ake ziarovky??

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

pre tych co sa boja deformovania svetiel a poslodenia ziaroviek:

ak ich budete vypinat ak niekde dlhsie stojite tak by sa nemalo nic stat, svetla su pocas jazdy chladene vzduchom ale problem istotne nastava az ked auto stoji a svetla svietia. kedze sa nechladia moze dosjst k poskodeniu

ja mam osobne v Lanose BOSH +60 a svietia good, nafigu je vidno iba ked je sero prsi alebo ked je mesiac vtedy sa mi zda ze svetla akosi nevidno ze by svietili. inak super volba, oproti seriovkam je to sto a jedno
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Kamaratovi praskla hmlovka na 306 kedze s nimi svietil i v meste a pri stati na krizovatkach sa jednoducho prehriala, a praskla hmlovka. Teda to sklo :roll:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

RoSta píše:TERAZ som videl v Lídl Tesla H1 UV stop a +5O% svietivosť... PÁR ZA 199,-Sk. Na obale som nenašiel žiadny údaj od výrobcu, že by mali kratšiu životnosť (naproti silverkám)...
Nekúpil som ich, mám zúžený rozpočet a teraz súrne žiarovky nepotrebujem, ale kúpil ich už niekto z Vás??? A mali tam aj v tej istej cene od Tesly Blue...
Tak ja som tie z Lidlu kupil uz asi pred tyzdnom ale som ich este nevymenil... Nie je cas... Dufam ze aspon nieco vydrzia a nebudu to zbytocne vyhodene peniaze... Potom dam vediet ako svietia...
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
convoke
Příspěvky: 9
Registrován: pon črc 18, 2005 22:18

Příspěvek od convoke »

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

V tom lidli sa na ziarovky musim kuknut. Oni tam popri zbytocnych smejdoch maju aj zaujimave veci. Napriklad ta ich tyc na kolesa s cr-v orechom tiez nie je zla. Ale ziarovky od tesly som si u nich zatial nevsimol.
Uživatelský avatar
Rasťo
Příspěvky: 97
Registrován: sob říj 22, 2005 10:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rasťo »

Sato píše:Ma niekto informacie o kolko menej vydrzia tie ziarovky s 50% svietivostou oproti klasickym... :?:
http://www.narva.sk/azrh1.htm
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Rasťo píše:
Sato píše:Ma niekto informacie o kolko menej vydrzia tie ziarovky s 50% svietivostou oproti klasickym... :?:
http://www.narva.sk/azrh1.htm
Tu stranku som uz videl, ale mna skor zaujimalo kolko to je ta "kratsia zivotnost oproti standartnym ziarovkam".
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Návštěvník

Re: ake ziarovky??

Příspěvek od Návštěvník »

opt_neofun píše:Cafte chalani,
zas mam prosbu resp. otazku>> ake ziarovky na svetla idu do espera> H4 alebo H7 ??? poradte prosim, lebo vraj to patri do povinnej vybavy ;)

sikez
H7 ALE moyno aj H1
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Do stretavaciek a dialkovych idu H1, a do prednych hmloviek myslim H3.
Vsetko su to jednovlaknovky, nie ako H4.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ppp píše:Do stretavaciek a dialkovych idu H1, a do prednych hmloviek myslim H3.
Vsetko su to jednovlaknovky, nie ako H4.
Tak, tak...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Anonymus

Příspěvek od Anonymus »

takze ked to zhrniem :) ake budu najlepsie ziarovky s hladiska vykonu a zivotnosti ?
Uživatelský avatar
Rasťo
Příspěvky: 97
Registrován: sob říj 22, 2005 10:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rasťo »

Čosi o životnosti... http://www.osram.sk/produkte/automobil/ ... milie.html 1200 hodín? Ak budem mať priemernú rýchlosť jazdy (zápcha v meste/jazda mimo mesta) 60km/h, mali by vydržať 72000 km. ...teoreticky.
anonymus

Příspěvek od anonymus »

ake ziarovky sa pouzivaju na osvetlenie interieru myslim do toho osvetelnia co mame nad hlavou (odborne vyjadrovanie :D :oops: )
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

anonymus píše:ake ziarovky sa pouzivaju na osvetlenie interieru myslim do toho osvetelnia co mame nad hlavou (odborne vyjadrovanie :D :oops: )
Viem iba ze su 10W... :roll:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

anonymus píše:ake ziarovky sa pouzivaju na osvetlenie interieru myslim do toho osvetelnia co mame nad hlavou (odborne vyjadrovanie :D :oops: )
Sú to sufitky, ale sú asi o polovicu kratšie... také používa napr. aj VW/SEAT... alebo sa správne povie sulfitky :?: :)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“