Obišli mi pólku auta kľúčom

Moderátor: Blue Lanos

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Pod mrakem,klid 4 st.
To je taky moje černá můra! Koloušek je moje první NOVÉ auto a tak když někde parkuju tak taky s obavami obcházím jestli se někdo nepodepsal.Jinak se snažím vždy dopředu odhadnout místo na zaparkování/když to jde/někdy je člověk rád,že nějaké vůbec sežene.
Tak ať nám jezdí a nezlobí ! :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Jo, jo, už na felině se mi lidičky vyřádily, když to nikdo nepoškrábal tak to aspoň pořádně odřel dveřma při parkování, vrchol šecho však bylo, když si parchanti házeli šutrama a jeden z nich mi přilít na kapotu! :shock: :x, nikde mi to nezamaskoval tak dobře a perfektně jako soukromej, šikovnej autolakýrník, pak mi ještě spadla cihla na nakládací rampu kurfu, samozřejmě to dokázal dokonale zamaskovat! Prostě zlatý czech ručičky! Ale s tim místem pro parkování se to někdy až kolikrát vyplatí si vybrat nějaký klidný místečko! :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Zhruba za pól hoďku dávam auto do servisu, kde strávi minimálne tri najbližšie dni.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Jahodu som si dnes vyzdvihol zo servisu. Opravené je to krásne, nastriekaný bol komplet celý ľavý bok. Iba ma štve, že pri preberaní mi povedali, že vymenili aj lišty na dveriach za novšie. Až teraz na parkovisku som si všimol, že vymenili iba ľavú lištu, tak mám na každej strane inú. Vo faktúre je však napísané "Dverné lišty". Hádam to z nich nejako vytiahnem.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

mipo píše:Jahodu som si dnes vyzdvihol zo servisu. Opravené je to krásne, nastriekaný bol komplet celý ľavý bok. Iba ma štve, že pri preberaní mi povedali, že vymenili aj lišty na dveriach za novšie. Až teraz na parkovisku som si všimol, že vymenili iba ľavú lištu, tak mám na každej strane inú. Vo faktúre je však napísané "Dverné lišty". Hádam to z nich nejako vytiahnem.
Tak to máš ešte šťastie, že ju vymenili... Moje espero keď striekali pred pár rokmi v nitrianskom daewoo servise, tak lištu z dverí utrhli a potom takú zvlnenú nalepili späť - A JE TO...!
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

mipo píše:Jahodu som si dnes vyzdvihol zo servisu. Opravené je to krásne, nastriekaný bol komplet celý ľavý bok. Iba ma štve, že pri preberaní mi povedali, že vymenili aj lišty na dveriach za novšie. Až teraz na parkovisku som si všimol, že vymenili iba ľavú lištu, tak mám na každej strane inú. Vo faktúre je však napísané "Dverné lišty". Hádam to z nich nejako vytiahnem.
To sem zvedav, mam obavu, ze to vysvetli tak, ze "Dverné lišty" jsou to proto, ze jsou na predni a zadni dvere (a mozna jeste kousky nekde na karoserii) :(.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

PavelZ píše:To sem zvedav, mam obavu, ze to vysvetli tak, ze "Dverné lišty" jsou to proto, ze jsou na predni a zadni dvere (a mozna jeste kousky nekde na karoserii) :(.
Toho sa bojím aj ja, ale uvidíme.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

To sis musel platitž sam tu opravu? U nas totiz pokud policie nechytne vinika,nic od nikoho nedostane a pojistovna nic neda :roll: Uz jsem delal odhady skody snad na 20 autech a ve vetsine pripadech slo o deti, myslim, ze maminky a tatinkove pak meli radost :x
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Akri píše:To sis musel platitž sam tu opravu? U nas totiz pokud policie nechytne vinika,nic od nikoho nedostane a pojistovna nic neda :roll: Uz jsem delal odhady skody snad na 20 autech a ve vetsine pripadech slo o deti, myslim, ze maminky a tatinkove pak meli radost :x
To je snad blbost, ne? Pokud má havarijní pojištění, tak je úplně jedno, jestli policie někoho chytí nebo ne. Pojišťovna to částečně zaplatí.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mirek píše:
Akri píše:To sis musel platitž sam tu opravu? U nas totiz pokud policie nechytne vinika,nic od nikoho nedostane a pojistovna nic neda :roll: Uz jsem delal odhady skody snad na 20 autech a ve vetsine pripadech slo o deti, myslim, ze maminky a tatinkove pak meli radost :x
To je snad blbost, ne? Pokud má havarijní pojištění, tak je úplně jedno, jestli policie někoho chytí nebo ne. Pojišťovna to částečně zaplatí.
No ja nevim jak je to prave z havarijkou, na to se ptam :shock: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Poisťovňa to preplatí celé okrem spoluúčasti. Nezáleží, či policajti niekoho chytia.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mipo píše:Poisťovňa to preplatí celé okrem spoluúčasti. Nezáleží, či policajti niekoho chytia.
Tak to sis mel skrabnout i druhou stranu, novej kabatek je novej kabatek :lol: ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:
mipo píše:Poisťovňa to preplatí celé okrem spoluúčasti. Nezáleží, či policajti niekoho chytia.
Tak to sis mel skrabnout i druhou stranu, novej kabatek je novej kabatek :lol: ;)
Až neskôr:-)))
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mipo píše:
Akri píše:
mipo píše:Poisťovňa to preplatí celé okrem spoluúčasti. Nezáleží, či policajti niekoho chytia.
Tak to sis mel skrabnout i druhou stranu, novej kabatek je novej kabatek :lol: ;)
Až neskôr:-)))
Zaridim :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Mirek píše:
Akri píše:To sis musel platitž sam tu opravu? U nas totiz pokud policie nechytne vinika,nic od nikoho nedostane a pojistovna nic neda :roll: Uz jsem delal odhady skody snad na 20 autech a ve vetsine pripadech slo o deti, myslim, ze maminky a tatinkove pak meli radost :x
To je snad blbost, ne? Pokud má havarijní pojištění, tak je úplně jedno, jestli policie někoho chytí nebo ne. Pojišťovna to částečně zaplatí.
Neni to jedno, zalezi na smlouve, nekdy je to tak, ze kdyz policie pachatele chyti, musis to uz vymahat na pachateli a pojistovna nic neplati.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“