MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

jj, kapánek jsem se seknul, jak říkával dědeček "hodinky nebo holinky, obojí se natahuje" :lol: . Tyhle obce jsou alespoň kousek od sebe, ale mně jednou někdo něco posílal a podle razítka to šlo přes Cvrčovice u Břeclavi, někteří pošťáci holt furt nemaj v povědomí existenci PSČ :lol: .
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Vojta: Dnes mi došla klubová průkazka, díky, je moc pěkná ;) Rád bych ale věděl, kolik Vám mám poslat peněz?
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Robert píše:Vojta: Dnes mi došla klubová průkazka, díky, je moc pěkná ;) Rád bych ale věděl, kolik Vám mám poslat peněz?
Peníze za průkazky nikdo nijak neřešte, protože zatím to není uzavřené. Drobné se blbě posílají a poštovné by bylo dražší. To se všechno vyřeší na někjakém srazu.Mám nachystané průkazky pro 60 členů, ale zatím jsem jich udělal a poslal 10. Další udělám a pošlu až bude alespoň 6 dalších (zatím jsou 3) - blbě se to dává do tiskárny.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Docent píše:jj, kapánek jsem se seknul, jak říkával dědeček "hodinky nebo holinky, obojí se natahuje" :lol: . Tyhle obce jsou alespoň kousek od sebe, ale mně jednou někdo něco posílal a podle razítka to šlo přes Cvrčovice u Břeclavi, někteří pošťáci holt furt nemaj v povědomí existenci PSČ :lol: .
Obce??? Klíčany jsou vesnička , to je fakt , ale Klecany je město !!!!!!
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tomáš píše:Obce??? Klíčany jsou vesnička , to je fakt , ale Klecany je město !!!!!!
Eště mi vynadej :lol: , jsem si to nevymyslel, ale přečet v novinách, http://www.prodejparcel.cz/kde.html, tak to musí bejt pravda :twisted: :!:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jo , tak to jsem se pobavil :lol: :lol: :lol: ..asi chtějí ty parcely fakt honem prodat :lol: :lol: :lol: :lol: ....prej sportovní stadion :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale jinak mrkni na

http://www.klecany.cz/
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Příspěvek od dannn »

Díky Vojto,dneska mi přišla průkazka,je pěkná,super.Srovnáme to na srazu,máš u mě panáka :PP: DAN
černomodrý mates 0.8 r.v.2000 najeto 70000km bez nehody:)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Mně přišla taky, dík :!:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

taky díky ;) ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ja taky dikes. Jsem ve finsku, ale pritelkyne mi rikala, ze dorazilo neco z Jeseniku... :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Docent píše:Mně přišla taky, dík :!:
.... a ještě ti dorazí samolepka , už jsem jí předal sousedovi, tak jí máš asi v práci.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Taky dík, už jdu odmastit podklad :-)! OT: neumíte tady někdo španělsky???
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Docent píše:Taky dík, už jdu odmastit podklad :-)! OT: neumíte tady někdo španělsky???
Rusky, ale to je podobny ;) :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

To je mi platný jak mrtvýmu zimník, mám manuál na Opla Corsu ve španělštině a potřebuju vědět, co tam píšou o displeji :evil: .
Helic

Příspěvek od Helic »

Díky za průkazku, a co se týká samolepek, jaký že to jsou. Viděl bych to stejné jako ty průkazky. :o)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“