Obišli mi pólku auta kľúčom

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Obišli mi pólku auta kľúčom

Příspěvek od mipo »

Dnes, asi pred školou, mi niekto obišiel vodičovu stranu auta kľúčom alebo niečim takým. Ryha až pod červenú farbu od predného blatníku až na zadný. Fotky dodám zajtra, dnes už na to nemám nervy.
Nasraný som jak sviňa, keby okolo toho nebolo toľko naťahovačiek (policajti, poisťovanie, servis), tak by som to ešte nejako prežul. Ľudí, ktorí robia takéto veci, by som ťahal za vajca za autom, hovada!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ty brdo by ma asi je**o :x Takeho vyk******a by som asi fakt nakopal niekam a obidve ruky dolamat :x
U nas ktosi v praci hovoril, ze niekomu obisli kolom dokola uplne novu astru perletova cierna :shock: Ja neviem, kde sa to bere v ludoch.... :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Asi před rokem jeden maník tlačil po chodníku dvoukolák naloženej starým papírem. Zrovna jsem se náhodou díval z okna. Asi vyletěl ze zatáčky nebo co, prostě najednou vidím, že dvoukolák je v mých zadních dveřích :evil: Byla z toho asi 5 cm rýha na plech. Boha jeho já sem ho seřval jak ještě nikoho...samotnýho mě překvapilo, kde se to ve mě vzalo...
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Obišli mi pólku auta kľúčom

Příspěvek od Dvain »

Toho se taky dost bojím. Lidi jsou závistivý svině a když má někdo lepší a novější auto než oni, hned mu ho zničí. A před školou se to stává dost často. Je to možná horší, než rozbitý okno po vloupačce. Počkejte, za chvilku se začnou auta rovnou zapalovat, jako v Paříži, Bruselu a Berlíně :x
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Niektorí jedinci sú teda fakt PORIADNE SVINE! :evil: :evil:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré ráno! Klid 4 st. ještě tma.
Mipo co na to říct?Vím,že ti to nepomůže ale naštvalo to i mě! Člověk si říká :PROČ !!!
Ať nám jezdí a nezlobí!
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od slaza »

Mipo, úplně Tě chápu, ale bohužel to bude spíš horší, tak je lepší to přejít a moc se nestresovat. Mě se ještě na Feldě stalo, že v zimě, na parkovišti mezi auty šel lyžař a spadl na ledovici a vázáním mi sjel pravé přední dveře shora dolů rýhou 40 cm až na základní barvu. Já stál u levých. Co teď? Byl z toho nešťastný a chtěl to nějak napravit. Já věděl, že to neudělal úmyslně a taky co by stálo nastříkání (stříbrná metalíza). Tak jsem to zatřel a naučil se s tím žít (6 let), že to jednou nastříkám i s levým blatníkem, který mi někdo lehce odřel na parkovišti. Nakonec jsem to prodal tak. Tenkrát jsem si říkal, ještě, že mi to někdo neobjel klíčem. Ale výsledek je stejný. Tak pevné nervy.
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak toto je fakt hnus.... :cry:

Mne tiez cez letne prazdniny vyryl niekto na prednu kapotu 3 velke krize a dalsie 2krize na vodicove dvere.... :cry:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Upřímnou soustrast, ale jak časem sám zjistíš jsou i horší věci. Taky se mi někdo minulý týden podepsal na kapotě. Mám tam tak 50 cm rýhu jako když se kácí opilec... :cry:

Ale od chvíle, kdy moje žena při parkování lehce promáčkla přední dveře už to neřeším. Přestal jsem mýt auto, ať je to míň vidět 8) a říkám si, že mi ho aspoň nikdo neukradne (zvlášť když schválně parkuju vedle sousedovic Golfa :lol: )
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Obišli mi pólku auta kľúčom

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:Dnes, asi pred školou, mi niekto obišiel vodičovu stranu auta kľúčom alebo niečim takým. Ryha až pod červenú farbu od predného blatníku až na zadný. Fotky dodám zajtra, dnes už na to nemám nervy.
Nasraný som jak sviňa, keby okolo toho nebolo toľko naťahovačiek (policajti, poisťovanie, servis), tak by som to ešte nejako prežul. Ľudí, ktorí robia takéto veci, by som ťahal za vajca za autom, hovada!
Tak to tě lituju. U nového auta to bolí dvojnásob. Lidi jsou fakt hovada. Doufám, že ti pojišťovna aspoň něco zaplatí.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Som sa práve vrátil z posiťovne a servisu, Poisťovňa to preplatí, chvlabohu, že mám havaríjne. Ale spolúčasť bude minimálne 2000.
V servise odhadhli škodu na cca. 15000 a tri dni roboty!
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Jeden závistivec s klíčem za 20 Kč udělá škodu za 15000...ach jo...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Obišli mi pólku auta kľúčom

Příspěvek od palikx »

mipo píše:Dnes, asi pred školou, mi niekto obišiel vodičovu stranu auta kľúčom alebo niečim takým. Ryha až pod červenú farbu od predného blatníku až na zadný. Fotky dodám zajtra, dnes už na to nemám nervy.
Nasraný som jak sviňa, keby okolo toho nebolo toľko naťahovačiek (policajti, poisťovanie, servis), tak by som to ešte nejako prežul. Ľudí, ktorí robia takéto veci, by som ťahal za vajca za autom, hovada!
Upřímnou soustrast mipo a vítej do klubu.To je osud parkování na ulici.ja uz nemam znak na 5 dverich zamek v pp dverich a par odrenin od umelcu z ruznych mest ceske republiky.Tata ma 10 let starou feldu klicem dokola :evil: :cry:
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Pri tomhle si vzdycky vzpomenu na to, kdyz si tata privezl domu novou Toytu Yaris a snad, ze si dame obed a kafe a pak ji pojede prihlasil. No a kdyz ji vyrazel prihlasit, byl uz jeden bok obeslej klicema.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ja som si takto v piatok večer priviezla Kaloska z BA domov. Celý víkend bol v uzamknutej garaži. V pondelok ráno bol cca 5 minút sám na parkovisku doma a cca 5 minút sám na parkovisku pred políciou. Za ten čas niekto "stihol" tak tresnúť do dvier, že v tom prelise presvitala na najvyššom bode základná farba. Zjavne to nikto neurobil náhodou, musel použiť značnú silu. Nie je to našťastie vidieť na prvý pohľad, inak sa tam láme svetlo, dobku som zatrela tým perom s farbou.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Odpovědět

Zpět na „KALOS“