Ostřikovač prdl

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Ido
Příspěvky: 66
Registrován: stř zář 01, 2004 07:46
Bydliště: Zlín

Ostřikovač prdl

Příspěvek od Ido »

Zapomněl jsem se včas zbavit letní směsi a zamrzla mi. Dnes jsem tam nalil neředěnou zimní a začalo to spodkém téct. Po chvíli to sice přestalo, ale když jsem začal zkušebně ostřikovat (fungovalo to :shock: ), tak se spustil přímo vodopád a všechno mi vyteklo pod auto. :( Co s tím může být? Nádržka snad prasknout nemohla, byl tam necelý litr letní...
Daewoo Matiz CD, 2000, silver
Reklama
 

zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Spis ti prdla jen hadicka
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Ido
Příspěvky: 66
Registrován: stř zář 01, 2004 07:46
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Ido »

A jak se vlastně k nádobce pro ostřikovače dostanu. Je to někde v podběhu či kde... :evil:
Daewoo Matiz CD, 2000, silver
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Jo v podbehu, kdyz si lehnes pod auto tak ji uvidis, ale jak s ni ven to ti neporadim
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Musíš sundat ten plastový podběh pravého blatníku .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Matiz RS

Příspěvek od Matiz RS »

Mne sa to uz tiez stalo a skus pozriet len ci nieje hadicka pod ciernym plastom ktory je pod stieracmi spadnuta. Ten plast drzi 5 skrutiek.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Matiz RS píše:Mne sa to uz tiez stalo a skus pozriet len ci nieje hadicka pod ciernym plastom ktory je pod stieracmi spadnuta. Ten plast drzi 5 skrutiek.
Když mu to teče pod auto , tak nahoře to asi nebude .....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tomáš píše:
Matiz RS píše:Mne sa to uz tiez stalo a skus pozriet len ci nieje hadicka pod ciernym plastom ktory je pod stieracmi spadnuta. Ten plast drzi 5 skrutiek.
Když mu to teče pod auto , tak nahoře to asi nebude .....
Ale většinou, když něco nahoře vyteče, tak to končí dole, ne?
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vojta píše:
Tomáš píše:
Matiz RS píše:Mne sa to uz tiez stalo a skus pozriet len ci nieje hadicka pod ciernym plastom ktory je pod stieracmi spadnuta. Ten plast drzi 5 skrutiek.
Když mu to teče pod auto , tak nahoře to asi nebude .....
Ale většinou, když něco nahoře vyteče, tak to končí dole, ne?
A když to vyteče dole, tak to skončí nahoře :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Nevite nekdo jak se da nejak elegantne vymenit ta hadicka co vede zadnima dverma do ostrikovace. Uz ji mam 2 roky prasknlou a ani si nestriknu :-(
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Vojta píše:
Tomáš píše:
Matiz RS píše:Mne sa to uz tiez stalo a skus pozriet len ci nieje hadicka pod ciernym plastom ktory je pod stieracmi spadnuta. Ten plast drzi 5 skrutiek.
Když mu to teče pod auto , tak nahoře to asi nebude .....
Ale většinou, když něco nahoře vyteče, tak to končí dole, ne?
Psal , že mu to teklo hned po nalití do nádobky !!!!!!!
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

shaman píše:Nevite nekdo jak se da nejak elegantne vymenit ta hadicka co vede zadnima dverma do ostrikovace. Uz ji mam 2 roky prasknlou a ani si nestriknu :-(
Průser je, že oni ji tam dávají asi před přilepením okna, takže to půjde ztuha. Možná ji tam půjde dostrkat svařovacím drátem, ale nevim, nevim. Mi praskla v husím krku mezi dveřma a karosérií. Nadstavil jsem ji, ale zase to ruplo. Pokud ti to ruplo ve stejném místě, můžeš zkusit novou hadičku navázat na původní a těma dveřma to protáhnout, ale obávám se, že je hadička ve svazku s kabelama a spol.

Já si teď objednávám pěkný plastový stěrač z Lacetti SW a na ostřikovač vzadu jsem už rezignoval...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Hadička od ostřikovačů v kabelovým svazku??? To snad ne ! :shock:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Už jsem jí měnil , je u kabelovýho svazku , ale jde to dobře. Je napojená originál !!! když otevřeš kufr a čučíš do něj , tak vlevo sundej ten plastový kryt boku kufru - ten spodní pod policí , je na takových hmoždinkách , za ním je samonaviječ od pásů a taková dutina ve který je nasvorkovaná kabeláž zadních dveří a je tam i spojka na hadičku. Pro neznalé ten volný konektor je na reprák , na druhé straně je taky . ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Jo, Tome, ale takhle se dostaneš k hadičce v karoserii (v levém zadním sloupku). Jak jsi ji soukal do dveří?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“