Socanská pomoc chudým

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Budu volit socany nebo bolševiky

Anketa končí za pát lis 25, 2005 15:19

ANO
5
29%
NE
12
71%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Hlasoval jsem a jen bych chtěl podotknout asi toto: stát mi na daních sebere třeba 3000,- a oklikou se ke mě vrátí třeba 2500,-! Není to postavené na hlavu? Tak mi ty 3000,- může rovnou nechat a nic nevracet :roll: :roll:
A společné zdanění manželů?? Dle mě dobrá věc i pro mě :!: Půjdu do toho ať to stojí co to stojí :!: :!: :!: Má žena je doma a nepracuje tak se mi to vyplatí :!: :!: Co ale nechápu, že když je doma a nemá žádný příjem tak za ni musím platit zdravotní pojištění (až sem to chápu) ale od svých daní si tuhle platbu odečíst nemůžu :evil: :!: :evil: Tomu říkám magorárna :!: :!:
A Podoubka nemusím, koho ale budu volit fakt nevím, snad se ukáže nejaká strana Mírného pokrokou v mezích zákona :lol: :lol: Tuhle bandu ať vlevo či vpravo fakt nemusí, ale k volbám určitě půjdu :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

mipo píše:
Vojta píše:Takový debil ještě nejsem.
Si si istý?-)))
V tomhle bodě stoprocentně, protože nerad dělám zbytečný věci. Snažím se dělat všechno tak, aby to mělo nějaký smysl. A jak jsem psal o demonstrování před kubánským velvyslanectvím, tak by to mělo stejný smysl, jako napsat na zahrádce krtkům petici, aby mi nedělali hromádky na trávníku.
A nechte politiku bejt, tady máme přece zábavnější témata. Přece se nemusíme nas... i počítače. Stačí televize.
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Vojta píše:Doufám, že závěr mého příspěvku nikdo nebral vážně. Takový debil ještě nejsem.
Sorry, já jsem ti to žral :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Vojta píše:Přece se nemusíme nas... i počítače. Stačí televize.
To je fakt...proto se v televizi dívám víceméně jenom na Autosalon a AutoMotoRevue 8)
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Nemesis píše:To je fakt...proto se v televizi dívám víceméně jenom na Autosalon a AutoMotoRevue 8)
Večerníček je taky dobrej :lol:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Vojta píše:
mipo píše:
Vojta píše:Takový debil ještě nejsem.
Si si istý?-)))
V tomhle bodě stoprocentně, protože nerad dělám zbytečný věci. Snažím se dělat všechno tak, aby to mělo nějaký smysl. A jak jsem psal o demonstrování před kubánským velvyslanectvím, tak by to mělo stejný smysl, jako napsat na zahrádce krtkům petici, aby mi nedělali hromádky na trávníku..
Nevoj, hromádky budou :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Mirek píše:
Nemesis píše:To je fakt...proto se v televizi dívám víceméně jenom na Autosalon a AutoMotoRevue 8)
Večerníček je taky dobrej :lol:
No jo...Večerníček je klasika...akorát si musím dát bacha a včas vypnout televizu, protože hned po něm už jsou zprávy :lol:
Daewoo Racer TF 19 1.5 sedan '89
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Nemesis píše:No jo...Večerníček je klasika...akorát si musím dát bacha a včas vypnout televizu, protože hned po něm už jsou zprávy :lol:
Já se na Večerníček nedívám, psal jsem to jen, aby řeč nestála. Ale dneska jsem mimořádně viděl úvodní díl nového večerníčku "Krysáci" (o třech krysách na smetišti ve Vizovicích), bylo to v 8:00 na ČT2 a vyprávěl to Bolek Polívka a docela jsem se u toho bavil.
Píšu to sem na odlehčení tématu :oops:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Topol píše:A když tobě říká,že neumíš číst tak on měl při hodinách Českého jazyka určitě problémy!A slušnost mu také schází.
Ať nám jezdí a nezlobí!
Milý Topole, opravdu jsem neměl při hodinách českého jazyka žádné problémy (dokonce český jazyk ani nepovažuji tak tak významný, abych psal Český :twisted: ). Dokonce jsem z něj měl stále jedničky...
Ad slušnost - někdo tomu možná říká slušnost, někdo tomu může říkat upřímnost...
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Krtek píše:Bohužel mam pocit že dneska nikdo nerozlišuje mezi komančema a mezi socanama (ke kterejm se hrdě hlásim ač v žádný straně nejsem)
A proč by po nástupu Pablbka coby premiéra měl? Nevyřvával náhodou Pablbek ve Sněmovně, stylem velice nápadným stylu jakéhosi Adolfa Hitlera, že socani budou schvalovat zákony s komančema, a když to nepůjde, třeba s Marťanama???
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Ve sporu Docent vs. Krtek podporuju na 100% Krtka, i když s filosofií soc. demokracie se moc neztotožňuju, ale nelíbí se mi, když někdo někomu nadává do IQ pod 50 jen proto, že má jiný názor na ekonomiku.
Rovněž bych rád poznamenal, že rovněž nevím, koho volit, takže pokud někdo může, dejte mi nějkej DOBREJ tip.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Taky se mi moc nelibi, kdyz nekdo (pokud teda nema nejake dalsi informace, ktere my nemame) o nekom jen kvuli jeho politickemu nebo ekonomickemu nazoru tvrdi, ze ma IQ pod 50. To mi prijde hloupe. Kazdopadne to nic nemeni na tom, ze s politikou SocDem se nemuzu ani v nejmensim stotoznit. Nelibi se mi politika toho, ze se budou vsichni lidi odirat (a cim je clovek schopnejsi tim vic), abychom se meli vsichni stejne spatne.

V posledni dobe to je treba videt na jejich "danovych reformach". Kdy tvrdili, ze reforma ODS je spatna, protoze pro nekoho muze byt nevyhodna a ze jejich je lepsi, protoze je vyhodna pro vsechny. Coz se nam po precteni zakona s kamaradem nezdalo a zkusili sme si to pro jeho pripad spocitat (mlada rodina se 2 detmi a slusnym prijmem) a vyslo nam, ze na tom budou hur. Ted uz i CSSD zacina priznavat, ze pro nejake rodiny s detmi je jejich "zlepseni" nevyhodne.

Proste sem pro to, aby se kladl podstatne vetsi duraz na osobni odpovednost lidi, ale aby se jim dala taky maximalni moznost k realizaci.

Jo a mimochodem, jak uz sem tu psalo, taky mi prisla gestikulace a styl proslovu Paroubka hodne podobna citovanemu nemeckemu politikovi.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No a mně zrovna Paroubek sedí. Je fajn že každej člověk chápe co řek z toho co řek. Když slýcham Klause tak aby člověk bral nějakej slovník co ten má za výrazy. A asi Paroubkovi nkod neupře že je to konečně premiér kterej s něčim začal hejbat. A že budou schvalovat zákony s kymkoliv.... Od toho tam přece jsou. Já dam návrh a jestli mi ho odsouhlasí Franta nebo Pepa, je mi to jedno (prezidenta nám taky zvolili komančové). Za bratření s komunistama bych to považoval v tu dobu kdyby si komančové vynutili svoje hlasy nějakejma hlasama zase pro ně. Něco ve stylu podpořímě vaše nižší daně ale vy nám zase znárodnění. V tom případě začnu volat pro obnovení naší národní tradice defenestrace Paroubek neparoubek.
Sice jsem částečně i pro rovnou daň která mi byla vysvětlená (a vzhledem k mýmu přijmu i dooost výhodná) jenže nevim jestli by 15% bylo reálnejch (a neví to asi nikdo) a nerad bych se dočkal rovný daně třeba 20%. A byl bych pro rovnou daň za podmínek že by stát nepřišel o svoje příjmy páč se musí o některý věci tady starat. Klidně můžeme zavést úplnej kapitalizmus a mít 0% odvodů ale pak prohlídka doktora 2000 Kč, recept, 500 Kč, zavolam hasiče, 10000 Kč za výjezd, policajti a RZta zase X tisíc, mýtný všude 50 kč/km..... Stát prostě je a musí fungovat jako pyramida. Jde jenom o to jak dobře/blbě jsou ty peníze přerozdělený.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Krtku jde o pohled, podle meho nazoru Paroubek jedine cim hybe je jeho celist a jazyk, kdyz mluvi o tom, cemu rozumim, mluvi nesmysly, neumi si poradne pripravit proslov. Podle lidi, kteri tomu rozumi, ani jeho vzhled (nemyslim fyzickej, ale to jak se upravi) nestoji za moc (a premier by mel i reprezentovat, i kdyz porad je lepsi nez Zeman).

A i kdyz snizis odvody, nemusis platit napr. u lekare. Muze zacit fungovat system dobrovolneho pojisteni a nebudes platit i nadale - ale pak uz ma kazdy clovek svobodnou volbu jak si to vyresi. Samozrejme, ze nikdy nemuzes odvody zrusit, vzdy musi byt neco placeno "statem"
Franta
Příspěvky: 255
Registrován: pát dub 02, 2004 10:41
Bydliště: Praha Západ Štěchovice-NUBIRA I + LACETTI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Já beru solidárnost (lékař....), ale dokáže mě nasrat (omlouvám se), když někdo příjde s dalšíma výběrama peněz. Například takové obyčejné parkovište na sídlišti. Sice se to sídliště stavělo za Šokializmu, ale z peněz nás všech. Včera jsem byl v Praze (autodíly Krč) a najednou je volně přístupné parkovište oploceno a hnet se platí. Nebo koupíš si el. spotřebič a hnet k ceně ti naúčtujou poplatek za likvidaci el. odpadu. To je stát tak neschopnej, že tyto peníze neumí vybrat od výrobce jak tuzemského nebo zahraničního? (ANO je neschopný, ale občana můžeme žalovat, soudit a hlavně on to rači zaplatí ať má pokoj). To už si člověk připadá jak v té pohádce:"Ševče máš zaplacené daně? A na příští rok?". Již jsem byl několikrát ve stavu nasranosti a rozhodnut emigrovat nebo se vzdát občanství tím pádem neplatit daně ČR. Už se o to někdo pokoušel?
Franta
NUBIRA-I 1.6 16V WAGON 98 + LACETTI 2.0 D 08 - LPG Katalogy dílů STAHUJTE ZDE [url=http://www.nubira.wz.cz]Návody + Foto[/url]
Odpovědět

Zpět na „POKEC“