Zimne Pirelli Winter-190 Snowsport

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Hmmm. Zaujimave :D :D Cubafire co sa tyka konstrukcie plasta Matadoru a Barumu nevies o tom nic :D :D Tak tu nepis sprostosti :!: Ako moze niekto kopirovat nejake pneu ked kazdy vyrobca ma na pneu schvaleny patent 8)
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Pravdu ma aj Kaso aj ostatni.
Ale vlastna skusenost je najlepsia.
Kto jazdi cely zivot stale na letnych alebo "celorocnych" pneu a raz si potom kupi zimne Matadorky alebo Barumky,je uneseny a mysli si ze nic lepsie neexistuje.
Ja som mal v lete na Nexii MATADOR AQUILLA 195/50 R15 a myslel som si - super!
Ked ma raz v dazdi vynieslo zo zakruty pri 120 km/h,zacal som uz uvazovat,ci su naozaj take skvele. Na suchom asfalte boli naviac strasne citlive na vyjazdene kolaje a rychlo sa opotrebovali. Taktiez som im vycital vacsiu hluscnost. Predal som ich chlapikovi na Kadetta a ten tvrdi,ze nic lepsie este nemal...
Kupil som od znameho za super cenu GOODYEAR EXCELLENCE v tom istom rozmere a je to citelny rozdiel. Tiche,asymetricke,drzia stopu na suchu aj na vode,v dazdi som isiel po dialnici 150 km/h ako po kolajniciach.
Na zimu mam MP58+,maju za sebou 3 sezony,urcite ich uz tento rok neobujem. Myslim,ze ked obujem zimne GOODYEAR,DUNLOP alebo BRIDGESTONE,prejavi sa citelny rozdiel oproti Matadoru tak isto,ako pri letnych. Asi to bude GOODYEAR ULTRAGRIP 7. Pouziva ich aj Horska sluzba v CR...
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ukazka Goodyaru

Obrázek

Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Samozrejme ze clovek po case narazi na lepsie gumy, ako predtym mal. Len si treba uvedomit, ze ked sa kupuju, tak sa hladi na cenu a kvalitu. A to v nasich podmienkach splna viacmenej Matador. Ich zimne modely MP55,56,58 su tu rozsirene a ludia na ne nenadavaju. Posluzia im dobre. Hlavne je dodrzat ich vymenu a po 4 rokoch kupit nove.
A debata o tom, ktore su lepsie a ktore nie, je zbytocna, lebo kazdy z nas jazdi v inych podmienach a ma rozdielne naroky na pneu. :arrow:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

No...
taqze..aby to tu bolo komplet..

Taqze som fcera obul moje zimne pneu $SUBJ$..
..kedze som si z kamaratmi isiel spravit vyjazd ..
Bratislava - Zilina - a s5...

a z mojej strany je zatial MAXIMALNA SPOKOJNOST..
..co sa tyka jazdy "na suchu"..

..Pneu niesu hlucne, drzia stopu ...(aj ked rozdiel z 195 na 185 poznat je..)
..este si pockat na dazd, sneh, mraz .. a test bude komplet...

;)
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Já můžu zase doporučit Nokian-finský výrobce který snad ani letní nevyrábí... :shock: (asi by je neměli kde otestovat :D )
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Rom@n

Zimní pneu

Příspěvek od Rom@n »

Kadett.cz zdraví Nexii,
já jsem koupil letos SAVA ESKIMO S3 a podle ADAC jsou mnohem lepší než Barum nebo Matador
Cena na www.pneunet.cz je v rozměru 195/70-14 1050kč / ks při odběru 4ks
Na tomhle odkazu jsou letošní testy : http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Wi ... D=8979%230
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

]Rebro[ píše:Len si treba uvedomit, ze ked sa kupuju, tak sa hladi na cenu a kvalitu. A to v nasich podmienkach splna viacmenej Matador.
Já měl na autě Matadory 2x, a pokaždé se na jedné udělala boule, když byl vzorek ještě tak 50%... Poprvé 1997, podruhé 2003, takže až tak dlouho to není. Takže já Matadory nikdy více (stejně jako po osobní zkušenosti Alcatel, a může mně každý tvrdit, že jsem měl nepovedené kusy :evil: ).
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Vdaka Blue,tieto GoodYear mam ja. Ja som myslel ze to fotis na svojom Lanose...
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Radoslav Hološka píše:Vdaka Blue,tieto GoodYear mam ja. Ja som myslel ze to fotis na svojom Lanose...
;) nemas zac. Bohuzial nefotim ale rad by som! Ten hluk Uniroyalov ma pekne s**e a to uz ich je pocut od 60km/h :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak me to taky ceka .. a zrovna jsem premyslel o tech pirelli...mam dat na nubiru combi I stejnej rozmer jako letni /185/65/14 nebo uzsi?dik

jinak nechci delat reklamu,ale delal sem jedny firme shop a ted ho plni,ale podle me maj gut ceny + doprava v cr zdarma .. kdyztak http://shop.autocentrum-dap.cz sry neni to reklama..jen se zminuju
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

ja mam fuldy a max spokojnost ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ake Fuldy Fireman? Vsak mas Barum nie?
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“