Spotřeba Kalos

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Příspěvek od Qtinka »

Dakujem za pekne privitanie :) Uz vas vsetkych sledujem dlhsie - "Charlieho" mam 7 mesiacov - a veeelmi sa mi paci takyto "kec-klub". Dufam ze moje postrehy - aj ked amaterske prispeju do diskusie. Budem sa snazit :D
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Qtinka píše:Dakujem za pekne privitanie :) Uz vas vsetkych sledujem dlhsie - "Charlieho" mam 7 mesiacov - a veeelmi sa mi paci takyto "kec-klub". Dufam ze moje postrehy - aj ked amaterske prispeju do diskusie. Budem sa snazit :D
Neboj sa ničoho a píš, čo ťa napadne ako to robia všetci...
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Qtinka píše:Dakujem za pekne privitanie :) Uz vas vsetkych sledujem dlhsie - "Charlieho" mam 7 mesiacov - a veeelmi sa mi paci takyto "kec-klub". Dufam ze moje postrehy - aj ked amaterske prispeju do diskusie. Budem sa snazit :D
Pre mňa sú amatérske postrehy dôležité. Sama som amatér.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Jee

Příspěvek od Dvain »

Qtinka píše:Ahojte :P Konecne som sa zaregistrovala, zdravim fsetkych "kalosakov"
Jee, konečně někdo s tmavě modrým Kalosem :D Sice to do řešení spotřeby moc nepatří, ale jsem hrozně rád, že se někomu sportovní modrá líbí. Žes hlasovala v anketě pro sportovní modrou? Nedávno jsem si všiml, že už tam jsou 3 hlasy pro 33U :lol: Jinak spotřebu mám kolem 8 l/100km, ale jezdím převážně městem bez kolon...
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mipo píše:
Qtinka píše:Dakujem za pekne privitanie :) Uz vas vsetkych sledujem dlhsie - "Charlieho" mam 7 mesiacov - a veeelmi sa mi paci takyto "kec-klub". Dufam ze moje postrehy - aj ked amaterske prispeju do diskusie. Budem sa snazit :D
Neboj sa ničoho a píš, čo ťa napadne ako to robia všetci...
To byla narazka na me? :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:
mipo píše:
Qtinka píše:Dakujem za pekne privitanie :) Uz vas vsetkych sledujem dlhsie - "Charlieho" mam 7 mesiacov - a veeelmi sa mi paci takyto "kec-klub". Dufam ze moje postrehy - aj ked amaterske prispeju do diskusie. Budem sa snazit :D
Neboj sa ničoho a píš, čo ťa napadne ako to robia všetci...
To byla narazka na me? :lol:
Trafená hus zagága:-)))
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Re: Jee

Příspěvek od Qtinka »

Dvain píše:
Qtinka píše:Ahojte :P Konecne som sa zaregistrovala, zdravim fsetkych "kalosakov"
Jee, konečně někdo s tmavě modrým Kalosem :D Sice to do řešení spotřeby moc nepatří, ale jsem hrozně rád, že se někomu sportovní modrá líbí. Žes hlasovala v anketě pro sportovní modrou? Nedávno jsem si všiml, že už tam jsou 3 hlasy pro 33U :lol: Jinak spotřebu mám kolem 8 l/100km, ale jezdím převážně městem bez kolon...
Ahoj Dwain ;) Ano :D hlasovala som pre 33U, neviem preco sa vseobecne modra moc nepaci... Co sa tyka spotreby, hybe sa to okolo 8 az 9 l, ale jazdim LEN MESTO, same zacpy,... Zacala som od minuleho mesiaca tankovat Shell V-power, tak som zvedava ci to so spotrebou nieco urobi.
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
LD

33U rulez

Příspěvek od LD »

Ten treti hlas byl muj. Pravidelne ctu, ale jeste jsem neprispival. K tematu, prumer 7,53l/100 km. Pojezdy po Brne pripadne dalnice (rychlos 120-130 km/h).

Kalos HB 5D, 1,4 8V (zakoupen 06/2005)
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: 33U rulez

Příspěvek od Dvain »

LD píše:Ten treti hlas byl muj.
A ten druhý hlas je čí? :) Já jsem nehlasoval... :lol:
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 10, 2005 18:47
Bydliště: Blava

Příspěvek od carlos »

Zjavne je vidiet ze je zavisly od benzinu :D
ale zachutilo aj mne ist nad 3 tisic otacok,takze 9l. to bude,inak som to uz prestal sledovat.
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Re: 33U rulez

Příspěvek od schomi »

Dvain píše:
LD píše:Ten treti hlas byl muj.
A ten druhý hlas je čí? :) Já jsem nehlasoval... :lol:
,

sry chlapy, ale vtírnu se sem
Ten druhý hlas je můj! na sportovně modrý můžu oči nechat!
Tohleto je můj kalouš!! :P http://daewooclub.com/album_pic.php?pic_id=327 , nebo http://daewooclub.com/viewtopic.php?t=9 ... c&start=30 desátej příspěvek:lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Za 84 -3 ;)
Vracím se k tématu:Spotřeba Kalos 1150 /3 měsíce čip/
Tak v neděli 29 jsem natankoval V-Power 41.82l za 30.1kč a v pondělí jedu okolo a je za 29.5kč :lol:
Jinak jsem to sečet a 16 766km za 1252.97l to je 7.47/100km
To jde výhradně na spotřebu nejedu když potřebuji tak to nakrmím a teď jsem už dálku dlouho nejel a i ten vozík tahám takže si nestěžuji!
/Já ještě říkám,že nemám komu a když bych si stěžoval tak by mi to i lidi přáli! :lol: /Tady na fóru třeba ne ale co člověk ví? ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Luboš

Příspěvek od Luboš »

Anonymous píše: Mam Kalosa hatchbak 1,2, najazd. 2500 km, zatial v meste cca 8,2 l ,kombinovana mesto + dialnica 6,3 l asi pri 100 km/h.


Ja mám Kalosa 1,2 l , cca 7000 km a na 6 km trase do zamestnania pri teplotách do -20 som mal spotrebu 7 - 7,2 l.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak som počítal a celkovú spotrebu od kedy osm kúpil auto je 7,4L/100km.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Pekné, že to sleduješ.
Ja som dnes doplnila nádrž do plna a opäť začínam sledovať spotrebu. V zime som to radšej nerobila :).
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Odpovědět

Zpět na „KALOS“