Obišli mi pólku auta kľúčom

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ide ma poraziť!!!!!!
Nejaká sviňa v ľudskej koži mi ukradla znak chevy zo zadných dvier. Zostalo tam iba to lepidlo a škrabanec asi od šrobováku až do základnej farby.
Lepidlo som dala už dolu. Na škrabenec mám farbu ..také to pero s farbou...dúfam, že to bude stačiť tým ošetriť ... Našťastie je malý a iba na jednom mieste..
Nebudem tam dávať nové, lebo tie znaky sú dosť drahé a aj tak mi ho určite niekto skoro ukradne....
Ide ma trafiť šľak, aj ked viem, že to asi bola iba otázka času, kedy sa to niekomu zapáči....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

To je osud...nám kdysi ještě na Mercedesu 123 Piánu nějakej čuramajzlík páčil ten mercedesáckej znak z kapoty. Chytil jsem ho při činu, ale zdrhl...a znak mu vypadl z ruky...tak mám doma od té doby suvenýr...už jsem přemýšlel o montáži na Racera :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

PavelZ píše:Neni to jedno, zalezi na smlouve, nekdy je to tak, ze kdyz policie pachatele chyti, musis to uz vymahat na pachateli a pojistovna nic neplati.
O tom jsem už slyšel, údajně je to obvyklý trik, který každý pojišťovací agent/likvidátor zkouší.
Správně je to tak, že pojišťovna zaplatí pojistné plnění bez ohledu na to, jestli je známý viník. Pokud je viník známý, vymáhá to od něj pojišťovna a ne ty. Většinou si smlouvy, které podepisuju, podrobně pročítám a nikdy jsem podmínku známý/neznámý viník neviděl.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ako tak som to dala do poriadku, ale je to bez toho chevy znaku také škaredé :(
a navyše mám z toho veľmi zlú náladu ....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

LIFELIKE píše:Ako tak som to dala do poriadku, ale je to bez toho chevy znaku také škaredé :(
a navyše mám z toho veľmi zlú náladu ....
Pěkný dobrý večer :D Mírný severák -3 st asi 8 cm sněhu :(
LIFELIKE zkus si říct že na každou svini se vaří voda! :twisted:
Aspoň mě se aspoň potom trochu uleví! ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Jiřík
Příspěvky: 19
Registrován: sob zář 03, 2005 16:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiřík »

LIFELIKE píše:Ide ma poraziť!!!!!!
Nejaká sviňa v ľudskej koži mi ukradla znak chevy zo zadných dvier. Zostalo tam iba to lepidlo a škrabanec asi od šrobováku až do základnej farby.
Lepidlo som dala už dolu. Na škrabenec mám farbu ..také to pero s farbou...dúfam, že to bude stačiť tým ošetriť ... Našťastie je malý a iba na jednom mieste..
Nebudem tam dávať nové, lebo tie znaky sú dosť drahé a aj tak mi ho určite niekto skoro ukradne....
Ide ma trafiť šľak, aj ked viem, že to asi bola iba otázka času, kedy sa to niekomu zapáči....
Nevím, co z toho ti zloději mají. Na prsty bych jim dal palečnice, jako v 17. stol. při inkvizicích. Nejhorší je, že při tom kradení poškodí lak. To má pak člověk po náladě.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Jiřík píše:
LIFELIKE píše:Ide ma poraziť!!!!!!
Nejaká sviňa v ľudskej koži mi ukradla znak chevy zo zadných dvier. Zostalo tam iba to lepidlo a škrabanec asi od šrobováku až do základnej farby.
Lepidlo som dala už dolu. Na škrabenec mám farbu ..také to pero s farbou...dúfam, že to bude stačiť tým ošetriť ... Našťastie je malý a iba na jednom mieste..
Nebudem tam dávať nové, lebo tie znaky sú dosť drahé a aj tak mi ho určite niekto skoro ukradne....
Ide ma trafiť šľak, aj ked viem, že to asi bola iba otázka času, kedy sa to niekomu zapáči....
Nevím, co z toho ti zloději mají. Na prsty bych jim dal palečnice, jako v 17. stol. při inkvizicích. Nejhorší je, že při tom kradení poškodí lak. To má pak člověk po náladě.
...a niekedy aj prevalia kufor - ako keby ten esperácky trojuholník bol neviem čo.... teraz tam mám toto
https://www.chevroletclub.cz/album_thumbna ... pic_id=852
https://www.chevroletclub.cz/album_thumbna ... pic_id=853
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ďakujem za podporu..... dnes je to už lepšie ako včera .... asi je to pravda, že ráno je múdrejšie večera a a týka sa to aj vášní.... hlavne tých negatívnych :-)
Neplánujem kupovať nový znak chevy, ale uvažujem zohnať nálepku so znakom a nalepiť. To nikoho nebude iritovať hádam...
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

LIFELIKE píše:... ale uvažujem zohnať nálepku so znakom a nalepiť. To nikoho nebude iritovať hádam...
No nechcem ti brať ilúzie....- spomínaš na moje čiapočky... :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Najlepsie chytit takeho zebraka a polamat mu ruky.KURV* ZASRAT*
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

kaso píše:Najlepsie chytit takeho zebraka a polamat mu ruky.KURV* ZASRAT*
-i -i -i
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

kaso píše:Najlepsie chytit takeho zebraka a polamat mu ruky.KURV* ZASRAT*
...a nohy taky :twisted:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Njn přitahuje to to je pravda, hold co nadělat, myslet na něco jinýho a udělat si dobře :) Hold to velké PLUS má své velké MÍNUS :shock: :D
pages

znak Chevy

Příspěvek od pages »

Znak mi ukradli (chvalabohu) naposledy v roku 1995 z novej Felície - a tiež som penil. Ja som si kúpil vtedy nový a nalepil ho späť, to odporúčam spraviť aj Vám. Auto bez znaku alebo s náhradami nie je celkom ono. Ten znak ukradol nejaký malý chlapec (rátam medzi 8. až 11. rokom) a druhý už nebude potrebovať , ibaže by is z toho urobili preteky v škole, kto z nich má viacej znakov...). Držím palce a prajem pevné nervy. __________________________________
pages 1x Leganza 2,0 a 1x Laceti 1,6.
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Mne ukradli predloni znak jeste z Fiesty. Samozrejme taky poskrabali lak. Ale nastesti to byl jenom maly skrabanec.
Novy znak jsem sehnal na vrakovisti, ale stejne jsem byl pekelne nasrany.
Uznavam, ze znak Chevroletu se bude shanet hodne blbe. :twisted:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Odpovědět

Zpět na „KALOS“