Ostřikovač prdl

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Je poměrně dlouhá , vede sloupkem nahoru , pak gumovou housenkou do dveří ( tam praská ) a potom rámem dolů . Sundej polstr ( dekl) zadních ( pátých) dveří a odpoj stěrač , ještě po cestě jsou konektory na odmrazení okna ( na pravé straně akorát ukostřuje ) a vytáhni komplet kabeláž i s hadičkou , je to fakt svazek , ale nejdřív si uvaž kus provázku . Vytáhneš to ze dveří , hodíš na střechu , odvaž provázek , nech ho tam, navaž nový a taháš do sloupku , právě v tý dutině v kufru . Ve sloupku ti zůstane druhý protahovací provázek , celé si to můžeš udělat venku , na míru a pomocí provázků v pořadí - sloupkem nahoru - rámem dveří dolu tahat a je to ! Je to hraní ,. ale velkej zádrhel tam není ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Diky za instruktaz, to mi dost pomohlo. jak bude cas a trochu tepleji, tak se do toho pustim.
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Ido
Příspěvky: 66
Registrován: stř zář 01, 2004 07:46
Bydliště: Zlín

Problém odstraněn

Příspěvek od Ido »

Tak už je vše v pořádku. Vzhledem k čekacím dobám v servisech jsem zajel k rodičům do garáže, zvedl auto na haveru, odmontoval přední kolo, plastový podběh a uviděl jsem.....že se rozpojila hadička vedoucí od motorku zadního ostřikovače. Problém byl, že jsem nemohl najít ten druhý konec. To se nakonec podařilo po vyšroubování blinkru. A pak, jednou rukou v podběhu, druhou v díře od blinkru, jsem hadičky znovu spojil. :lol: Schválně by mě zajímalo, kolik by si účtovali v servisu.
Daewoo Matiz CD, 2000, silver
PavelD

Příspěvek od PavelD »

Třeba takhle:
faktura - fikce:
demontáž a montáž podběhu 149,-
demontáž př. nárazníku a montáž 299,-
výměna nádržky ostřikovače 650,-
drobný materiál,- 139,-
kontrola funkce

celkem 1237,-
dph 19% = 235,-

celkem s dph = 1472,-

práce - realita
postup ála Ido

tak to chodí v jednom servisu u nás
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo tak kluci popsali jste to pekne.ale my tohle resime asi tak za 5 minut pres predni blinkr.takze to vidite dost cerne.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“