Tak som bol dnes na obhliadke s tým ťukesom... ohodnotili mi to na 12.800,- sk... čo je asi celkom v pohode :?
na RACERA stal novy predný narazník 10000
COŽE??? Ten hnusnej kus plastu stál 10000??? Jejda...tak to abych začal přemýšlet o havarijním pojištění... :roll:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Na služební Fóbii stálo zrcátko, nárazník a jedna puklice 28 tisíc. Ťuknul jsem se s Octávkou ( škrábanec na levých př. dveřích, blatníku, uražené zrcátko, prasklá puklice - celkem za 54 tisíc).
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Kessler píše:
Peter KE píše:
peter NR píše:Tak som bol dnes na obhliadke s tým ťukesom... ohodnotili mi to na 12.800,- sk... čo je asi celkom v pohode :?
na RACERA stal novy predný narazník 10000
COŽE??? Ten hnusnej kus plastu stál 10000??? Jejda...tak to abych začal přemýšlet o havarijním pojištění... :roll:
tolko stal priblizne v roku 2000 a pritom je v metalize takze cena v porovnani s konkurenciou je podla mna OK
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Peter KE píše:
Kessler píše:
Peter KE píše: na RACERA stal novy predný narazník 10000
COŽE??? Ten hnusnej kus plastu stál 10000??? Jejda...tak to abych začal přemýšlet o havarijním pojištění... :roll:
tolko stal priblizne v roku 2000 a pritom je v metalize takze cena v porovnani s konkurenciou je podla mna OK
netrápte sa s nárazníkom na racera, lebo ja mám prevalený blatník a PP dvere - bohužial asi málo takže mi to dali len na opravu... :cry:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

peter NR píše:
Peter KE píše:
Kessler píše: COŽE??? Ten hnusnej kus plastu stál 10000??? Jejda...tak to abych začal přemýšlet o havarijním pojištění... :roll:
tolko stal priblizne v roku 2000 a pritom je v metalize takze cena v porovnani s konkurenciou je podla mna OK
netrápte sa s nárazníkom na racera, lebo ja mám prevalený blatník a PP dvere - bohužial asi málo takže mi to dali len na opravu... :cry:
pocul som ze sa daju zvarat plastove narazniky. mozno ti to posluzi. Fakt ma mrzi tvoja prihoda :cry:
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Peter KE píše: pocul som ze sa daju zvarat plastove narazniky. mozno ti to posluzi. Fakt ma mrzi tvoja prihoda :cry:
no, to si cením, ale - chlapci - chápete rozdiel medzi blatníkom a nárazníkom? :?: :?: :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

peter NR píše:
Peter KE píše: pocul som ze sa daju zvarat plastove narazniky. mozno ti to posluzi. Fakt ma mrzi tvoja prihoda :cry:
no, to si cením, ale - chlapci - chápete rozdiel medzi blatníkom a nárazníkom? :?: :?: :lol:
jaj ja som ale debil sorry :lol:
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja som sa po buracke rozhodol namiesto vyklepania blatniku (zohybany z asi 1/4 spredu) radsej ho vymenit za iny pouzity ale neskrkvany. Maloktory lakyra to opravi tak aby to nepraskalo (myslim aj po 2 rokoch a nie 2 dnoch) a navyse to stoji minimalne tisicku (u tych najlacnejsich) a aj to to bude mizerne vyzerat. Ja som mal navyse stastie na uplne rovnaku farbu aj odtien. Stacilo ho len oskrabat od hrdze a natriet zvnutra, lebo to uz bol meneny diel po buracke a ten co ho montoval sa samozrejme neunuval na kataforezu este nieco naniest.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:cry: :evil: :cry: No uz doslo aj na mna, teda skor na mojho otca, mal som pozicane auto a prave som vystihol ten najhorsi necas, snezenie a u nas v kosiciach maju cestari asi vianocne sviatky celu zimu tak sa mi stale mensia nehoda ked som sa otacal dostal som sa do smyku kvoli jednemu blbcovi co nevedel vydrzat kym sa otocim tak preletel okolo mna a ja som si to namieril presne na nejaky murik co bol pri ceste.... vysledok, nic take vazne ale je tam rozbita hmlovka na pravej strane a naraznik osuchany ale dost sa kyve co znamena ze bude vo vnutri prasknuty....... no co uz, teraz musim zohnat novu hmlovku a po zime dat urobit aj ten naraznik na svoje naklady.....inak neviete co stoji taka hmlovka????? a ten naraznik keby som chcel vymenit tak to by stalo asi vela co??? :?: :?:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Anonymous píše:inak neviete co stoji taka hmlovka????? a ten naraznik keby som chcel vymenit tak to by stalo asi vela co??? :?: :?:

Autodily Krc , Praha :
DAEWOO ESPERO mlhovka pp, pl - 1 015,00 Kč

Vzhledem k cene, bych to videl na vrakoviste ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
mmarkoo
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 16, 2005 21:37
Bydliště: Košice

Příspěvek od mmarkoo »

:( :( fuuuha, tak tou cenou nie som vobec nadseny, taze si musim pripravit dost prachov na to ked sa mi nepodari zohnat nieco z vrakovista......ale diky za info
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

Anonymous píše::cry: :evil: :cry: No uz doslo aj na mna, teda skor na mojho otca, mal som pozicane auto a prave som vystihol ten najhorsi necas, snezenie a u nas v kosiciach maju cestari asi vianocne sviatky celu zimu tak sa mi stale mensia nehoda ked som sa otacal dostal som sa do smyku kvoli jednemu blbcovi co nevedel vydrzat kym sa otocim tak preletel okolo mna a ja som si to namieril presne na nejaky murik co bol pri ceste.... vysledok, nic take vazne ale je tam rozbita hmlovka na pravej strane a naraznik osuchany ale dost sa kyve co znamena ze bude vo vnutri prasknuty....... no co uz, teraz musim zohnat novu hmlovku a po zime dat urobit aj ten naraznik na svoje naklady.....inak neviete co stoji taka hmlovka????? a ten naraznik keby som chcel vymenit tak to by stalo asi vela co??? :?: :?:
Ked si z KE tak je to super lebo na Komenskeho ulici je jedna predajna, v ktorej predava jeden tipek z tahanovec diely na rozne auta. Tie suciastky su uz pouzivane, lebo vlastni vrakovisko. Daju sa tam zohnat rozne dobre veci. Znami zhanal na opel ASTRU servo cerpadlo. Nikde v KE a BA ho na skladoch nemali ale tam take mal. A cena nove by stalo 20000 - 30000, tam 3000SK. :)
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
mmarkoo
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 16, 2005 21:37
Bydliště: Košice

Příspěvek od mmarkoo »

no ked hovoris ze sa tam daju zohnat lacne diely urcite to navstivim.......diky za radu, nechcem zbytocne preplacat, ved tie ceny za nove diely len co som mrkal na nete su trosku velmi prehnane.......skusim to urcite tam :lol:
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

mmarkoo píše::( :( fuuuha, tak tou cenou nie som vobec nadseny, taze si musim pripravit dost prachov na to ked sa mi nepodari zohnat nieco z vrakovista......ale diky za info

cau keby si nahodou rozbil alebo len potreboval lavu hmlovkuj jednu tak mam :o)
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“